Tarte’s New Tinted Brow Gel buduje odważne, ale miękkie brwi

Wiedząc, jak bardzo wkurzyłem się nad Benefit Gimme Brow na początku tego roku, byłem bardzo podekscytowany, gdy Tarte'Pojawił się nowy, barwiony Clay Tinted Brow Gel z moimi jesiennymi upominkami.

Rok 2014 był całkowicie rokiem przyciemnionego żelu do brwi. mogę'Nawet pamiętam, co robiłem wcześniej z brwiami. Ołówek Diora i wosk do włosów Givenchy, tak myślę? Wciąż kocham te produkty, ale ja've stwierdził, że możesz'• Pobij żel do brwi, aby uzyskać rzadki efekt 'Fani' (włosy w wewnętrznych narożnikach).

Byłem szczególnie podekscytowany Tarte'wejście na rynek, ponieważ ja'm częściowy dla marek, które są trochę bardziej naturalne (ta formuła jest oparta na glinie, przyjazna dla wegan i wolna od parabenów i ftalanów). Stwierdziłem również, że inne żele do brwi, których używałem, od Benefit i Maybelline, # 242;'t całkiem idealny.

Chociaż uwielbiam Gimme Brow'Są to włókna brwiowe, które mają tendencję do gromadzenia się grudek. Drugi żel do brwi I'Grasz z tym, że to Maybelline Brow Drama, który ja'Miałem od czerwca lub lipca, ale mogę'o tobie mówimy do października, kiedy przejdzie do licznika. W każdym razie'Jest też bardzo ładnie, # 2x2014, z wyjątkiem sytuacji, gdy wysycha, twoje brwi stają się chrupiące, jakbyś nie uwierzył.

Co prowadzi mnie do Tarte Tinted Brow Gel. Ta wodoodporna formuła żelu nie ma problemu zlepiania się ani chrupkości. Właściwie, po raz pierwszy użyłem go, czułem się tak miękki na moich brwiach, że prawie napisałem to jako zbyt słabe. ja nie'Sądzę, że był w stanie zbudować mi bardziej odważny wygląd, jaki chciałem.

Ale byłem w błędzie. Istnieje sztuczka polegająca na używaniu tego żelu do brwi, a to oznacza, że ​​należy szczotkować pędzlem po całym obszarze, aż uzyskasz pożądany wygląd. Zrobiłem to dla fanów, a reszta moich brwi potrzebowała tylko kilku szybkich ruchów.

Oto moje rzadkie "przed" brwi:

I tutaj są "po" z Tarte Tinted Brow Gel i nic więcej:

Całkiem imponujące, prawda? Użyłem Taupe, najjaśniejszego odcienia, a są jeszcze dwie inne, Medium Brown i Rich Brown. Z moimi innymi żuchwami do czoła, ja'd zawsze muszę używać jakiejś kombinacji produktów, aby uzyskać pożądane wyniki, ale tutaj, ja'm całkiem wygodne korzystanie z samego Tarte.

Brzmi dziwnie, gdy mówimy "dotykalne brwi", ale to'dokładnie to, co dostajesz. Czuły się miękkie i normalne ... nie zahartowane ani tłuste. To powiedziawszy, jeśli masz BARDZO niesforne brwi lub jesteś spóźniony na spotkanie z brwiami, to możesz nadal łączyć to z ołówkiem woskowym dla dodatkowego trzymania, jak mój ulubiony z Givenchy.

ja'Zostawię ci bardziej szczegółowe przed i po zbliżeniu, bo dlaczego nie powiększyć moich brwi w Internecie, prawda?!

ja to mowie'jest zwycięzcą. Chciałbym usłyszeć, co myślisz!

Gdzie kupić

Znajdź kolorowy żel Tarte Coloured Clay dla następujących sprzedawców:

Wypowiedz się

Czy wypróbowałeś już Tarte Tinted Brow Gel? Co'to twój ulubiony produkt do budowania odważnych brwi?

1
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 12 = 15

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:


map