10 הרזיה הטובה ביותר

Smoothies וירידה במשקל הוא נושא שניתן לדון כל היום. אמהות ובנות מנסים את כל התרגילים האפשריים הרזיה כולל דטוקסיפיקציה לחזור הסלבריטאים שלהם כמו דמויות.
מאז אף אחד לא אוהב להיקרא שומן, או נאמר כי הם מוסיפים משקל, חקירה מתמשכת של חלופות אובדן משקל גדל שייק, אשר מעורבב משקאות פירות טריים להפוך אותו חלק בקטגוריה מתכון. הרשימה הבאה מתארת ​​את 10 הטובים ביותר במשקל שייקים מתכונים שאתה יכול לנסות ולהפסיד עודף בטן ושומן הגוף.

מנגו smoothies
מנגו זה חלקלק הוא תערובת מלאה של קוביות מנגו, אבוקדו בשלים מחית ומיץ מנגו כל הוסיף בשיעורי רבעונים.

אוּכמָנִית smoothies

אוכמניות תערובת זו של חלב דל שומן, גרגרים קפואים ולא ממותקים וכף שולחן של שמן זרעי פשתן היא מושלמת לדיאטה בטן שטוחה שיכולה לשמש גם קפיצת מדרגה ליום.

בֹּטֶן butter and bananas smoothies

חמאת בוטנים בננות תערובת זו נלקחת בדרך כלל לארוחת בוקר וכוללת כוס חלב ללא שומן, יוגורט רגיל וכף שולחן של חמאת בוטנים שמנת טבעי ללא מלח.
יוגורט וניל ו אוכמניות כמו ביטוי מציין, זהו חלקלק תערובת של וניל אוכמניות ומכאן כל מה שאתה צריך הוא כוס חלב רזה, או חלב סויה אם נגיש. יוגורט וניל כמו גם אוכמניות טריים ניתן להוסיף גם כדי להשלים את המתכון.
פטל שוקולד עבור זה חלקלק, כוס סויה או חלב רזה מעורבב עם יוגורט וניל וכמה תוספות שוקולד צריך להפוך את אובדן משקל מושלמת חלקה לקחת לארוחת בוקר, או צהריים או אפילו חטיף.

אפרסק אופציה מועדפת על דיאטה בטן שטוחה, זה חטיף טעים שנעשו על ידי ערבוב חלב רזה, אפרסקים לא ממותקים ושמן פשתן אורגני.
לימון תפוזים הדר עבור בטן שטוחה בטן, זה חלקלק לעשות חוויה מדהימה אובדן משקל. אתה תידרש לערבב חלקים שווים חלב רזה, יוגורט לימון ותפוזים כתומים מקולפים לקטעים קטנים. זה גם נלקח צונן.

תפוח עץ smoothie
אפל אם אתה שוקל לרדת במשקל מהר עם כוס חלב רזה, כמה יוגורט וניל חתיכת עוגת תפוחים הוסיף לתבל את זה. כדי להפוך אותו לעוגת תפוחים, תפוח קצוץ מקולף חמאת קשיו משלים את המתכון.
אננס עושה את זה בקטגוריה של שייקים ירידה במשקל מאז זה מסווג כמו בטן שטוחה חטיף חטיף חזה חלב רזה אננס משומר הם כל מה שאתה צריך.
תות שדה כוס חלב דל שומן, תותים לא ממותקים ושמן זרעי פשתן אורגני קר, יהפכו טיפול קפיצה מדהים לבטן שטוחה.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

89 + = 93

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map