למעלה 15 מזונות מזינים בעולם סגנונות בחיים

מאז הציוויליזציה, התזונה הייתה נושא חשוב. עם תזונה נכונה מגיע בריאות טובה יותר. אכילה טובה של מזון לחיות אורח חיים בריא עשוי לשפר את הסיכויים לחיות קצת יותר. אין מחסור מזונות מזינים בעולם. אבל השאלה היא אם כולם פועלים כראוי ולהרוויח צמיחת הגוף שלנו. לא! כל מזון מזונות אשר נחשב בריא יכול להיות ממש לא. מסיבה זו, מחקר יסודי הוא להיות מיושם בנושא מזונות מזינים. עבור האינטרס שלך, יש לנו מסודר רשימה אשר ילמד אותך על מזונות מזינים ביותר אי פעם.

הטוב ביותר מזונות מזינים בעולם:

למעלה 15 מזונות מזינים בעולם הם כדלקמן:

1. אבוקדו:

מֵזִין Foods

הם של פירות הבריאים ביותר אי פעם. אבוקדו נטענים בחומרים נוגדי חמצון וויטמינים חיוניים אשר יחיו את הגוף באופן פנימי ויקדמו בריאות טובה יותר. פירות אלה מכילים כמויות נמוכות של פרוקטוז יחד עם אשלגן ושומן מונוסטורי אשר משפר את הביצועים של מערכת כלי הדם. זה בא עם יותר מ 20 בריאות קידום חומרי הזנה כולל ויטמין B, E, סיבים, חומצה פולית. צריכת היומי של פרי זה יספק לך גוף טוב יותר.

2. שף צ'ארדי:

חלק עליון nutritious foods in the world 2

מזון זה הוא מקור עשיר של ויטמינים חיוניים וחומרים מזינים. ויטמינים כגון ויטמין A, E, C, וכו 'נמצאים פרי זה יחד עם נוגדי חמצון אחרים. השף השוויצרי יש גם יתרונות אנטי דלקתיים אשר טובים לגוף ולעזור בקידום בריאות טובה יותר. כמו כן, יש פיגמנטים betalain, וזה טוב לתהליך detoxification.

3. שעועית:

חלק עליון nutritious foods in the world 3

1

שעועית תמיד היה להגביר את הפונקציות של הגוף ולהפוך אותנו בריאים מאז הגילאים. הם טובים ללב בגלל נוכחות של סיב בעל ערך שהוא מסיס למעשה. שעועית יכולה להפחית ביעילות את רמות הכולסטרול בשל נוכחותו של סיבים מסיסים אותו. התוכן של חלבון שעועית הוא גם גבוה משמעותית ומסייע בהורדת רמות לחץ הדם.

4. שום:

חלק עליון nutritious foods in the world 4

שום מגיע עם פרופורציות גבוהות של אלמנטים טבעיים כגון מנגן, סלניום, זרחן, וכו 'יחד עם זאת, מזון זה מכיל גם כמויות טובות של ויטמין B6 וויטמין C, שהוא בעצם טוב עבור העצמות. האוכל עשיר תרכובות גופרית כגון allicin.

5. נבטים:

חלק עליון nutritious foods in the world 5

נבטים כגון נבטי ברוקולי מכילים כמויות טובות של חלבון יחד עם אלמנט טבעי נוסף אשר נדרשים עבור מערכת העיכול ואת כלי הדם טוב יותר. הכנסה נכונה של מזון זה יכול לשחזר אותך מן הרבה מחלות הן פנימיים וחיצוניים.

6. אוכמניות:

חלק עליון nutritious foods in the world 6

פירות אלה להוכיח כי כל מזון בריא לא צריך לטעום רע. לקבלת אוכמניות, בריאות וטעם באים יד ביד. הוא טעון עם פלבנואידים כחולים אשר טובים ללב ולהגן עליו מפני מחלות כגון סרטן לב. אוכמניות מומלץ גם לאנשים הסובלים מבעיות ראייה כגון עיוורון ובעיות גיל אחרות כגון אובדן זיכרון.

7. פטריות:

חלק עליון nutritious foods in the world 7

פטריות מכילים כמויות גדולות של סיבים בעלי ערך, ויטמינים כגון B, C, וכו 'פרופורציות טובות של אלמנטים כגון סידן ומינרלים אחרים. פטריות משמש לעתים קרובות בתהליך ריפוי סרטן באופן טבעי.

8. ברוקולי:

חלק עליון nutritious foods in the world 8

כולנו יודעים על טובת ברוקולי. הוא טעון עם תרכובות גופרית ואלמנטים אחרים אשר לשפר את תהליך ייצור של אנזימים שונים בגוף. צמח זה הוא גם מקור טוב של סידן ואשלגן אשר מסייע בתהליך של בניית העצמות.

9. קייל:

חלק עליון nutritious foods in the world 9

חלק קטן של הירק הזה יעניק לגוף שלנו את הטוב בטבע. האלמנטים הנלחמים במחלה במזון זה הם ויטמינים כגון A, C ו- K יחד עם סיבים בעלי ערך, סידן, אשלגן וכו '. מזון זה מכיל את המספר הגבוה ביותר של פלבנואידים יקרי ערך ונחשב כמקור תזונתי טוב אשר נלחם ביעילות בסרטן.

10. שוקולד כהה:

חלק עליון nutritious foods in the world 10

תאמינו או לא, שוקולד הוא ממש טוב בשבילנו. שוקולדים כהים נטענים נוגדי חמצון ועוד פלבנואידים ריפוי מחלות. המזון יכול לעזור בשמירה על לחץ דם תקין לעכב את תהליך החמצון של כולסטרול.

11. תרד:

חלק עליון nutritious foods in the world 11

כולנו מודעים היתרונות של תרד. זה מזון סופר כמו טונות של שימושים כשמדובר תזונה וקידום הבריאות. הוא מכיל את המספר הגבוה ביותר של אלמנטים טבעיים ומינרלים כגון אשלגן, אבץ, ברזל, סלניום וכו 'זה מזון עשיר גם פלבנואידים ולעזור בהגנה על הגוף מפני רדיקלים. תרד יש מספר יתרונות נוגדי דלקת ונוגדי חמצון.

ראה עוד:  פירות סיבים גבוהים

12. זרעי פשתן:

חלק עליון nutritious foods in the world 12

זרע זה יש תוכן חלבון גבוהה פרופורציות ניכרות של סיבים גם כן. זרעי פשתן מונע באופן יעיל את קולטני האסטרוגן הנמצאים בתאים. מזון זה הוא מקור טוב של ALA וחומצות שומן מועילות אחרות. זרעי פשתן גם יש פרופורציות טובות של חומצות שומן אומגה -3 ומקטין את החומר הנוכחי בדם אשר אחראי על הדביקות שלה.

13. קולארד הירוקים:

חלק עליון nutritious foods in the world 13

ירקות ירוקים תמיד טוב לבריאות. אבל קולארד הוא מועיל יותר. Collard ירקות מכילים מספר חומצות חשוב כגון חומצה פרולית, kaempferol, חומצה caffeic, וכו 'מזון זה מפחית את הלחץ החמצוני על התאים נלחם ביעילות דלקת. מזון יש גם phytonutrients אחרים יחד עם sulforaphane אשר הוכיחו להיות יעיל במאבק בסרטן.

ראה עוד:  מזונות עם שומן רווי גבוה

14. סלמון:

חלק עליון nutritious foods in the world 14

תכולת השומן בסלמון כל כך טובה, כי זה נקרא "זהב נוזלי". ברגע זה שומן נכנס כלי הדם שלנו הוא מתחיל להגן עלינו מפני מחלות לב וכלי דם. זה מקטין את הסיכון ללקות בהתקף לב. סלמון ודגים שומניים אחרים צריך להיות נצרך על בסיס יומי כדי לקדם חיים טובים ובריאים יותר. מזון זה יש גם כמויות טובות של חומצות שומן חיוניות.

15. עגבניות:

חלק עליון nutritious foods in the world 15

עגבניות הם מקור מצוין של zeaxanthin ו ויטמינים אחרים אשר טובים ללב. סביב זרעי עגבניות, יש חומר דמוי ג'לי שהוא למעשה ויטמין C. זה ירק עשיר גם אשלגן, מנגן, וכו 'על ידי צריכת נאותה של מזון זה, אתה יכול בהצלחה להפחית את הסיכויים של שבץ וסרטן.

ראה עוד: מזונות עשירים בחמצן

תמונות מקור: מלאי תריס

1
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 28 = 30

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:


map