Amber Heard jest teraz brunetką

Myślę, że drastyczne zmiany koloru włosów muszą być moją ulubioną częścią artystycznego piękna. A ostatnio, ja'Mam romans z Team Brunette po tym, jak Olivia Wilde w końcu wróciła na Ciemną Stronę, a teraz ... rozkochana Amber Heard właśnie wykonała ruch.

Tutaj'jak wyglądała kilka miesięcy temu na Gali Met:

Tam'nie kłóci się, że ona robi cudowną (jeśli nie tad rooty) blondynkę. Z tym kolorem robiła to całe glam Marilyn Monroe, jak robił to ScarJo, z falistymi włosami, czerwonymi ustami, czarnymi rzęsami i pogrążonymi dekoltami. Kto wie? Może Johnny (Depp & # x2014; na wszelki wypadek'ponownie z pętli) podobało się.

Ale to's ponad teraz, podobnie jak kolor włosów. Najwyraźniej musiała zabłysnąć za rolę w nadchodzącym filmie Paraonia z Miley's człowiek Liam Hemsworth. Gotowy na wielkie odkrycie?

Jesteś zdmuchnięty?

Jestem, w pewnym sensie. Pierwszą rzeczą, na którą zwróciłem uwagę, jest to, że wygląda młodszego i młodszego's 26, ale coś o blondie starzeje ją w taki sposób, w jaki robi to brunetka't. Sprawia również, że jej skóra lśni, a oczy płoną! Nigdy tak naprawdę nie zauważyłem, jak ładna jest z jaśniejszym odcieniem. Teraz wygląda bardziej autentycznie, chłodniej, naturalniej piękniej.

Isn't moc niesamowitego koloru?

Inne rzeczy, które powinniśmy omówić: niesamowite czerwone, matowe usta; teksturowany quiff; doskonale ukształtowane brwi; promienna skóra. Chcę to wszystko. Dobrze gra, Amber.

Powiedz mi:

Wolisz Amber jako blondynkę lub brunetkę?

Czy kiedykolwiek dokonałeś tego rodzaju drastycznych zmian włosów??

Czy zgadzasz się, że większość ludzi wygląda najlepiej w kilku odcieniach naturalnego koloru??

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 4 = 2

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map