Indie Lee na rozpoczęcie Natural Skincare Line, Squalane Oil i więcej

Kiedy po raz pierwszy natknąłem się na Indie Lee's produkty kilka lat temu, wiedziałem od razu miałem je właścicielem.

Przede wszystkim opakowanie jest tak ładne w tym luksusowym, ale minimalistycznym stylu. Po drugie, składniki są tuż za moją uliczką: całkowicie naturalne, nietoksyczne, bez wypełniaczy i materiałów syntetycznych. (Dodatkowo, wszystko jest wolne od okrucieństwa.)

Po trzecie, jak idealna jest nazwa "Indie Lee" dla indie marki do pielęgnacji skóry?!

Wtedy dowiedziałem się, że Indie Lee jest naprawdę prawdziwą osobą. I ma niesamowitą historię. Uwaga na temat spoilerów: Pędzel ze śmiercią stał się impulsem do stworzenia czystej linii do pielęgnacji skóry (i wygładzenia pierwszych formuł we własnej kuchni!).

Teraz markę można znaleźć wszędzie od Saksa do Anthropologie, a ostatnio także Nordstrom. Kiedy Indie były w mieście do premiery, musiałem usiąść z nią, aby porozmawiać o tym, jak się zaczęła i o wszystkich rzeczach zielonych. ja'Ostrzegam was teraz, jej powodzenie jest zaraźliwe!

Przede wszystkim to'Tak ekscytująco cię poznać!

Zatrzymać! Mówiłem: "Och, mój Boże, ludzie chcą mnie poznać!" ja'm tylko zwykła osoba Joe.

ja'mam obsesję na punkcie twojej linii. Ale przyznaję się, nie zrobiłem tego't wiedzą, że faktycznie byłeś osobą, kiedy kupiłem twoje produkty. Myślałem, że to po prostu fajne imię!

To jest najwyższy komplement, kiedy redaktor urody mówi: "Wiesz co, mogę dostać wszystko, co chcę, ale chcę kupić jej rzeczy".

To's prawda.

Dziękuję bardzo. Całość jest surrealistyczna. To'spełnienie marzeń.

Czy możesz zabrać nas z powrotem do tego, jak zacząłeś?

Absolutnie. Nie byłem'naprawdę do piękna. Mam na myśli, tak, byłem w urodzie, ale nie byłem't w biznesie kosmetycznym.

Weren'jesteś księgowym?

Tak. ja'm co Kanadyjczycy nazywają dyplomowanym księgowym. ja'm CPA. Tak więc robiłem to, pracując w finansach, ale zdałem sobie sprawę, że nie'Już teraz kocham rachunkowość. Więc wyszedłem.

Mój przyjaciel uprawiał ogródki szkolne. Uwielbiam ogród, więc pomyślałem: "Pozwól mi pomóc Ci je zbudować". Zaangażowałem się w to i skończyłem budując na moim podwórku szklarnię o powierzchni 750 stóp kwadratowych wraz z żyrandolem. To'szaleństwo! Wyhodowałem wszystko, od jadalnych kwiatów po mikro-zielenie. To było wspaniałe.

Ale w końcu zdiagnozowano u mnie reumatoidalne zapalenie stawów i nie mogłem już pracować w szklarni. Miałem wszystkie te kwiaty, więc zacząłem robić produkty & # x2014;.

To był czerwiec 2008 roku. W listopadzie tego roku zacząłem tracić wizję. Poszedłem do lekarza, miałem skan, i zdiagnozowano guza mózgu. Mój lekarz powiedział: "To nie wygląda na raka, ale musisz udać się do niektórych specjalistów."

Podróżowałem po całym USA, aby zobaczyć tych specjalistów. Wszyscy powiedzieli: "Wiesz co, możesz przeżyć zaledwie sześć miesięcy, musisz uporządkować swoje sprawy i spędzić czas ze swoimi dziećmi".

I to'Są takie zabawne, ponieważ mogę teraz spojrzeć na to i powiedzieć to'Jest to jedna z największych rzeczy, które'kiedykolwiek mi się przydarzyło.

Jak to cię zmieniło?

Byłem jednym z tych ludzi, którzy byli tak napędzani. Musiałem mieć dzieci, chłopca i dziewczynę. Byłem całkowicie planistą. Musiałem sprawdzić wszystkie skrzynki. Ale zupełnie zapomniałem o życiu. Zapomniałem, co to znaczy żyć celowo iz pasją. Aby żyć w pełni na głos!

Powiedziałem: "Dobra, z tego wyniknie coś dobrego'wiem, co to jest, ale dzieje się tak z jakiegoś powodu. "

W którym momencie wpadł na pomysł, aby założyć linię do pielęgnacji skóry?

Pozwól mi się cofnąć. Po tym, jak poszedłem do pierwszego lekarza, poszedłem do mojego neuroendokrynologa, aby zapytać: "Dlaczego tak się dzieje? Nikt w mojej rodzinie tego nie ma".

Powiedział: "My'coraz więcej z tych autoimmunologicznych problemów związanych ze środowiskiem. "

Powiedziałem: "Środowisko?'mam taką szklarnię'jesz z jedzenia. ja'm czysty. ja'm w świetnej formie. "

A on spojrzał na mnie i powiedział: "No cóż, co nałożyłeś na swoją skórę?"

To był moment "aha". Powiedział: "To'nie tylko to, co ty'ponownie jeść i co ty'oddychać. Dzieci rodzą się z toksycznym ładunkiem. My'widzę coraz więcej tych rzeczy za pomocą hormonów. Ja nie't jeśli to wiem'to jedna rzecz, ale możemy't wykluczyć, że to może być coś, co ty'ponownie zakładasz swoją skórę. "

Więc czy to było, czy nie'Dla mnie to był ten katalizator. Wróciłem do domu i spojrzałem na moje składniki...

Kiedy już zaczniesz wyglądać'Jest przerażające, co możesz znaleźć.

Tak. Przy okazji ja'nie mogę powiedzieć, że możesz't kiedykolwiek nosić [produktów, które nie są't naturalny]. ty'nie bądź jednym lub drugim. To'nie mam dla mnie osądzać, jak ktokolwiek powinien wykonywać swoje życie. Uważam, że powinieneś być najzdrowszą wersją ciebie, cokolwiek to wygląda.

Chciałem tylko zapewnić zdrowsze opcje w zależności od tego, jak bardzo rzeczy są robione. Pamiętaj, to był rok 2008. Nie było tam zbyt wielu opcji.

Więc kiedy próbowałem znaleźć innego lekarza, który dałby mi inną diagnozę, rokowanie i spędzanie czasu z moimi dziećmi, głęboko zanurzyłem się w branży. I uczenie się, że nie było't jakiekolwiek przepisy w Stanach Zjednoczonych.

Więc ja'm: "OK's co ja'Mam zamiar zrobić. ja'Zacznę tworzyć produkty. "Chciałem stworzyć coś, co wyglądałoby naprawdę elegancko i było niezwykle skuteczne.

W międzyczasie udało mi się znaleźć lekarza, który był chętny do operacji.

Dostałeś się na operację?

Tak. Przed operacją powiedziano mi, że mam mniej niż 50 procent szansy'd zrobić to. Kiedy się dowiedziałem, miałem dwa złe dni. To było to. Nie zrobiłbym tego'Pozwól sobie na zły dzień, ponieważ to nie było'Zmieniam moją sytuację. Zamierzałam żyć całkowicie głośno i miałem zamiar cieszyć się każdą chwilą, którą mi pozostało. ja'Nie mówię tego's co każdy powinien robić; że'po prostu jak przez to przeszedłem.

Mój lekarz powiedział: "My'chodzę na operację 22 kwietnia. "22 kwietnia 2009. Który jest Dzień Ziemi.

ja'Lubię, "To's znak. Wszechświat mówi mi coś. "Nie mogłem'• Zrób to lub skrypcie lepiej dla mojego zespołu marketingowego! Oto jestem, niezależna marka o imieniu Indie Lee. To jest jej odrodzenie w Dzień Ziemi.

To naprawdę jest niesamowite.

Całkowicie. Poszedłem więc na operację i kiedy się obudziłem, byłem w stanie zobaczyć z mojego oka. Lekarz wchodzi, bierze mnie za rękę i mówi: "Ty'gotowe ". Powiedziałem:" Włóż mi widelec, gotowe? "On mówi:" Nie, udało nam się dostać całą rzecz. Witaj w całym swoim życiu. "

I to'od tego czasu nieprzerwanie. To'Trudno w to uwierzyć'w kwietniu będzie dziewięć lat.

Ale kiedy ty'żyć z celem, który nie ma'Czuję się jak praca, prawda?

Tak. Oczywiście, mamy ciężkie dni. My'jest firmą, rozwijającym się biznesem, i wszystkie te rzeczy wiążą się z próbą uzyskania skali.

Różnica jest teraz, nawet gdy mam zły dzień, ja'doceniam to. Ponieważ, numer jeden, musisz mieć zły dzień, aby wiedzieć, co to dobry dzień, więc daje niesamowitą perspektywę. Ale muszę żyć, żeby mieć zły dzień. Jak mogę się tym martwić?

Że'to świetny sposób na to spojrzeć.

Że'rodzaj tego jak to's. Ta marka to coś więcej niż produkty. To'naprawdę chodzi o dobre samopoczucie i zdrowy tryb życia. Inspirowanie ludzi do podejmowania zdrowszych wyborów, więc nie'Trzeba doświadczać tych samych problemów zdrowotnych, które mam. Jesteś skończony't niekoniecznie wiedz, do czego doprowadzą twoje wybory, ale ciesz się życiem, które ty'dostaliśmy i zainspirować się.

Jak przeszedłeś od braku doświadczenia w formułowaniu, by wymyślić cały zakres?

muszę've byli orzechami. Ponieważ nie'Zacząłem w pięknie, tak myślę'Prawdopodobnie dlatego powiedziałem: "Tak, mogę to zrobić Sprzedawaj moją biżuterię, znajdź składniki z ziółek Mountain Rose i pozwól'wymyśl to. "

Czy używałeś również składników ze swojej szklarni?

Tak. Miałem cały ten nagietek. Bardziej niż kiedykolwiek mógłbym zjeść. Każda sałatka była nagietkiem!

ja nie'Wiem, że możesz to zjeść.

O tak, to'to jest jadalny kwiat, to'jest naprawdę dobry. To's natury's olej pierwszej pomocy. Zrobiłem ten olej z nagietka. Po prostu stromiznę pąki, a potem zrobiłem z tego maść. To przekształciło się w nasz balsam do oczu Calendula.

Potem miałem lawendę. Stworzyłem olejek do ciała za pomocą lawendowych pączków przesiąkniętych jojobą.

Moja skóra była tak sucha i łuszcząca się ... ze względu na lek, który brałem na moje reumatoidalne zapalenie stawów & # x2014; chciałem miękkie, seksowne nogi. Wszystkie peelingi na ciało, na które patrzę, to olej na bazie cukru, soli lub nasion. Pod prysznicem te oleje rozlewają się wszędzie.

Pomyślałem: "Olej kokosowy jest stały w temperaturze pokojowej, mogę zrobić z niego bicz i zrobić taki Scrub'Naprawdę zmiękczam. Wszystko zaczęło się.

Wiedziałem też wtedy, że nie't chcesz używać talku. Zacząłem o tym mówić wiele lat temu # x2014; pamiętam, że o tym pisałem Poczta Haffington w 2012 & # x2014; i zostałem rozwalony.

Naprawdę? Teraz wszystkie niebezpieczeństwa nadchodzą.

Właśnie powiedziałem: "Ja'Nie chcę go używać. "Zamiast tego użyłem pąków lawendy i proszku z maranta, aby emulować puder do pudru.'s note: Ona nie robi't obecnie sprzedaje puder do ciała, ale jej Blemish Lotion jest również wolny od talentów.]

Jakie inne składniki są ważne, aby ich uniknąć??

Wszystko na liście Dirty Dozen. Parabeny, ftalany, formaldehyd. Że'to świetne miejsce na rozpoczęcie. Mam również listę [składników, których należy unikać] na mojej stronie.

Na początku tworzyłeś sam wszystkie produkty?

Zrobiłem. Ale potem zdałem sobie sprawę, że nie mogłem't robię wszystko z mojego domu. Połączyłem się z moim chemikiem. On'było niesamowite. ja'd powiedz mu: "To jest to, czego potrzebuję, to jest to, co kocham". I on'Zrób to.

Wszystko'zrobione teraz w laboratorium, nie w mojej kuchni ani nic takiego. Wszystko'przetestowane pod kątem bezpieczeństwa i stabilności, i wszystkich tych rzeczy.

Jeśli chcesz cokolwiek zacytować, mam najlepszy zespół na świecie. Boże, ja'm tak oszalały' Szczęściarz. Święta makrela, naprawdę. To, co robią, i ilość pracy, miłości i współczucia, aby coś stworzyć, ponieważ wierzą we mnie, to wywołuje łzy w moich oczach. Każdy powinien móc pracować z takim zespołem. Że'jest częścią mojego sukcesu, ludzi, z którymi pracuję.

Jednym z twoich najpopularniejszych produktów jest Twój Skwalenowy Olejek do Twarzy (który może mieć moja skóra)'t żyć bez!). Myślę, że byłeś pierwszą marką, która miała olej do skwalanu, prawda?

Dziękuję Ci! To's Święty Graal z nawilżaczami. Całkowicie zmieniło moją skórę. Robiłem wiele badań na skórze's sebum, i zobaczyłem, że skwalen był częścią tego. Mamy go w obfitości aż do naszych lat 20-tych, a potem spada.

Zrobiłem coraz więcej badań i odkryłem, że skwalan [jego ustabilizowana forma] ma tak wiele zalet. To'Świetne do przebarwienia. Szybko się wchłania. To'Jest dobry na suchą skórę, wrażliwą skórę, szorstkie łaty, zmarszczki. Na tłustej skórze wysyła sygnał, by zatrzymać nadprodukcję oleju.

ja'm: "OK, dlaczego nikt inny tego nie używa?" My'ponownie okrucieństwo, i można uzyskać je z oliwek o zrównoważonej gospodarce. Znalazłem najwyższą klasę, jaką mogłeś dostać.

Z pewnością zacząłeś tam trend. Czy to twój bestseller??

Właśnie teraz's Toner. Toner CoQ-10 zastąpił skwalen. Kiedyś był skwalanem. Skwalan w ogóle nie spowolnił wzrostu. Ale Toner był po prostu jak, whoosh!

Co's unikalne na temat tonera?

To'ma w sobie kwas hialuronowy i to'ma CoQ10 [Koenzym Q10], więc to'Równoważy i nawilża. To'ma papaję, rumianek. To'Jest wspaniały.

To'nie są kwaśne.

Nie, to'jest delikatny. Ale naprawdę dobrze jest wyciągnąć wszystko, co zrobiłeś'Dostajesz, gdy jesteś oczyszczony. Uwielbiam używać go po mojej masce, więc moje Serum lepiej się przepuszcza. To po prostu pulsuje. Przynoszę go ze sobą również w samolocie, bo tak szybko wysycham.

Mówimy ludziom, żeby włożyli je do swoich toreb gimnastycznych. Ludzie, którzy są aktywni i chodzą na siłownię i jogę, nie robią tego't koniecznie wziąć prysznic zaraz po. Dostają kawę, idą do załatwienia swoich spraw. Pocenie się jest ciałem'to naturalny sposób detoksykacji, ale my'Muszę go usunąć, w przeciwnym razie's zatykają się.

Myślę, że's rezonuje z wieloma społecznościami wellness. Otrzymuję te zamówienia [od sprzedawców, którzy sprzedają produkt] i to'lubisz: "Czy to odpowiednia liczba? Chcesz tak wielu?" Nie możemy uwierzyć w jego trajektorię.

Dla kogoś, kto jest nowy w tej marce, które produkty Twoim zdaniem powinny wypróbować??

Zawsze mówię o skwalanowym oleju. Myślę, że nasz Toner jest genialny. I nasza Maska. Mamy maskę czyszczącą. kocham to.

W każdą niedzielę jest mój dzień spa, więc robię maskę, czyszczę wszystkie moje pędzle do makijażu, biorę trochę czasu "mnie". Ja nie't nosić taki makijaż, ale przechodzę przez rytuał.

Twoja skóra jest tak dobra, czy nosisz nawet podstawę?

O mój Boże, ja'm 45! Dziękuję Ci. Miałem kiedyś trądzik torbielowaty, więc to's produkty. Sto procent.

Naprawdę podoba mi się sposób edycji linii. Zamiast opierać się na "typach skóry", każdy może używać dowolnego produktu, w zależności od swoich obaw.

My'Musimy spojrzeć na skórę jako ekosystem. Nie zrobiłbym tego'Twierdzę, że istnieje tylko jeden typ skóry, ale generalnie uważam, że [przemysł] uczynił go nieco zbyt skomplikowanym. Ciało zawsze próbuje znaleźć równowagę.

Myślę też, że część tego jest wewnętrzna. To'co ty'ponowne jedzenie, leki, stresory, środowisko, zanieczyszczenia, zdrowie jelit.

Tam'Wciąż istnieje ten pomysł: "Mam skłonną do trądziku skórę'tnij mi olej na twarz. "

Nie, po prostu możesz't stosować olej komedogenny, taki jak olej mineralny. Ma duże cząsteczki, które nie't absorbować; siedzą na powierzchni skóry. Skwalan nie zawiera oleju't zapchania porów. Ma najbliższą strukturę molekularną dla ludzkiego skwalenu, więc to'łatwo wchłaniane przez skórę.

Albo oni'Będę jak: "Nie zrobiłem'wybuchł, gdy byłem młodszy. "Tak, ale możesz'używali niektórych produktów i rozwinęli u nich alergię lub nadwrażliwość.

Wygląda na to, że wrażliwa skóra również rośnie.

Okay, urodziłeś się z wrażliwą skórą? Nie. Wtedy masz wrażliwość skóry.

Coś innego w twojej rutynie może powodować wrażliwość.

Dokładnie. To'tak jak oni robią dietę eliminacyjną. Trzeba przejść przez to z pielęgnacją skóry.

Może być naprawdę trudno dowiedzieć się, jaki był problem, szczególnie z zapachem, ponieważ nie'wiesz co'w tym.

Powiedz nam, jaki jest problem z zapachem na etykietach składników.

Istnieją tysiące substancji chemicznych, które można nazwać "perfumami". Większość z nich zawiera ftalany, które są substancjami zaburzającymi działanie hormonów. Mogą również drażnić skórę i drogi oddechowe.

Pozwolić'Mówię ci'nowe podejście do naturalnej pielęgnacji skóry. Co's najlepszym sposobem na rozpoczęcie zmiany rutyny?

Zawsze mówię, jeśli ty'zamierzamy iść na czysto, iść na jeden produkt na raz. Jeśli pójdziesz i dostaniesz je wszystkie, a potem wybuchniesz, ty'Powiem "Naturalne nie't działa. "Ale ty nie't wie, który produkt był problemem. Zrób to powoli, przetestuj to. Że'Jest duży dla mnie.

Ponadto, jeśli coś's naturalny, że nie'To znaczy'zawsze jest bezpieczny. Trujący bluszcz i arsen są naturalne!

Bardzo prawdziwe. Nie powinieneś'Idź i rozetrzyj olejek z drzewa herbacianego na całej twarzy.

O mój Boże. A potem tam's pytanie co's naturalny. Niektórzy ludzie powiedzą to, chyba że ty'Ponownie łączę banana z twoją twarzą'nie są naturalne. My'widzę też bezpieczne syntetyki.

Jak Beautycounter.

Takie rzeczy, tak. ja'nie osądzam, jeśli to's właściwym lub złym wyborem. Po prostu mówię o składnikach.

Czy istnieją inne naturalne marki, których używasz lub podziwiasz??

Kocham produkty, które nie są't moje. Uwielbiam Herbivore. Myślę, że oni'wspaniale. Para. Kocham, kocham, kocham Vapor. Uwielbiam ILIA. Uwielbiam ich szminkę. Właśnie zacząłem próbować Rituel de Fille. To'są naprawdę pigmentowane. Uwielbiam korektor RMS Beauty.

Co myślisz o Glossier? one'nie są naturalną marką, ale mają takie kultowe cechy.

Myślę, że Glossier wykonuje świetną robotę. Oglądałem ich nową reklamę Body Hero i ja'm myśli: "Cholera, to było dobre!" [Emily Weiss] jest błyskotliwą kobietą. To'jest całkowicie inspirująca, aby zobaczyć, jak rozumie rynek i zakłóciła go.

Ale powiem wam, mamy wielu ludzi, którzy kochają Glossiera i nas. ja'm bardzo włącznie, więc'naprawdę fajne.

Uważam, że kulturowo'Pomogło to również zmienić koncentrację na skórze i pielęgnacji skóry, po tylu latach "makijażu na Instagramie".

Wiesz co? Mówiłem, że ludzie powinni być naturalni. Ja nie'wiem dlaczego'Powiedz to. Nie powinno't tak wiele osądów.

Patrzę na makijaż jako artyzm i autoekspresję. Jeśli to'co sprawia, że ​​jesteś szczęśliwy, a potem niesamowicie. Nigdy nie powinieneś czuć się zawstydzony. Ale jeśli ty'Robisz to, żeby ukryć, kim jesteś? Moją jedyną troską jest to, że chcę, abyś kochał siebie. Robisz to, ponieważ ty'ukrywaj się a ty nie'Chcę, żeby ludzie cię widzieli?

Mam na myśli, rozumiem. Miałem tę walkę z trądzikiem torbielowatym i to naprawdę podkopało moją pewność siebie. Nie zrobiłbym tego't wyjść bez makijażu. Rozumiem to i jeśli zakładanie fundamentów czyni cię bardziej pewnym, idź do niego.

Ale jeśli mogę ci pomóc, więc nie'czujesz, że MUSISZ nosić makijaż, niezależnie od tego, jakie masz problemy z cerą, a co ważniejsze, abyś czuł się dobrze we własnej skórze,'kocham to.

Zatem makijaż jest wyborem, a nie koniecznością.

Dokładnie. Sto procent.

Zdecydowałem się nie nosić makijażu. Kiedy wychodzę, oczywiście, chcę mieć trochę blasku. Ale przez większość dni mam włosy na głowie i ja'm na sobie dżinsy. Postanawiam nie nosić podkładu; Mam tendencję do wybuchu. Ale to'to po prostu wybór.

Ja też nie't naprawdę dobrze wie, jak zrobić makijaż tak dobrze. Na przykład, gdybym wiedział, jak to zrobić, jak niektórzy z tych niesamowitych mężczyzn i kobiet, o mój Boże, ja'Chciałbym spróbować.

Czy Zwyczajny wpłynął na twój biznes? Wygląda na to, że oni'były jeszcze bardziej destrukcyjne niż Glossier w świecie pielęgnacji skóry.

Myślę, że to'Jest niesamowicie. Dla mnie, jeśli więcej osób koncentruje się na składnikach i rozumie je, to dziękuję, ja'Jestem z tego zadowolony.

Ja nie'Przyjrzyj się temu jako konkurencji. ja'Jestem pozytywną osobą. Jeśli umieścimy tam negatywność, my'zamierzam go odzyskać. Zamiast tego, myślę: "Dziękuję, że wychodzisz z innym skwalanem, aby więcej ludzi zdało sobie sprawę, że to świetny składnik".

Jedyną konkurencją, którą mam, jest dla nas, aby nadal być lepszym. Że's to!

Że'Świetnie. Konsumenci są tak wykształceni, a większość marek nie docenia ich.

O mój Boże, publiczność to załatwiła. Kocham to. Robią swoje badania. Że'dlatego musimy być autentyczni i transparentni. Kiedy mnie pytają, ja'm pierwszy, który'Powiem: "Nie'wiem, ja'Znajdę dla ciebie "'nie jestem lekarzem. ja'nie jestem chemikiem.

Ale ludzie kupują twój punkt widzenia.

Dokładnie. Oto kim jestem; to jest, gdzie ja'Przyjmę tę markę. Jeśli chcesz iść ze mną w podróż, to'Świetnie. Jeśli nie't, to'Jest też świetny. Jeśli chcesz pójść ze mną częściowo i powiedzieć: "Dobrze, my'spodziewam się tylko sprzątaczek ", to też działa, lub" ja don'Naprawdę chcesz kupić jej rzeczy, ale ja ją lubię'pójdę za nią i porozmawiam z nią. "Ja'z tym fajnie. Moja praca polega tylko na zapewnieniu możliwości.

Jak radzisz sobie z negatywnymi opiniami?

Kiedy ktoś mówi: "Próbowałem tego i to nie miało miejsca'Działają dla mnie "zawsze odpisuję." Co możemy zrobić lepiej? Dziękuję bardzo za te opinie. Naprawdę doceniam, że spróbowałeś. "I oni'na przykład: "Wow, zrobiłeś to pozytywnie". Dlaczego nie? Nie wszystko będzie dobrze dla wszystkich. Naprawdę doceniam uczciwość.

Co's następnie dla Twojej firmy?

To'tak trudno skupić się na tym, gdzie jesteś'będzie za pięć lat. Gdyby ktoś powiedział mi pięć lat temu, że będę tutaj, startując w Nordstrom, ja'd mówią: "Żartujesz sobie ze mnie?"

Oczywiście ta premiera jest dla nas ogromna. W ubiegłym roku chodziło wyłącznie o dystrybucję i upewnianie się, że my'ponownie nastawiony na wzrost. My'ponownie w Nordstrom, Bluemercury, Anthropologie ... my've miał tak duży wzrost. My'kontynuujemy ekspansję międzynarodową.

W przyszłym roku [2018] będzie dotyczyć innowacji nowego produktu.

Czy możesz dzielić się tym, co ty'wracam do pracy?

Naszym następnym krokiem będzie przyjrzenie się czemu'zaginęła [w naszej linii] i poszła trochę dalej, może trochę głębiej w niektórych kategoriach. Aby wypełnić luki. Ja nie'Sądzisz, że wyjdziesz z 40 środkami czyszczącymi lub czymś podobnym. Ale żeby się upewnić'odnosić się do różnych potrzeb.

ja'Jestem taki podekscytowany. Ja nie'Wiesz, jak ktokolwiek w zespole śpi, ale to'Będzie świetnie!

Gdzie widzisz naturalne piękno zmierzające w przyszłość?

Sądzę, że istnieje kilka świetnych marek, które pojawiają się na rynku, ponieważ konsumenci tego żądają. Nawet jeśli rząd i rozporządzenie nie'Nadrobione, ludzie'ma siłę nabywczą. Że'zamierzamy stworzyć zmiany w branży, której potrzebujemy. Że's co ja'Jestem podekscytowany.

Myślę, że ty'zobaczę, jak startuje kategoria wellness. Dla mnie jest to platforma zmian. To's moją misją, aby umożliwić innym prowadzenie zdrowego stylu życia poprzez dokonywanie świadomych wyborów. To, co nakładasz na swoje ciało, jest równie ważne jak to, co w nim wkładasz!

Edytor sklepu's Wybór

Co sądzisz o Indiach?'s podejście do pielęgnacji skóry?
Wypróbowałeś któryś z jej produktów?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 1 = 1

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map