Top 9 Kolekcja Brasso Sarees z obrazami | Style w życiu

Termin Brasso jest bardzo często używany w Indiach, głównie do sari i innych tkanin odzieżowych. Technika tkaniny brasso była znana od średniowiecza i była używana przez elitarną grupę klasową dla członków rodziny królewskiej. Poza tym jest również używany do tekstyliów domowych. Brasso jest podobny do projektu wypalenia, dlatego jest również znany jako "wypalony materiał". Wśród ubrań, sare z Brasso są do celów ślubnych, wszelkich imprez towarzyskich lub na specjalne okazje. Początkowo używano głównie bawełny jako materiału na brasso, ale później inne tkaniny są wykorzystywane do dodawania nowej odmiany do tego stylu.

Znakomity Brasso Sarees ze zdjęciami:

Sarees Brasso są popularne wśród dzisiejszych kobiet i trafiają do młodzieży. W ten sposób zapoznasz się z 9 różnymi sarami brasso z obrazami.

1. Grey and Tomato Coloured Brasso Saree:

Brasso Sarees

W tym stylu brasso saree składa się z dwóch części. Szara część, która jest nieprzezroczysta, oraz kolorowy pallu z pomidorami, który ma nad nim wzór brasso. Pomarańczowe i złote obramowanie podkreśla tę saree. Konstrukcja brasso sprawia, że ​​pallu wygląda półprzezroczysto. Więc możesz zasłonić pallu bez plisowania go. Bluzka bez rękawów wygląda pięknie w tym stroju.

2. Yellow Net Brasso Saree:

Żółty Net Brasso Saree 2

Ta żółta saree jest czysto sieciowa z zaprojektowanym brasso. Czerwona i złota obramowanie z tym żółtym saree zapewnia kontrastujący efekt w całym tekście. Może być sparowany z czerwoną bluzką z pełnym rękawem. Jest to powszechna odmiana sarasów brasso przebranych przez panie obecnej generacji.

3. Dark Maroon-Cream Half Velvet i Half Brasso Designer Saree:

Ciemny Maroon-Cream Half Velvet And Half Brasso Designer Saree 3

1

Wyglądasz oszałamiająco w tym stroju. Bordowo-kremowa kombinacja, choć nie jest często używana, ale aksamitna ciemno-bordowa konsystencja zachęca do wypróbowania tego kawałka sari. Dark velvet pallu z drugą częścią brasso to po prostu idealny strój na każdą okazję. Nie możesz zatrzymać się w centrum atrakcji.

4. Zielony kwiat wydruku Brasso Saree:

Zielony Net Brasso Saree 4

Zielona siatka brasso z szerszą złotą obwódką sprawia, że ​​wyglądasz prosto, ale pięknie. Szczególny akcent daje strój, nosząc prostą niebieską bluzkę z pełnym rękawem.

Zobacz więcej: Ręcznie tkane bawełniane sarees

5. Graniczne wyszywanie Brasso Saree:

Czerwony And Off-White Brasso Saree 5

Prosta, jasnoczerwona połowa kontrastuje z białawym, zaprojektowanym pallu. Ten pallu tego brasso saree składa się również z wielu kolorowych pasków, aby poprawić jego wygląd. Możesz sparować z kolorowymi akcesoriami pasującymi do Twojego saree.

6. Kontrast czerni i pomarańczy Brasso Saree:

czarny And Orange Brasso Saree 6

Choć czerń i czerń to świetne połączenie, pomarańczowo-czarna kombinacja również wygląda świetnie. Jeśli lubisz grać różnymi kolorami, idź do niego. To jest pół pomarańczy i pół czarnego brassasa zaprojektowanego saree.

Zobacz więcej: Wydrukuj wzory Saree

7. Różowy i beżowy Brasso Saree:

Różowy And Beige Brasso Saree 7

Ta różowo-beżowa sari absolutnie daje ślub. Dolna część tej saree ma szeroką złotą kolorystykę zawiłych kwiatowych prac na fioletowej podstawie. Ta zaprojektowana saree jest połączona z fioletową bluzką.

8. Biały Designer Net Brasso Saree z czarną obwódką:

Biały Designer Net Brasso Saree 8

Biały net brasso saree wygląda po prostu znakomicie ze zgrabną czarną, zieloną i różową obwódką. Ta saree jest prosta ze względu na swój biały kolor i rozpryskuje inne kolory, które sprawiają, że wygląda elegancko na każdą okazję.

Zobacz więcej: Handloom Cotton Sarees

9. Projektant czerwono-beżowej siatki i haft ślubny Brasso:

Projektant Red-Beige Net And Brasso Embroidery Bridal Saree 9

Czerwony brasso saree z haftem idealnie pasuje do kolekcji ślubnej. Część pallu, która ma siatkę z haftem wzdłuż brzegów, zapewnia beżowy odcień z czerwonym odpowiednikiem. Wybitnie ciężko zaprojektowana praca nadaje się do specjalnych wydarzeń upiększających twój wygląd.

Brassare sarees można nosić na każdą specjalną okazję z dodatkowym akcentem, aby wyglądać bardziej wybitnie. W powyższym artykule podkreślono główne typy brasso sarees. Są one również noszone w zwykłej okazji do ślubnej okazji, które są bardzo popularne panie.

Obrazy Źródło: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

1
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

85 + = 89

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:


map