Jak zapobiec podziałowi środków zaradczych w domu | Style w życiu

Lata ubogiej fryzury, ostre zabiegi chemiczne, przegrzewanie i szczotkowanie prowadzą do rozdwajania końcówek. Jeśli twoje włosy są zbyt kręcone lub uszkodzone, naturalne oleje nie będą w stanie poruszać się po całej długości włosów.

Zapobiec Split Ends

Dzięki temu włosy będą odżywione przez organizm i nadadzą mu bardzo suchy i szorstki wygląd. Ale czy wiesz, że jeśli dobrze zatroszczysz się o swoje włosy, możesz pozbyć się tego problemu na całe życie? Wszystko, co musisz zrobić, to postępować zgodnie ze wskazówkami i sugestiami udostępnionymi tutaj.

Jak zapobiec podziałowi środków zaradczych w domu | Style w życiu

Strona główna zadośćuczynienie za zapobieganie rozdwajaniu.

1. Oliwianie włosów:

rozdzielać ends-Oiling Your Hair

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, aby potraktować rozdwojone końcówki, jest natłuszczenie twoich włosów. Nie musisz nakładać na całą skórę głowy, jeśli cierpisz na ten problem. Ta procedura jest bardzo prosta. Po prostu weź równe ilości oliwy, oleju kokosowego i oleju migdałowego i gotuj. Po osiągnięciu temperatury pokojowej, będziesz musiał masować to na skórze głowy przez następne piętnaście do dwudziestu minut. Pozostaw na kilka godzin, a następnie zmyć szamponem. Możesz również kondycjonować swoje włosy. Zrób to dwa razy w tygodniu.

Zobacz więcej: Domowe zabiegi na włosy dla zniszczonych włosów

2. Świeża Maska z Awokado:

Jak zapobiec podziałowi środków zaradczych w domu | Style w życiu

1

Musisz wypróbować świeżą i chłodną maskę z awokado, aby zapobiec rozdwajaniu się końcówek. Wybierz najpierw świeże awokado i zrób z niego pastę. Po wykonaniu tego nałóż go na skórę głowy i włosy. Niech to opakowanie pozostanie na twoich włosach przez następne trzydzieści minut. Możesz go zmyć dobrym szamponem ziołowym. Stan z majonezem i miodem. Pozostaw go na włosku na około 5 minut, zanim będzie można go zmyć.

3. Maska do włosów z jajami i migdałami:

Jak zapobiec podziałowi środków zaradczych w domu | Style w życiu

Weź jedną lub dwie żółtka w misce i dodaj kilka kropel oleju migdałowego. Teraz pokonaj to, aż utworzysz świeżą piankę. Teraz nakładaj to na całe włosy. Weź dobrą czepek i przykryj nim włosy. Niech pozostanie w tej pozycji przez następne dwadzieścia do dwudziestu pięciu minut. Następnie dokładnie spłucz zimną wodą. Szampon i stan z dobrym i markowym preparatem ziołowym.

Zobacz więcej: Problemy z włosami u kobiet

4. Dobry balsam do ciała:

ciało lotion for hair

Prostym, ale skutecznym sposobem pożegnania się z rozdwojonymi końcami jest użycie dobrej jakości balsamu do ciała. Weź trochę w dłonie i zastosuj tylko na końce włosów. Niech pozostanie na twoich włosach przez całą noc. Możesz to umycić następnego ranka. Nie używaj zbyt dużo balsamu. Zachowaj to proste i lekkie.

5. Unikanie dzielonych końców:

Jak zapobiec podziałowi środków zaradczych w domu | Style w życiu

Aby uniknąć rozdwojonych końcówek, będziesz musiał przyciąć go raz w miesiącu. Zapobiegnie to nadejściu rozdwojonych końcówek. Przed wyjściem pod słońce powinieneś także użyć parasola. Możesz również splatać włosy lub robić bułeczki przez cały dzień, ponieważ utrzymywanie go luzem przez cały czas może spowodować duże szkody. Powinieneś również nałożyć na włosy dobrej jakości serum i użyć szerokiego grzebienia zębatego do mycia włosów. Unikaj stylowych żeli do włosów i kolorów włosów.

6. Trzymaj się z daleka od chemikaliów:

Zostać Away From Chemicals

Doskonałym sposobem zapobiegania rozdwajaniu się końcówek jest trzymanie się z daleka od chemikaliów. Sugerujemy, abyś nosił czapkę, zanim zaczniesz pływać, ponieważ woda z chlorem wpłynie na twoje włosy na kilka negatywnych sposobów. Powinieneś także uważać na produkty, z których korzystasz. Produkty zawierające amoniak i alkohol są czymś, czego powinieneś zdecydowanie powstrzymać. To zatrzyma nadejście od rozdwojonych końcówek, a także usunie je na dłuższą metę.

7. Szczotkowanie i czesanie:

Jak zapobiec podziałowi środków zaradczych w domu | Style w życiu

Szczotkowanie i czesanie właściwej drogi pomaga w zapobieganiu rozdwajaniu się końcówek. W pierwszej kolejności przestań czesać włosy. Spowoduje to podniesienie łuski twoich włosów i spowodowanie zerwania łuski po ich szczotkowaniu. Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to przeczekać od góry od góry do dołu. Rozpocznij także używanie szerokiego grzebienia zębatego. Dzięki temu Twoje włosy będą miękkie, gładkie i splątane. Nie ciągnij za włosy podczas całej procedury.

8. Użyj odpowiedniego rodzaju akcesoriów do włosów:

Jak zapobiec podziałowi środków zaradczych w domu | Style w życiu

Kolejną cenną wskazówką, która może pomóc w zapobieganiu rozdwajaniu się końcówek, jest użycie odpowiedniego rodzaju akcesoriów do włosów. Użyj prostych i przyjaznych dla włosów gumek. Sprawiają, że fryzury są łatwiejsze do wykonania i będą traktować twoje rozdwojone końce. Ponieważ twoje włosy nie będą zbyt mocno związane, naturalnie poczujesz się komfortowo i ostatecznie pokaż je na swoich włosach. Najlepszą rzeczą w takich lekkich akcesoriach jest to, że są one bardzo przystępne cenowo i przygotowują ładny wygląd w ciągu zaledwie kilku minut.

9. Szampon i stan:

Jak zapobiec podziałowi środków zaradczych w domu | Style w życiu

Świetnym sposobem na pożegnanie się z rozdwojonymi końcami jest odpowiednio szampon i kondycja. Kup dobry produkt ziołowy i rozprowadź na całym ciele. Upewnij się, że wszystkie części twoich włosów zostały dotknięte. Teraz masuj włosy przez następne pięć minut. Przemywaj dokładnie wodą z zimną wodą i delikatnie zmywaj. Potem będziesz musiał użyć odżywki. Niech pozostanie na twoich włosach przez pięć do sześciu minut, a następnie spłucz. Pozwól, że część z nich pozostanie w tyle, ponieważ spowoduje to wygładzenie zewnętrznych pasm włosów.

Zobacz więcej: Strona główna zadośćuczynienie za Itchy Scalp

10. Usuwanie dzielonych końcówek:

Jak zapobiec podziałowi środków zaradczych w domu | Style w życiu

Doskonałym sposobem na usunięcie rozdwojonych końcówek jest prawidłowe rozczesywanie i zabieranie pewnych jego części. Delikatnie przekręć włosy teraz od korzeni do końca. Możesz również wziąć dobrą parę nożyczek i wyciąć końce. Jednak zanim to zrobisz, możesz potrzebować czyjejś pomocy. Usiądź przy oknie, w którym światło słoneczne pada, a następnie delikatnie usuń wszystkie rozdwojone końce. Możesz także odwiedzić salon, jeśli chcesz.

Obrazy Źródło: Shutterstock

1
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 6 = 2

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:


map