Astrologia według daty urodzenia Style w życiu

Codziennie sprawdzamy co najmniej jedną sekcję z horoskopami w naszych gazetach przed rozpoczęciem dnia. Opiera się na naszych urodzinach, które odpowiadają konkretnemu okresowi szczególnej konstelacji gwiazd na niebie. Ale to już wiemy i nie ma nic nowego, o czym mówimy. Ale przeczytaj ponownie nagłówek. To nie są twoje urodziny, ale to twoja data urodzenia lub cała data (czytaj dd / mm / rrrr). Każda data jest inna i niepowtarzalna. Tak więc, chociaż co 11 kwietnia urodził się Baran, urodzony w 1937 roku i urodzony w 1997 roku będzie inny. Nadal zdezorientowany? Czytaj.

astrologia by date of birth

Astrologia według daty urodzenia:

W tym artykule przedstawiono szczegółowe wyjaśnienie daty urodzenia astrologii, aby poznać swoją przyszłość, zanim wejdziesz na ten etap.

Często zastanawiamy się, dlaczego urodziliśmy się ludźmi. Mitologia głosi, że jest to spowodowane naszymi ciężko zarobionymi karmicznymi punktami dowcipnymi, że zarabiamy na prawo do narodzenia się jako ludzie. Ale każda istota ludzka rodzi się, aby wypełnić cel, który jest określony w ich przeznaczeniu. Twoja data urodzenia astrologia zawiera przesłanie, które ujawni ostateczny cel twojego życia.

Czytanie i analizowanie twojej astrologii według daty urodzenia wymaga umiejętności numerologicznych. Podstawową przesłanką Numerologii jest to, że: Wszechświat jest wykonany w uporządkowany sposób, a liczby zawierają klucz do dekodowania porządku.

Punktem wyjścia jest sama twoja data, a następnie analizujemy kolejność całej daty. Każda z tych liczb łączy się, tworząc specjalne i niepowtarzalne liczby. Zacznijmy od numeru ścieżki życia.

Zobacz więcej: Astrologia Kerala

Numer ścieżki życia:

Kiedy sumujemy wszystkie liczby do naszej daty urodzenia, otrzymujemy numer ścieżki życia. Pamiętaj, aby sumować poszczególne numery, dopóki nie uzyskasz jednej liczby od 1 do 9. Na przykład, jeśli ktoś urodził się 28 września 1981 roku, ich numer ścieżki życia będzie [(2 + 8 + 9 + 1 + 9 + 8 + 1 ) = 38 lub 3 + 8 = 11 lub 1 + 1 = 2] liczba 2.

1

Astrologia na podstawie daty urodzenia, która jest powyżej daty urodzenia, będzie opisana poniżej. Ta liczba zawiera klucz do twoich najbardziej owocnych wskazówek i głównych lekcji życia, których należy się nauczyć na drodze do osiągnięcia celu w tym życiu. Ujawnia twoje cechy osobowości i swoje mocne strony ze słabościami, które możesz zidentyfikować i ulepszyć po drodze.

Zobacz więcej: Astrologia według nazwy

Liczba słoneczna:

Twój numer słoneczny to w zasadzie dodanie miesiąca urodzenia i dnia urodzenia do jednej cyfry wraz z bieżącym rokiem. W ten sposób dowiadujemy się o prawdopodobnej przyszłości w ciągu 12 miesięcy, począwszy od urodzin w danym roku. Więc jeśli urodziliście się 11 maja, to wasza liczba słoneczna w tym roku byłaby (1 + 1 + 5 + 2 + 1 + 4) = 5. Cykl podąża za wzorcem, a przy każdym słonecznym roku 1 jest początkiem iz każdym 9 to zakończenie cyklu w naszym życiu.

Zobacz więcej: Astrologia marathi

Psycho Matrix:

Powszechnie znany jako Pythagorean kwadrat, daje nam podstawowe cechy danej osoby w oparciu o reputację liczb w ich data urodzenia. To jest okno na psychologię jednostki.

Różne liczby można interpretować zgodnie z numerologią. Jednak najbardziej podstawowy opis można uzyskać z tego ogólnego przeglądu liczb:

  • Numer 1 oznacza: silną wolę, żądzę władzy i zdolność do znoszenia swojej ziemi i prowadzenia
  • Numer 2 oznacza: współpracę i przyjaźń
  • Numer 3 oznacza: Komunikacja i organizacja
  • Numer 4 oznacza: mocne fundamenty, sztywną i ortodoksyjną szkołę myślenia
  • Liczba 5 oznacza: charyzmę, zdolności wizjonerskie i kreatywność w wielu dziedzinach
  • Numer 6 oznacza: zmysłowość, harmonię, troskę i atrakcyjne osoby
  • Numer 7 oznacza: uczonego, analityka i tego, który zagłębia się głęboko w materię
  • Cyfra 8 oznacza: goniec, poszukiwacz celu i ambitna osoba
  • Numer 9 oznacza: filantropa i pomoc humanitarną o zdolnościach uniwersalnej miłości.

Istnieją różne interpretacje, które są unikalne dla twojej astrologii wraz z datą urodzenia. Tak więc, jeśli chcesz najnowszą wersję na sobie, a następnie spróbuj tego wyjątkowego podjęcia na datach urodzenia. Będziesz zaskoczony, jak dobrze liczby astrologii według daty urodzenia mogą powiedzieć wszystko o Tobie.

Źródło obrazu: 1

1
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

27 − 24 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:


map