6 najlepszych domowych paczek do twarzy dla świecącej skóry | Style w życiu

Owoce są nie tylko korzystne, gdy jesz, ale także dodają uroku Twojej twarzy, gdy są używane w połączeniu z wieloma rzeczami. Oto kilka łatwych do zrobienia paczek z owocami w domu dla różnych korzyści.

6 najlepszych domowych paczek do twarzy dla świecącej skóry | Style w życiu

Owocowe perełki do twarzy na pryszcze, tłustą skórę i świecącą twarz:

Oto 6 najlepszych domowych opakowań do twarzy dla wszystkich rodzajów skóry w następujący sposób.

1. Korzystanie z dojrzałych bananów, miodu i cytryny:

6 najlepszych domowych paczek do twarzy dla świecącej skóry | Style w życiu

Ta paczka służy do nawilżania skóry, a także pomaga w usuwaniu trądziku i wyprysków. Aby zrobić paczkę, weź pół dojrzałego banana i zetrzyj go widelcem w czystej misce. Dodaj pół łyżeczki soku z cytryny i pół łyżeczki miodu i dobrze wymieszaj. Zastosuj to do oczyszczonej twarzy i szyi. Umyć po 15 minutach ciepłą wodą. Jest to jeden z najlepszych domowych paczek owoców dla uczciwości.

2. Używając arbuza, ogórka, jogurtu i mleka:

Ta maska ​​służy do szybkiego nawilżania skóry, sprawiając, że staje się ona świeża i świecąca. W przypadku paczki, weź 2 łyżeczki każdego z sokiem arbuza i soku z ogórka. Do tego dodać jedną łyżeczkę grubego zwykłego niesłodzonego jogurtu i jedną łyżeczkę mleka. Dobrze wymieszaj, aby uzyskać gładką pastę. Nałożyć na skórę i pozostawić do wyschnięcia. Następnie wyczyść opakowanie za pomocą zimnej wody lub kostek lodu. Upewnij się, że używasz grubego jogurtu do utrzymania gęstej konsystencji opakowania.

3. Korzystanie z papai i płatków owsianych:

6 najlepszych domowych paczek do twarzy dla świecącej skóry | Style w życiu

Ta paczka działa również jako głęboki środek czyszczący i peeling, który oczyszcza kurz i pył z wnętrza. Będziesz potrzebował pół filiżanki miąższu papai (dojrzałe papaje), jedną łyżeczkę owsianki i pół łyżeczki miodu. Wymieszaj wszystkie składniki w czystej misce. Dokładnie umyj twarz i wysusz ją. Następnie nałóż opakowanie i połóż się na 20-25 minut. Następnie należy wziąć letnią wodę i pluskać na twarz, aby opakowanie było wilgotne. Następnie delikatnymi ruchami przeciwnie do ruchu wskazówek zegara pocierać twarz przez 5 minut. Spłucz zimną wodą. Jeśli skóra jest sucha, można zastosować każdą twarz nawilżając.

Czytaj więcej: Jak korzystać z papai na twarzy

4. Korzystanie z awokado i miodu:

6 najlepszych domowych paczek do twarzy dla świecącej skóry | Style w życiu

1

Jest to naturalna formuła przeciwstarzeniowa, która zwalcza suchość i usuwa martwą i suchą skórę. W przypadku paczki, weź 2 awokado i zmiel je w młynie. Do tego dodać 1 łyżeczkę soli morskiej i pół łyżeczki miodu. Nałożyć na twarz i pozostawić na 25 minut. Zaleca się, abyś położył się i używał również nasączonych wodą różaną wacików na oczy. Pomaga to skórze się zrelaksować. Po wyschnięciu paczki dobrze umyć letnią wodą. Możesz również trzymać przetarte awokado w hermetycznym pojemniku w lodówce. Gdy potrzebujesz, wymieszaj sól i miód, aby uzyskać naturalny peeling.

Czytaj więcej: Maska do twarzy Avocado For Fairness

5. Używanie mleka truskawkowego i surowego:

6 najlepszych domowych paczek do twarzy dla świecącej skóry | Style w życiu

Ta paczka twarzy działa rozjaśniająco i wybielająco na skórze. Zmniejsza również ciemne plamy i pod oczami. Weź 2-3 łyżeczki surowego mleka i dodaj do niego drobno posiekane truskawki. Niech pozostanie przez 15 minut. Następnie za pomocą swoich palców roztrzyj truskawki, aby uzyskać grubą pastę. Nakładaj na skórę i pozostaw na 20 minut, aż wyschnie. Dokładnie spłucz zimną wodą. Aby zobaczyć skuteczne wyniki, używaj go naprzemiennie lub codziennie.

Zobacz więcej: Jak używać aloesu na twarz

6. Używanie Orange And Egg White:

6 najlepszych domowych paczek do twarzy dla świecącej skóry | Style w życiu

Ta paczka napina skórę, a także pomaga rozjaśnić cerę. W przypadku paczki, starannie obierz 6-7 pasm pomarańczy i zetrzyj je widelcem. Dodaj do niego jedną łyżeczkę białka i pół łyżeczki świeżej śmietany. Dokładnie wymieszaj i nakładaj na twarz przez 20 minut. Upewnij się, że w tym czasie nie mówisz ani nie poruszasz mięśniami twarzy. Dobrze spłucz letnią wodą.

Te opakowania na twarz są zdrowe i łatwe do uwzględnienia w codziennym reżimie skóry, dzięki czemu uzyskują różne korzyści dla skóry, nie wymagając zbyt wiele czasu i wysiłku.

1
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

88 − = 80

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:


map