איך להתלבש גוף

צורת גוף

הגוף בצורת תפוח הוא אחד קשה עבור כמה נשים להתלבש. זהו סגנון גוף נפוץ מאוד, אם כי. במקום בצורת אגסים מסורתיים, זו צורה שבה לנשים יש משקל יותר, כי צריך להיות מוסתר בתוך הבטן מאשר על הירכיים.

תפוח עץ shaped

ההלבשה להסתיר זה המפתח. כל האופנה בחירות צריך להיעשות כדי למשוך את העין משם את המותניים לשאר הגוף, להיות זה את החזה או את הרגליים. התמקדות באזור הבעיה, שהוא המותניים לגוף דמוי תפוח, הוא המפתח להיראות דק יותר ואולי גם גבוה יותר.

1. להדגיש את הבום

הדבר הראשון שאתה צריך לעשות זה להפוך את המותניים שלך נראה קטן יותר מוגדר על ידי הדגשת החזה. זה אומר שאתה צריך לשלם קצת כסף עבור חזייה יקר שיגרום השדיים שלך להישאר בחוץ למשוך תשומת לב אליהם. כן, גבירות, חזייה לדחוף למעלה יכול לעשות את כל ההבדל.

2. ללבוש נמוך necklines

קח את אלה necklines נמוך כאשר יש לך את השדיים האלה נראית נהדר. הצג אותם, גם אם הם קטנים. תשומת לב זו תמשוך את העין כלפי מעלה והלאה מן המותניים. זה גם רעיון נהדר ללבוש חולצות כי יש הרבה פירוט הקדמי גלישת.

3. דפוסי הם חבר שלך

ללבוש דפוסי ככל האפשר. צבעים בודדים יגרום לשטחים גדולים להיראות גדולים יותר. הדפסים יכול להיות אשליה לעין ייקח את זה בכל הגוף במקום מעל אזורים גדולים. זה יכול להסתיר אותם ולהפוך את המותניים נראה קטן יותר.

1

4. ללבוש ארוך חולצות

ודא כי צמרות הם גם יותר. אורך זה יגרום לך להיראות רזה ו לצייר את העין למטה לרגליים שלך, להקטין את אזור הבעיה מאוד. חגורות הגדרת המותניים ניתן לזווג עם כמעט כל סוג של הדף או השמלה כל עוד יש לו מספיק אורך. זה יגרום המותניים שלך נראה הרבה יותר קטן מאשר זה נראה אופנתי מאוד גם כן.

5. ג 'ינס רזה

ג 'ינס רזה ו חותלות הם תמיד רעיון נהדר גם כן. הם יהפכו את הרגליים להיראות יותר רזה, וזה יהיה שוב למשוך תשומת לב מן המותניים. אלה זיווג הטוב ביותר עם שמלות קצרות וחולצות ארוכות סופר. אפילו חגורת הגדרת המותניים יעבוד עם אלה גם כן.

6. אתחול ג 'ינס אתחול

פליר או אתחול ג 'ינס לחתוך לעבוד גם בגלל שהם לצייר את העין כלפי מטה מן המותניים לתחתית הג' ינס. הם מאריכים רגליים וממשים תשומת לב.

עכשיו שאתה יודע איך להתלבש גוף בצורת תפוח, הגיע הזמן להתחיל לקניות!

1
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

90 − = 88

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:


map