15 אמנים מהנדסים ומקצועיים בהודו סגנונות בחיים

מהנדי הוא טופס אמנות אשר מפאר את המראה של אישה על ידי manifolds. אם מישהו רצון ייחודי אז מומחים לעזרה נדרשת. יש הרבה מעצב חינה ידוע בהודו אשר להתפאר של לקוחות עשיר ומפורסם. Mehendi נחשב מפוחד וטהור והוא פופולרי מאוד בצפון הודו, Rajasthan וכו 'בגלל האזור הסמוך והשפעה של זה; הם מחילים מהנדי נהדר ומדהים לכל אירוע ומוסיפים עוד צבע לידיים של נשים.

מהנדי artists in india

בין אם זה חתונות אחרת פסטיבלים למשל Ganesh Chathurthi, אחרים דיוואלי, בדומה להרפות של נשים הודי כאן טוויסט כדי mehendi אמנות להכות את האירוע. ישנם מספר אמנים מהנדסים מוכשרים בהודו. הנה אנחנו נתון להלן רשימה של 15 אמנים מהנדי הטוב ביותר בהודו אשר מפורסמים עיצובים האישיים שלהם mehandi.

למעלה מהנדסים Mehandi בהודו:

1. נור ג'האן מהנדי מעצב:

הטוב ביותר Mehndi Artists In India-Noorjehan hyderabad

נור ג'האן יש בהדרגה ייחודית כמעצבת יתר על כן, היא נחושה בדעתה להחליף את הסחתתה למקצוע. עכשיו, היא אמנית mehendi המקצועית גם כבר 15 שנים בתחום של עיצוב mehandi בקיאים. היא מתמקדת בעיצובים של Marwari mehandi, ערבית, דובאי, הודית, ועוד עיצוב מהנדי שחור.

2. פאוואן מהנדי אומנויות:

הטוב ביותר Mehndi Artists In India-Pawan , mumbai

15 שנים של ידע עושה Pawan אומנויות יחיד של stalwarts ב mehandi אמנות בעיר מומבאי יתר על כן זה פשוט לא מיומנות לבד עם זאת הוא הטוב ביותר זה חינה. פאוואן התמחתה בדז'ינגים הודים, מוגולים וערבים. חברי הצוות שלו מנוסים גם בתחומם; קבוצת pawan mehandi יש קוד הלבוש שלה.

3. בינדו שאה מהנדי עיצובים:

1

מהנדי artists2

על ידי קטלוג ארוך של הישג יחד עם הפרס על שמה בינדו שאה הוא ניסה ניסיון מנוסה בתחום בתחום האמנות mehendi. היא הכשירה אמנים מהנדסים רבים וכן לומדים תחת הדרכתה בשנים אלו. למרות העובדה שהיא מיומנת היטב באמנות המורכבת הזאת, והיא משפרת ללא הרף את כישוריה על ידי לימוד טכניקה חדשה מהנדי עיצוב.

4. Jayshree Maru - Mehndi מעצב:

מהנדי artists3

Jayshree Maru הוא אחד המעצב המפורסם ביותר ויצירתי mehendi מומבאי. לא יהיה אף אחד באזור מומבאי שלא שמע עליה. העיצובים שלה הם פשוט מושלם ואת החיובים שלה עבור עיצוב mehandi יהיה זול, היא תהיה גמישה אפילו לנסוע למקומות אחרים על פי דרישה מלקוחות.

5. אקטא ואשה שאה - מהנדי אמנים:

הטוב ביותר Mehndi Artists In India-Ekta And Usha Shah

שני אלה סיפקו את שירותי המהנדה שלהם גם לכוכבי קולנוע הדומים לקאג'ול ולאישואריה ראי וגם עבדו עבור ניטה אמבאני. מעבר לצמד האם ובתה, אושה שאה היא בקיאה על ידי עיצובים מהנדי מקובל ואילו Ekta השתלט על האמנות של דפוס החיה העכשווית.

6. אניל מהנדי אמנות:

זְרוֹעַ mehndi

להיות אחד המובילים כלה mhndi עיצוב אמנים היידראבאד, אניל ואת הקבוצה שלו הוכשר מ Rajasthan. הוא מפורסם קעקועים נוי, כלולות & Mehndi עיצובים בערבית. חמושים עם תיק נכבד, הם חיפשו אמנים mehendi ידועים מנהגי מהדרי עיצובים הם לוקחים הזמנות ביקנרואלה בחנות קטנה שלהם.

7. Veena Nagda Mehndi עיצובים:

הטוב ביותר Mehndi Artists In India-Veena Nagda

Veena היא המובילה בעולם Mehendi האמן עם רשימה ארוכה של הצלחה מאחורי. היא סיפקה לה שירותי Mehendi רבים של ידוענים עבור הסרטים שלהם גם עבור החתונות שלהם. קארישמה קאפור טווינקל קאנה וליז הארלי כיום מעט מהלקוחות הבלתי נשכחים שלה. היא גם עובדת על שמות הכתר של עולם העסקים.

8. Rashmi Jain:

מהנדי artists1

רשמי ג'אין הוא אמן מהנדי בקולקאטה; מביא אוסף עצום של עיצובים mehandi המפורסם. היא החלה להשתתף עיצובים Mehendi בגיל 12. היא יכולה לעשות עיצובים מורכבים מהר מאוד ויפה את היישום של חינה כבר לא רק פולחן. ההתנהגות שלה כלפי הלקוחות היא ניכרת.

9. Shriniwasan:

הטוב ביותר Mehndi Artists In India-A Shriniwasan

הכישרון שלו מעולם לא נעלם מעיניו, ובכל פעם שמדובר בסלבריטאים נוגעים לקרקע של דלהי, הם מקפידים לשלם לו ביקור מהיר. לקוחות פרופיל גבוה שלו לעתים קרובות מהווים את רוב לוח הזמנים שלו, עם זאת, הוא פתוח לאנשים נורמליים גם כן, ורובם מעדיפים שלו Mehendi בשל איכות ומחירים.

10. גיטה פאטל:

רגליים Mehndi

אמנית שהכריזה על עצמה, היא אחת השמות המהימנים והיא נמצאת במקצוע הזה מאז שני עשורים, וכעת הצטרפה גם כלתה למיזם שלה, הצמד כבר הולך למקומות עם שבחים. בשל עיצובים מורכבים שלהם, רוב המשפחות נוהרים בקבוצות כדי לקבל את העיצוב מהנדי שלהם נעשה ממנה.

11. Rahul Sonavane:

הטוב ביותר Mehndi Artists In India-Rahul Sonavane

Rahul הוא מאוד חדשני; שיטת הגישה שלו שונה לחלוטין ממה שעובר על עיצובים של מומבאי מהנדי. הוא עומד גבוה עם ניסיון מקצועי של 15 שנים והוא מומחיות לשים מהנדי לאירועים שונים יש להם אוסף שונה של עיצובים מהנדי במיוחד עבור חתונות.

12. Prakash ב Prakash Mehndi אמנות:

הטוב ביותר Mehndi Artists In India-Prakash

Prakash ידוע בסגנונות המסורתיים שלו כבר מעורב במיומנות בתחום מהנדי בעיצוב של שנים רבות. הוא מפורסם בדפוסו של ראג'אסטאני והיידרבאדי של אמנות מהנדי. הוא תויג כאחד האמנים האמיתיים ביותר והוא מוכר על ידי רוב הלקוחות שלו, אשר גם להוסיף כי המחירים החיובים שלו הם מוצדקים.

13. Pushpa מהנדי אומנויות:

הטוב ביותר Mehndi Artists In India-Pushpa

דפוסים Pushapa mehendi הם רמה חדשה לגמרי שכן הוא שילוב קטלני של אמנות החינה המודרנית והן האורתודוקסית. עם הזמן, השירותים שלהם הפכו את זה אלבומים המשפחה של לקוחות רבים לאירועים החל הצדדים לאירוסין ואת כלה Mehendi. הם מביאים את התמורה הטובה ביותר ללקוחות.

14. ראג'ו מהנדי אמן:

הטוב ביותר Mehndi Artists In India-Raju

זה על המסלול מ -1992 עם עשרות שנים של ניסיון בנוסף הוא מוסמך אמנים mehendi ואת מומחה צדדי יש להעלות לתהילה על ידי סיוע לכלות, למשל ג 'יפורי מסורת מהנדי, בומביי בסגנון עכשווי Mehendi, Shehnai Mehndi, פיקוק Mehndi עיצובים, Rajasthani מהנדי, Paisleys ועיצובים נוספים מהנדי.

15. מאנוג מהנדי אמנות:

הטוב ביותר Mehndi Artists In India-Manoj

המלון ממוקם בקניון מטרופוליס המפורסם; הוא מאוד נלהב ויצירתי כלפי המקצוע שלו בתור מעצב מהנדי והוא מוכן על ידי אוסף מרשים. הם מיישמים יכולת עיצוב כאמן ובהתאם להחיל את העיצובים mehandi כלה ותיק שלו זמין בדף בפייסבוק.

סיכום:

מהנדי היא אמנות מסורתית של ציור חינה בהודו ובמזרח התיכון. בהנדנדי ההודי, אדם מחיל עיצובים באופן מסורתי על ידיה ורגליה. האירוע המשמח ביותר להצדיק יצירות מהנדאיי הוא החתונה ההודי, שבו הן הכלה החתן חלות חינה, כמו גם כמה חברים של המפלגה כלה. כל האמנים mehendi המוזכרים לעיל הם מעצבים מקצועיים מקצועיים גם בהודו יכולים ליצור איתם קשר בכל עת ולהפוך אותו לזכרי יותר.

1
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 4 = 3

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:


map