למעלה 15 פרח שיער עם תסרוקות | סגנונות בחיים

תסרוקות בימים אלה השתנו למיטבם ועכשיו יום אחד יראה גרסה של אפשרויות תסרוקות הכוללות טכניקות שונות שיטות ואביזרים. לעתים קרובות יהיה שילוב של התאמה של שני תסרוקות שונות או אולי רק אביזרים שונים שעושה או שובר את המראה.

פֶּרַח braid

אחד כזה אביזר יפה הוא כל פרח אורגני אשר יכול להיות גם טבעי ומלאכותי. הטריק הטוב ביותר להשתמש בשיטות שיער חדש יותר הוא להתחיל עם הצמות הבסיסיות. עם אלה צמות חדש יותר hairstyles יכול להיות משולב. הנה כמה מהתסרוקות הכי טובות של השילוב הקטלני הזה, הצמות והפרחים.

יפה פרח ברייד תסרוקות עם תמונות:

מאמר זה יספק רשימה של תסרוקות צמה פרח נהדר ביותר יחד עם תמונות מה שהופך את המראה שלך יפה יותר מהרגיל.

1. הלחמנייה התחתונה:

ה Low Braid Bun Flower Braid Hairstyles

זוהי דרך פשוטה וחדשנית לחמניה פרח קלוע שבו פשוט באמצעות הצמות המרושעות ביותר אתה יכול להשיג את המראה הזה. להפריד את השיער בשלושה חלקים ולקשור אותו עם עניבה. עכשיו להתחיל לעשות צמות נפרדות, כך שאתה בסופו של דבר עם שלושה. עכשיו criss לחצות את שלוש ו לגלגל אותו לחמנייה פרח. הוסף כמה פרחים למראה.

2. פרח הולנדי בראד לחמניה:

הוֹלַנדִי Flower Braid Hairstyles

זהו לחמניה באמצע אמצע הלחם עשוי בדרך הכי חמוד אפשרי. למרות המראה נראה מסובך, את ההפיכה של הצמד הזה ההולנדי הצמה אכן קל מאוד. התחל על ידי ביצוע צמה הקדמי מלפנים וללכת כל הדרך לצד השני של הראש. השאירו את השיער התחתון חינם כך שתוכל להביא אותו לצד השני. מגלגלים את המראה כדי ליצור לחמניה.

3. המראה הרומנטי:

ה Romantic Look Flower Braid Hairstyles

לקבלת מראה טוב לילה לנשף, נסה את זה סופר סקסי פרח שיער צמה שיער עם שיער ארוך שבו אתה יכול להשתמש תלתלים רכים בתוך הצמה ו לצרף פרחים לאורך הצמה כדי סוף סוף להשיג את המראה. הצמה כאן נעשית באופן מבולגן שבו התלתלים נשמרים. ודא שאתה מעריץ את הצמה החוצה כראוי עבור נפח. זהו אחד השיער הקלוע המשובח ביותר עם פרחים.

1

ראה עוד: קלוע צמות תסרוקות

4. קלוע את Do:

ה Braided Up Do Hair Flower Braid

אם אתה עדיין מחפש מראה יום החתונה, לא נראה עוד מאז הנה יפה פרח צמה התספורת לחמניה עם וריאציה קלה. השיער כאן נעשה קומפקטי אבל בלי לשכוח את תלתלים משוחרר הקרובה מהחזית. השיער מתחיל עם צמה כי הולך כל הדרך חזרה להצטרף לחמנייה.

5. חצי צומח פרח:

חֲצִי Up Flower Braid Flower Braid Hairstyles

אתה יכול בקלות לבחור את זה חצי צמה לחמניה פרח מאז קל לעשות רק צריך כמה דקות מזמנך. אז גם עם בוקר עמוס, זה תסרוקת יכול רוק היום שלך. התחל על ידי looping קוקו ו braiding אותו באמצע הדרך. עכשיו לגלגל את הצמה למעלה ולצרף כמה סיכות כדי להגדיר את המראה פרח. זהו אחד התסרוקות צמה פרח מדהים עם שיער בינוני.

6. זיג זגוג ברייד:

ה Zig Zagging Braid Flower Braid Hairstyles

הנה אחד ארז ו קומפקטי נראה כי ללא ספק להפוך את הראש להפעיל כפי שאתה ואלס על ידי. המראה הוא בהשראת צמת הפרחים וכאן אנחנו באמת רואים את השימוש של פרחים בצמה outanned החוצה. מה שהופך את המראה המלא הוא השימוש הפשוט של דפוסי zagging יפה zigging. אין ספק שזה אחד היפים ביותר פרח שיער קלוע לשיער ארוך שבו אתה עומד הרחק מן הקהל.

7. הפרחים הכפולים:

ה Double Flowers Braid Hairstyles

בשביל התספורת היפהפייה הזאת, התחל לצמוח בצד אחד של השיער, עדיף מן המנעולים הקדמיים. ללכת כל הדרך למטה אבל לשמור על הצד. התחל מן הצד השני ולקשור צמה אחרת ולאחר מכן להפשיל את שני בנפרד לתוך לחמניה צמה פרח. עבור השאר פשוט לקשור אותו לצמה.

ראה עוד: תסרוקות צרפתי ספירלי צמה

8. צמת החזית הקדמית:

ה Front Band Braid flower hairstyles

זהו אחד הראש היפה ביותר הלהקה פרח תסרוקות צמה כי ניתן להשתמש על הילד הקטן שלך עבור הביצועים שלה בשלב הביניים בבית הספר. תסרוקת זו היא קצת מסובכת אז תמיד לקחת עזרה זוג נפרד של הידיים. השיער מתחיל בצמה יפה ומסתיים בצמה של צמה של פרחים בצד.

9. תספורת רוז באד לנערות:

ה Rose Bud Hair Flower Braid Hairstyle For Girls

הנה צפרדע פרח חמוד תסרוקות לבנות אוהבות צמות ספורט בצורה של פרחים. זה ללא ספק, אחד תסרוקות הכי מגניב לנערות שם בחוץ. סטיילינג השיער הוא כנראה העסקה הגדולה ביותר ואתה ידרוש מעצב מקצועי עבור ביצוע השיער נראה בדיוק כמו אחד בתמונה למטה. אם אתם מחפשים את אחת הצמות הטובות ביותר של צמות פרחים עבור הבנות עם דפוס לחמנייה פרח, בחר עלה כמו הפרח להיות מוצג על החלק האחורי של הראש שלך עם עזרה של השיער רק.

10. צבוע פרח צבוע תסרוקת:

ה Dyed Flower Braid Hairstyles

אם אתם מחפשים תסרוקות צמה פרח, אז זה דפוס צבוע להיות מוצג בהחלט אחד הטובים נראה בשבילך. הדפוס המוצג על ידי השיער הזה הוא כל כך מגניב, כי אתה תהיה מוכן לשאת אותו כמעט בכל מקום. הצבעים השונים המשולבים יחד להפוך את זה צמה פרח הצמה אפוס אחד. כל הנשים עם אהבה לפרחים יהיה יותר שמח לשאת את התספורת הזאת. אתה בהחלט להתבלט כאחד האשה הכי טוב, כאשר אתה נושא את התספורת הזאת.

ראה עוד: צרפתית צמה

11. האופדו פרחוני קלוע תסרוקת:

ה Updo Floral Braided Hairstyles

לעשות ו updo ב מתוך תסרוקת פרחונית. זה יגרום להיראות מפתה מאוד ואתה תוכל הספורט האהוב עליך לחמניה דפוס השיער שלך גם כן. במקרה שאתה זקוק לאחד המגמה החדשה ביותר בקטגוריה קלוע תסרוקת אז זה בהחלט הדברים הנכונים בשבילך. התספורת היא די פופולרי בקרב נשים מוצג על ידי אותם באירועים ואירועים מיוחדים.

12. הצמה האחרונה פרחוני תסרוקת:

ה Latest Floral Braid Hairstyles

הנה משהו חדש לגמרי. אישה מעטים מאוד מודעים למראה זה ועל זה זה יכול להיות אמר להיות הזדמנות פז בשבילך לשאת את התספורת הזו מדהים. דפוס מדהים נעשה על הגב דפוס מעגלי הוא משהו כי יהיה המועדף על ידי רוב הנשים. דפוס מדהים נעשה על השיער הוא משהו שכל הנשים יעדיפו ספורט על השיער שלהם. התקשרות כחולה שימשה לאבטחת ולתחזוקת השיער בדגם הפרחים הירוק. זוהי התספורת bridesmaids המפורסם יכול להיות משוחק בהזדמנויות אחרות מלבד חתונות גם.

13. תסרוקת פרחונית מורכבת תסרוקת:

ה Complex Floral Braid Hairstyle

זהו אחד תסרוקות המורכבות ביותר עבור כל הנשים שם בחוץ. הדפוס המדהים שהשיער מציג כאן הוא כנראה אחת הדרכים הטובות ביותר לסגנון השיער. הדפוס שהשיער מציג כאן הוא כל כך מגניב שכמעט כל הגברים יוכלו לשאת אותו כמעט בכל מקום שהם רוצים. דפוסי פרחים מורכבים הם אחד הדברים הטובים ביותר על השיער הזה יכול להיות אמר להיות אחד הדברים הטובים ביותר עבור כל הנשים שם בחוץ שיכול בקלות לגרום להם להיראות אטרקטיבי.

14. שיער פריד תסרוקת לשיער ישר:

ה Flower Braid Hairstyle For Straight Hair

השתמש straightener כדי לקבל את המראה ישר לחלוטין ולאחר מכן לעשות צמה על ידי משיכת השיער מן הצדדים. שאר השיער ייפול חינם על הגב ואת הצמה ייראה מאוד מפתה עם דפוס פרחוני נעשה על זה. אם אתם מחפשים אחד תסרוקות קלוע האחרונה עכשיו, אז אתה יכול לשקול את זה כאחד הטובים ביותר.

15. אחת צדדית פרחונית צמה תסרוקת:

ה One Sided Floral Braid Hairstyles for Ladies

אי אפשר פשוט להעריך את המראה הזה מספיק. זה בא עם מערבולת מבלבל והופך ולבסוף את דפוסי קלוע נעשה על החלק הקדמי של השיער ואת לטפח פרח לגב גם כן.

אלה הם חלק הקלה ביותר ואת המראה הטוב ביותר צמות פרח צמה כי הוא במגמת בשוק. אחד יכול לבחור רעיונות שונים עבור מקרים שונים או כמו אחד אוהב את זה.

1
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

64 + = 72

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:


map