15 doskonałych tatuaży Dotwork dla kobiet i mężczyzn

Dotwork to procedura farbowania, polegająca na tym, że tatuator tatuuje kilka kropek, by uzyskać efekt wizualny. Mogą tworzyć pełny obraz lub tylko cieniowanie za pomocą techniki kropek. Stippling to metoda, w której cieniowanie odbywa się za pomocą dotworków. Jest więcej atramentu, którego używają jak szary, czarny lub czerwony wzór atramentu. Styl ten rozpoczął się w ostatnich latach i ostatnie lata przyniosły ożywienie w tym stylu wzorców.

Możesz użyć tego wzoru dotwork z innymi wzorami tatuaży. Tatuaże Dotwork to najnowszy trend w świecie tatuaży. Możesz wykonać dowolny projekt za pomocą tej techniki. Wybierz jeden z podanych tu typów, aby wybrać najlepszy tatuaż.

Śliczne i najlepsze wzory tatuaży Dotwork:

Zobaczmy tutaj z pokazanymi tatuażami dotwork dla Twojego stylu pasji.

1. Tatuaże z polka Dotwork:

Polka Dot Work Tattoos

Wybierz współczesny projekt z tymi tatuażami kropkowymi zbudowanymi przez tworzenie kropek o różnych rozmiarach. Tatuaże dotowe wyglądają jak wydruki. Możesz wybrać prosty lub złożony projekt, aby użyć wzoru punktowego.

2. Landscape Dotwork Tattoo:

Krajobraz Dot Work Tattoo

Możesz uzyskać kompletny projekt za pomocą tylko kropek za pomocą tatuażu dotwork. Zawiera tylko kropki, które wypełniają projekt. Tutaj masz projekt wschodu i zachodu słońca.

3. Zredukowany tatuaż Dotwork:

1

Zawiły Dot Work Tattoo

Tutaj masz skomplikowany tatuaż dotwork, który jest duży i obejmuje tył osoby. Użyj grubych kropek i cienkich kropek, aby pokazać charakter. Umieszczenie kropek również ma duże znaczenie.

4. Butterfly Art Dotwork Tattoo:

Motyl Art Dot Work Tattoo

Sprawdź ten piękny i skomplikowany tatuaż w kropki, który idealnie pasuje do okolic ramion lub nóg. Projekt sztuki robi wrażenie, a grube kropki są umieszczone blisko siebie. Wybierz spośród wielu dostępnych projektów artystycznych.

5. Mandala Dotwork Tattoo:

Mandala Dot Work Tattoo

Projekt Mandala jest bardzo popularny w dzisiejszych czasach, co widać także w świecie tatuaży. Tatuaż z mandala dot jest duży i można go umieścić z tyłu, aby uzyskać pełny wygląd. Każdy z płatków w projekcie jest wykonywany za pomocą kropek.

6. Animal Dotwork Tattoo:

Zwierzę Dot Work Tattoo

Tutaj artysta używa stopniowego i subtelnego projektu z dotworkami, aby stworzyć ten tatuaż w stylu kropkowym. Projekt dużego kota jest wspaniały i sprawia, że ​​oświadczenie. Sprawdź inne projekty, które również używają stylu kropek.

7. Sprig Dot Tattoo:

Gałązka Dot Tattoo

Możesz wybrać niektóre z popularnych małych tatuaży dotwork, które są popularne. To pozostawia projekt jest również doskonałym małym projektem dotwork. Wybierz proste i minimalistyczne wzory.

8. Tatuaż z połączeniem kropkowym:

Połączenie Dot Tattoo

Wybierz najlepsze z obu światów dzięki temu tatuażowi z kropkami i liniami do pracy. Główny projekt ma długie linie, a środkowy wzór jest wypełniony kropkami. Ta technika tworzy złożony projekt. Możesz łączyć dowolny wzór z dotworkem, otrzymasz dobre połączenie większej liczby projektów w tym stylu dot-artu.

9. Dot Flower Tattoo:

Kropka Flower Tattoo

Oto piękny kwiatowy tatuaż dotwork, który wygląda oszałamiająco na ramieniu. Liście i kwiat są wypełnione kropkami. Dzięki tej technice każdy kwiatek świetnie wygląda. Ta jest najlepsza dla dziewczyn z college'u.

10. Universe Dot Tattoo:

Wszechświat Dot Tattoo

Wybierz uniwersalny tatuaż z techniką czarnej kropki. Ta technika wykorzystuje czarne kropki o różnej intensywności do określenia szczegółów projektu. Obszar wokół planet jest oznaczony kropkami blisko siebie. Jeśli chcesz studiować wszechświat i masz się dobrze z projektowaniem struktury wszechświata, a następnie spróbuj tego tatuażu na ręce, dostaniesz również dobre komentarze.

11. Animowany tatuaż w stylu kropki:

Dłoń Animation Style Dot Tattoo

Rozważ ten styl tatuażu kropki do następnego tatuażu. To ma cieniowanie i linie wykonane z kropek, a to tworzy oszałamiające arcydzieło. Tatuaż dot jest specyficzny i jest osiągany dzięki drobnym kropkom dookoła. Wyjątkowość jest specjalistą w tym tatuażu; animowany styl dłoni ma odpowiedni efekt.

12. Tattoo czarno-biała kropka:

czarny and White Dot Tattoo

Jest to kolejna praca z tatuażami, która podkreśla pracę cieniowania. Cieniowanie odbywa się przez zbliżanie kropek do siebie, aby uzyskać ciemniejszy odcień. Kropki umieszczone daleko od siebie dają lżejszy efekt. Ten projekt zajmuje więcej czasu, ale otrzymasz dobry projekt po zakończeniu sztuki tatuażu.

13. Abstract Dot Tattoo:

Abstractdot tattoo

Wybierz genialne tatuaże dotwork z geometrycznymi wzorami. Te geometryczne tatuaże dotwork wyglądają niesamowicie, gdy pokrywają duży obszar. Mogą to być również małe geometryczne wzory. Możesz spersonalizować ten projekt za pomocą umiejętności geometrycznych.

14. Art Work Dot Tattoo:

Sztuka Work Dot Tattoo

Ten tatuaż w stylu mandali jest idealny do dużych obszarów. Mandala jest zrobiona z maleńkich kropek ułożonych obok siebie. Wzór jest bardzo popularny i skomplikowany. Specjalnie ten jeden wzór wymagany przez kobiety. Wybierz spośród różnych projektów graficznych, aby uczynić go osobistym.

15. Rękaw tatuaż Dotwork:

Kropka Work Tattoo Sleeve

Weź rękawy z tatuażami dotwork, jeśli jesteś ambitny i odważny. To wypełnia całe ramię i jest wykonane z zawiłym i odważnym dziełem sztuki. Kropki wykonane na tych tatuażach są idealne do wypełnienia ręki i dlatego nazywa się je tatuażowymi rękawami. Jest to dobre dla miłośników fitnessu, pomaga im utrzymać koncentrację.

Dotwork to żmudna strategia, ale z pewnością jest uzasadniona nawet pomimo zawieszenia. Każda kropka musi być ustawiona jednoznacznie, aby artysta potrzebował pacjenta i więcej umiejętności. Ten projekt zajmuje więcej czasu, więc kiedy planujesz tego typu projekty, zyskasz doświadczonych artystów tatuażu. Jest to praca precyzyjna, dlatego też wymaga odpowiedniej uwagi. Tatuaże Dotwork są dobre, jeśli chcesz artystyczne interpretacje swoich wzorów. Są one wypełnione drobnymi i grubymi kropkami umieszczonymi na strategicznych pozycjach, aby uzyskać efekt cieniowania.

Obrazy Źródło: 1, 2, 3, 4, 11, 12, 13, 14, 15.

1
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 26 = 28

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:


map