15 סוגים שונים של זהב סיכות פינים עיצובים מהודו

זהב תמיד היה מתכת של פנייה לאנשים. פירסינג האף הם פופולריים מאוד ברחבי העולם, טבעות האף הם פיסת תכשיטי גוף, כי נשים יכולות ללבוש על הפנים שלהם. אין דבר יותר מסוגנן ו שיק כמו סיכות האף זהב אשר ניתן להוסיף את הפנים היפות. בהודו, בתחילה טבעות האף ביקשו כי מקורם במיוחד אלה עשויים זהב, אם כי אלה אינם חובה מאוד להיות משוחק. היום, ברחבי העולם, נשים לבשו את סיכה האף כמו קישוט המלכותי. ואת רוב הסיכות האף זהב באים עם יהלומים משובצים על זה.

זהב nose pins

לא משנה אילו פינים האף שבחרת, תמיד תקבל את הפוטנציאל מסגרת הפנים שלך ולהדגיש את התכונות שלך יפה. סיכות האף הן עתיקות כמו המין האנושי. כאשר נראו מחלקי התרבות, נראה כי הוא היה משוחק למעמד הלוחם, לעזור לילד, להפניות דתיות או לבאתם של טקסי גיל.

סיכות אפיות הודיות בזהב לכל צורות הפנים:

נכון לעכשיו, ישנם סוגים שונים וסוגים של פינים זהב האף זמינים ספטום הוא אחד מיני סיכות זהב כי הוא לא לשים בצד של האף, אלא על המחיצה האמצעית של האף שנראה כמו כדור השור. באמצעות רכישה מקוונת, אתה יכול לקבל סוגים שונים של סיכות האף המפורטות כאן!

1. מעצב זהב פין אפים עם אבני חן:

יהלום משובץ באף-פרפר-עיצוב 1

זה 22 קראט מוצק האף זהב צהוב היה משובץ באבנים יהלומים אמריקאי. זה הכי אטרקטיבי אחד כפי שהוא נעשה במודל פרפר אשר יהיה אהב על ידי רוב הקטגוריות של נשים. לובש את הסיכה האף יוסיף יופי נוסף על הלובש.

2. הודית לא פירסינג סוג טבעת האף עם אבנים זירקון:

לא-חודר-סוג-אף-טבעת-עם-אבני-זירקון 2

האמור לעיל הראו זהב vermeil האף עם האבן אבנים זירקון משובץ על זה הוא מוכר בין אחרים שאינם חודר הודית טבעת האף מודלים. נשים של קטגוריה אחת יאהבו לא פינים נוקבים האף ועבורם, בחירה זו תהיה הבחירה הטובה ביותר.

3. 22K זהב Vermeil זירקון משובץ פין אפים / פירסינג האף פין:

22k-gold-vermeil-zircon-studed-nose-pin-פירסינג-האף pin3

סיכת האף של זהב 22K זהב משובצת באבנים של זירקון היא מודל השייך למודלים נוקשים שבהם סיכת האף תהיה בעלת הבורג שמאחוריה, אשר ניתן לכוונן על ידי הלובשים בעת הצורך. סגנון זה מגיע זנים שונים.

4. טבעת האף הלא חודרת עשוי זהב 22 קראט:

לא-חודרת באף-טבעת-

יש כמה קטגוריות של נשים אשר יאהבו יש עיצוב ייחודי ומסוגנן שעומד לפני הקהל עבורם, לובש זה יהיה הבחירה הטובה ביותר כמו זה יוסיף את היופי נוסף על הפנים. זה יתאים לכל מיני תלבושות מסורתיות או אופנתיות.

5. לבן ורוד אפים פין זהב עיצוב:

לבן- and-pink-design-gold-nose-pin-design5

נשים על ידי הטבע תמיד אוהב לקבל את התכשיטים בצבע ורוד כמו זה יהיה הצבע הקל ביותר אך אטרקטיבי. זה עיצוב מעורב לבן ורוד הוא עבורם אשר יגרום להם להיראות אלגנטי. זה יתאים לכל מיני תלבושות מסורתיות או אופנתיות.

ראה עוד: טבעת האף הפנינה

6. שחור פרח הודי זהב Pin Pin עיצוב:

שחור-פרח-הודי-זהב-אף-פיני-עיצובי

למרות סיכות האף באים במגוון צבעים, צבע שחור הוא תמיד אהב צבע כמו זה יש מקום מיוחד בלבם של נשים. זה יהיה הכי מתאים ללבוש יחד עם עיצובים מסורתיים.

7. פרל קטן עיצוב זהב אפס פין לנשים:

קטן-פנינה- design-gold-nose-pin7

סיכת האף קטנה מעוצבת פנינה עם 22 קראט זהב הוא עיצוב אטרקטיבי אשר יכול להיות משוחק בקלות על ידי כל האנשים. לאחר פנינים בכל העיצובים של תכשיטים אי פעם יאהבו כפי שהם יגרום להם להיראות אטרקטיבי יותר ומסוגננת.

8. זהב עיצוב הודית אפקט 22 קראט:

זהב-הודי-עיצוב-אף-פיני-22-קראט 8

בין כל האף עיצובים אחרים האף, סיכת האף ההודי מעוצב עם זהב טהור יהיה עיצוב מקסים למשוך נשים בכל הגילאים. זה מגיע בכל הגדלים ואתה יכול לבחור את הטוב ביותר שמתאים לך.

9. ורוד אדום קריסטל לוטוס זהב 22-מד פין אפס עיצוב:

ורוד ואדום-קריסטל-לוטוס-זהב-22-מד-אפ-פיין-עיצוב 9

גבישים ורודים ואדומים המתוארים בדגם לוטוס העשוי מ 22 קראט זהב הוא מוח נושבת עיצוב שהוכנס עם הרבעה כסף. אם אתה סוג של אופנה, בחירת העיצוב הזה יהיה בחירה נבונה כמו זה יציג את התחזית שלהם.

10. 22 קראט זהב צהוב מוצק & אמריקן יהלום משובצת חצי ירח Pin:

22kt- מוצק-צהוב-זהב-אמריקאי-יהלומים משובצים-חצי-ירח-פינים -10

צבע זהב מוצק בצבע זהב האף משובץ יהלומים אמריקאי תוכנן על סגנון חצי הירח יהיה שונה מאחרים על ידי הדרך בה הוא תוכנן ועשה מחומר זהב. גודל הראש אמצעים על 8 × 5 מ"מ.

ראה עוד: אפס פין יהלומים עיצובים

11. אמריקן סטייל יהלום אבן פין עיצוב זהב:

אמריקאי-בסגנון-יהלום-אבן-פינים

הולך עם יהלום בסגנון אמריקאי משובץ באף פינים יהיה ייחודי באמת כמו זה יהיה אחד שונה. זוהי הבחירה המושלמת עבור אוהבי פינים האף שאוהב להתלבש בצורה מסוגננת.

12. סוג החוט ההודי זהב פין אפס עיצוב לכלות:

wire-type-indian-gold-nose-pin-design12

קטגוריות שונות של סיכות האף זמינים באינטרנט עם חיפוש פשוט, אתה יכול לקבל את העיצובים מקסים אשר יגרום לאחרים לפנות את המראה שלך עושה לך יפה יותר מאשר אי פעם.

13. פירסינג זהב Pin Pin צב עיצוב:

פירסינג-זהב-אף-פיני-in-tortoise-design13

נשים שאוהבות סוג פירסינג של סיכות האף זהב יקבלו מראה מגוחך לובש סוג זה של פינים האף הזהב נוקבים שנעשו בעיצוב צב. זה יהיה לאורך זמן עמיד לאורך זמן ללא כל שינוי שלהם נוצץ.

14. מעצב 22 זהב זהב פין אפים עם יהלומים משובצים עיצוב:

22-זהב-אבן-פינים-עם-יהלום- designed-design

סגנונות מעצב תמיד יש השפעה רבה על כל עיצובים אחרים וזה זהב האף הוא אחד מהם נותן מראה מדהים על פניו של הלובש. זה יהיה הטוב ביותר על פני אלפי עיצובים זמין.

ראה עוד: פין אפור כסף

15. פירסינג זהב יהלום סטארד טריליון Pin Pin עיצוב:

פירסינג-זהב-זהב-יהלומים - טריליון-אף-פינים-עיצוב 15

פירסינג זהב ויהלום משובץ סיכת האף הוא אחד מבין טריליון אוספים אשר ייתן מראה חמוד לעזאזל. לבישת סיכה אחת זו תהפוך את הפנים בהירים וזה יהיה שחוק בעיקר בחגיגות יום נישואין.

היום, בעולם האופנה, כל אישה בעולם מעמידה פנים שהיא לבושה בסיכות האף העשויות זהב. מלבד העיצובים זהב פי זהב, ישנם מספר סוגים אחרים של סיכות האף כי הם עשו עם כסף ומתכת עם יהלומים משובצים על זה. נשים, שלא אוהבות ללבוש את סיכות האף על ידי פירסינג, יכולות ללכת עם אלה שיש להן את הקליפים. זה יהיה קל יותר ללבוש אבל לא נכשל להוסיף את היופי על פניו של הלובש.

עיצובים מקובלים של סיכות האף יהיה מתוכנן מבחינה אמנותית אשר יכול להוסיף פאר לחלק התחתון של הפנים. באופן מסורתי, לובש את הסיכה האף יהפוך את המראה שלך יקר להפליא. כמה אנשים ללבוש אותו משני צדי האף שלהם ואף אחד לא רוצה לקשט טבעת האף כי swaddles רק חצי חלק של הפנים התחתונה שלהם לא אנשים רוצים להוציא על יהלום אלה encrusted.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

48 + = 57

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map