4 słynne parki w Ernakulam ze zdjęciami | Style w życiu

Parki są rajem dla mieszkańców miast, wytchnieniem dla zmęczonych podróżników i przysmakiem dla turystów. Od parków rozrywki do parków wodnych, parków publicznych do parków narodowych, każdy ma swój własny urok i dodaje uroku każdemu miastu, podczas gdy inne tworzą samo istnienie życia roślinnego i zwierzęcego. W drodze na południe do handlowego miasta Kerala.

Piękne parki w Ernakulam z obrazami:

Oto kilka różnych parków w Ernakulam.

1. Subhash Bose Park:

parków in ernakulam

Subhash Bose Park położony jest w samym sercu miasta Ernakulam w Kerali i stanowi doskonałe miejsce na relaks, podczas którego można wybrać się na długie spacery i podziwiać wspaniałe widoki rozlewisk jeziora Kochi oraz pobliskiego portu, w którym cumują łodzie rybackie i kajaki, zadokowane statki. , a nawet imponujące jachty turystów z różnych zakątków świata, które są zakotwiczone w pobliżu pałacu Bolgatty.

Zobacz więcej: Parki Wodne w Jamshedpur

2. Park dla dzieci:

park-in-ernakulam-park dla dzieci

Park dla dzieci w Ernakulam, znany również jako Park Indira Priyadarshini, oferuje rozrywkę dla dzieci w każdym wieku. Niektóre z atrakcji parku to wodny staw na rowery wodne, lekcje jazdy na wrotkach i mini-pociąg, który zabiera dzieci na przejażdżkę po parku. Muzyczna fontanna pośród parku to kolejna atrakcja, w której można zobaczyć dzieci tańczące w rytm muzyki.

Najnowszym dodatkiem jest odnawialny park energetyczny, w którym dzieci uczą się wielu naturalnych źródeł energii i ich funkcjonowania. Okres świąteczny przynosi mnóstwo atrakcji dla dzieci takich jak muzyka i taniec, malarstwo i rysunek, z których wszystkie starają się pielęgnować swoje surowe talenty i utrzymywać je w tym samym czasie.

1

Zobacz więcej: Parki w Vadodara

3. Park rozrywki i rozrywki w Veegaland:

parki-w-ernakulam-veegaland-wodny-park

Pierwszy park wodny w Indiach znajduje się w Pallikkara w dzielnicy Ernakulam na wysokości 77 m nad poziomem morza. Park jest zbudowany zgodnie z międzynarodowymi standardami i dlatego stawia poprzeczkę pod względem bezpieczeństwa i higieny. Woda z wodnych przejażdżek i basenów podlega rygorystycznemu procesowi oczyszczania wody, a pasy bezpieczeństwa z bardziej elektryzujących przejażdżek są sprawdzane codziennie.

Przejażdżki w parku są zakwalifikowane jako przejażdżki wodne, przejażdżki na włosach, przejażdżki dla dzieci i przejażdżki rodzinne, dostosowane dla osób w każdym wieku. Park jest dodatkowo upiększony roślinami i drzewami, co czyni go także miłym miejscem na piknik.

Zobacz więcej: Parks In Burdwan

4. Park Avenue:

park-in-ernakulam-park-avenue

Park Avenue w Kochi lub Ernakulam to słynny bulwar obłożony ponad 45 drzewami kwitnącymi po obu stronach. 1 kilometrowy odcinek zaczyna się od Gandhi Round i kończy na Broadwayu. Droga znajduje się na terenie parku, w otoczeniu kilku historycznych budynków. Górujące nad nimi drzewa tworzą baldachim nad drogą, nadając mu stary urok i definiując go zdecydowanie jako miejsce warte odwiedzenia.

1
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

92 − 86 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:


map