Jak tweezować brwi? | Style w życiu

Czy znasz proces tweezowania brwi? Skubanie idealnych brwi, by osiągnąć tę nieskazitelną krzywiznę twarzy, może być nudnym (a nawet krzywdzącym!) Procesem. Musisz wiedzieć, że twoje brwi są konturem dla twoich oczu i twarzy. Jeśli chcesz pomóc tej ramie, aby wyglądała jak najlepiej, zrób najbardziej przyjemny kształt i wyeliminuj bezpańskie włosy. Tweezowanie brwi może być niedrogim i szybkim sposobem na utrzymanie brwi w odpowiednim kształcie.

tweeze eyebrows

W chwili obecnej pełniejsze, grubsze brwi to moda, którą można (i należy się spodziewać) używać znacznie mniej czasu za pomocą pincety. Idealna brwi przypomina nowy rozmiar 0 - właściwie nieosiągalny, z wyjątkiem tego, że jesteś celebrytą. Tak więc, w tym artykule mówię o procesie tweeze brwi.

Metoda pocieszenia brwi:

1. Wybierz prawe pęsety:

Odpowiednia pinceta jest niezbędna do uzyskania ostrego, ukośnego stylu. W przeciwieństwie do spiczastej wersji, szybko chwytają maleńkie guzy i nie ściskają skóry razem z włosami.

2. Tweeze później niż twój prysznic:

Ciepła woda otwiera mieszki włosowe i zmiękcza włosy, ułatwiając ich wysunięcie.

3. Kształtuj się:

Dowiedz się, że masz kształt okrągły, delikatnie pochylony, prosty, a poza tym wysoki łuk jako kanał do kształtowania brwi. Kiedy już zdecydujesz się na kształt, możesz odkryć gdziekolwiek głowę, ogon i łuk, inaczej twoje brwi muszą zacząć się i kończyć dla twojej twarzy.

4. Złagodzić ból skubania:

1

Jeśli jest to dla ciebie tak bolesne, to możesz ubić się w odrętwiały żel, albo możesz spróbować postawić kostkę lodu.

Zobacz więcej:  Jak skubać brwi

5. Przytnij:

Nakładając szczotkę do brody, grzebień do góry. Za pomocą nożyczek przyciąć końce twoich brwi, leżąc pod kątem. Wykonuj to powoli i rób to po trochu. Posmaruj innym razem, a następnie wróć. Ten krok jest po prostu odpowiedni dla tych z bardzo długimi włosami na czole. Pod warunkiem, twoje włosy są krótkie, a także wpaść w linię w kształcie czoła, a następnie nie trymować.

tweeze eyebrows

6. Porzuć swoje lusterko powiększające:

To narzędzie jest bardzo pomocne, ponieważ może prowadzić do wyskubywania. Alternatywnie użyj normalnego lustra w dobrze oświetlonym pomieszczeniu. Jeśli nie możesz zobaczyć zabłąkanych włosów pod tymi warunkami, nie może też ktoś inny. Po kilku kilku tweezach, cofnij się o kilka kroków, aby zobaczyć lepszy obraz.

7. Wyróżnij swoje granice:

Chwyć ołówek, aby uzyskać wskazówki. Twoje brwi muszą zaczynać się prosto nad kanałem łzowym, szczyt w linii przez zewnętrzną stronę tęczówki, a także kończyć się w punkcie, który spada 45 stopni od zewnętrznego kącika oka. Bądź pewien, że nie zginiesz brwi zbyt wysoko, inaczej będą wyglądać nienaturalnie.

Zobacz więcej:  Wskazówki dotyczące pięknych rzęs

8. Wytyczne dotyczące sposobu:

Za pomocą ołówka do brwi zarysuj pożądany kształt brwi jako szablon. To pozwoli ci zobaczyć, gdzie nie tweezować. Wszelkie włosy poza twoim pożądanym kształtem muszą być tweezowane. Dla osób o rzadkich włosach można później połączyć ołówek do brwi i oczyścić.

9. Utwórz swój kształt:

Naszkicuj swój idealny łuk za pomocą miękkiego, bogatego kredki do brwi. Następnie wyeliminuj tylko włosy, które spadają ponad to, co znajduje się pod twoimi samoprzylepnymi szablonami.

Wskazówki:

  •  Możesz użyć ukośnej pincety. Przeciągnij skórę mocno i tweezuj włosy w tym samym kierunku co wzrost. Najpierw puknij pod swoim łukiem. Potem na górze. Uważaj, aby nie zbliżyć się zbyt blisko linii włosów.
  •  W przeciwnym razie tweeze włosy między brwiami. Nie przeciążaj tutaj - teraz do zewnętrznego kącika twoich oczu. Trzymajcie głowy swoich brwi zakrzywionych lub kwadratowych, nie pochylonych.

Zobacz więcej:  Sukienka do kolan

Źródło obrazu: 1

1
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 2 = 1

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:


map