15 מתנות יום נישואין ייחודי שלה כי לפתות את מצב רוחה סגנונות בחיים

כאשר אנחנו רוצים לתת לדבש שלנו, כמה אנחנו אוהבים אותה אז יום הנישואים שלך יהיה יום טוב לתת לה את מה שהיא הכי אוהבת. יום השנה הוא יום שבו אנו יכולים לנצל כדי לבטא את הרגשות שלנו; אנחנו צריכים לתת את המיטב כדי להראות את אהבתנו לה ביום הזה. המילה יום השנה משמש לעתים קרובות בימים אלה. פריורי, את האוהבים או זוגות המשמש לחגוג רק סוג אחד של יום השנה כי הוא יום נישואין. עם זאת, מאז כמה שנים את הזוגות כמו לחגוג anniversaries שונים כמו יום השנה הפגישה, המציע יום נישואין, יום נישואין, ועוד. בחר מתנות יום נישואין יפה לה מאוסף של נושאים יום נישואין רחב, אנחנו יכולים להתאים אישית או מתנות מותאמות אישית על ידי היצירתיות שלנו מדי.

מתנות יום הולדת הטוב ביותר לה:

הנה כמה מתנות יום השנה לרעיונות שלה כי יפתור את הבלבול שלך במידה רבה,

1. כרטיסי היגיון לה:

הַנמָקָה Cards for Her

הפתעה החברה שלך עם כרטיסי הנמקה כי ניתן לעשות בבית מדי. הם יהיו מתנות יום נישואין טובות לה להציע ימי נישואין. כל מה שאתה צריך זה פשוט לקבל קבוצה של כרטיסים ולכתוב את הסיבות אחד אחרי השני.

2. מתנות יום נישואין ראשון לה:

ראשון Anniversary Gift for Her

הפוך את יום השנה הראשון מבטיח לה, עם מסגרת עץ עם הבטחה. אלה מתנות יום נישואין רעיונות לה הם די פופולרי בקרב זוגות חוגגים את יום השנה הראשון.

3. מגש עור עבור אביזרים שלה:

עוֹר Tray for Her Accessories

מגשי עור הם די פופולרי עבור מתנות יום נישואין עור לה. מגש העור מגיע בצורות שונות לפי בחירתך לשמור אביזרים, כמו גם, יכול גם לשאת הודעה אישית זה.

4. שובר מתנה סלון לה:

סָלוֹן Gift Voucher for Her

שום דבר לא יכול להיות טוב יותר מאשר את שוברי סלון כאשר חושבים על נישואים יום נישואין מתנות לה. תן לה קצת זמן אישי עבור ספא, מניקור, פדיקור וטיפולי יופי אחרים שיגרום לה להרגיש רגוע.

1

5. קופסת שוקולד:

שוקולד Box

אף ילדה לא היתה חולקת על שוקולדים. לפיכך, קופסאות טעים של שוקולד ממותגים להפוך את מתנות יום השנה הטוב ביותר עבורה. את שוקולדים ניתן לבחור לפי בחירתך, ואת סוג התיבה, אתה רוצה לקשט פנימה.

6. זיכרון תיבת הפאזל:

זיכרון Puzzle Box

זיכרון הפאזל עושה כבר מתנות יום נישואין גדול לה. אתה יכול לבחור כל 6 התמונות הטובות ביותר מהזיכרונות שלך ולאפשר אותו מקבל מודפס על תיבת הפאזל כי צריך להיפתר עושה תמונות.

7. צמיד יהלומים לה:

יהלום Bracelet for Her

תכשיטים הוא הכי אוהב מתנות לנשים. וכאשר מדובר יהלומים משובצים פלטינה, הצמיד לבטח יהיה מעוטר על ידי כל נקבה. המתנה ניתנת גם על יום נישואין יהלומים על ידי בעלים רבים.

8. מסגרת הספר Show-piece:

סֵפֶר Frame Showpiece

מסגרות הספר נחשבים מתנות יום השנה היפים ביותר עבורה. את פיסת להראות מכיל הודעה שאני אוהב אותך, עשה עם דפים מחמיאים ו מגולף על הקצוות לתת אפקט 3D.

ראה עוד: מתנות יום נישואין עבור חברה

9. ארנקים ממותגים:

מיתוג Purses

ארנקים מופיעים גם כאחד הרעיונות הנפוצים החתונה יום נישואין מתנה לה. השוק זמין לחלוטין עם מגוון רחב של תיקי הארנק תיק היד לבחור מתוך התקציב שלך ואת בחירת המותג. ארנקים הם הטובים ביותר בביקוש לנערות או נשים, לנסות מתנה זו כדי להפוך חיוך על פניה.

10. בית חלומות דגם לה:

חולם House Model for Her

רוצה מתנה בית החלומות שלה; הנה משהו שייתן לה רמז. זה מתנת יום נישואין מתוצרת בית לה מגיע בסיר קריסטל שבו יש מודל של בית החלומות הם רצו שיהיה.

ראה עוד: מתנות יום נישואין עבור חברה

11. קישוט קיר לה:

קִיר Decoration for Her

קישוטים הקיר מתעוררים כמו מתנות יום נישואין נפלאה לה. הנושא מתבצע על ידי gifting הקיר המיוחד שלה בבית, שבו היא יכולה קליפ את הזיכרונות באמצעות תמונות שונות כדי לקשט את הקיר.

12. עיצוב צליל עבור לה:

נשמע Print Design for Her

רוצה להפוך את המילים הזהב לה בלתי נשכח! הדפסת קול עבור המילים המוצעות שלך היא המתנה הטובה ביותר לתת לה על יום השנה שלך. ההדפסים ניתן לשרטט, נמשך או מודפס החוצה. אתה תקבל לפי בחירתך ואתה יכול לנסות כמה עיצוב צבעוני מדי.

13. זוג סקיצה לה:

זוּג Sketch for Her

הפוך את הנישואים שלך יום נישואין עם רגעים שהפכו סקיצות. זו מתנה יום השנה הייחודית לה נעשית על בד, אשר יכול להיות ממוסגר מאוחר יותר. סקיצה נושאת את אחד הרגעים הטובים ביותר של החיים שלך. כדי לקבל את זה סקיצה, לנסות למצוא מעצב טוב או אמן סקיצה שיעזור לך לעשות את המתנה הטובה ביותר עבור התמונה שלה ביום השנה.

14. סיפור אהבה במסגרת:

אהבה Story in Frame

זה מתנה תוצרת בית היא הטובה ביותר כאשר אתה רוצה לחשוף את מסע האהבה שלך אל העולם. מסגרת עץ ניתנת קיצוצים של מקומות גיאוגרפיים שונים יחד עם מה שקרה שם. זה אחד הוא מסגרת טובה עם סגנון עץ של דפוס ואתה יכול להתאים אישית לפי הבחירה שלך רעיון מדי, תן ​​להזכיר לה את הימים היפים שבהם שניכם נפגשים, נשוי ומתוכנן.

15. כריות מותאמות אישית:

מותאם אישית Pillows

מתנות נישואין מותאמים אישית עבור אותה הוכיחו להיות הקטלנית ביותר בין כל. הכריות במתנה זו מתויגות כבעל ואישה יחד עם מילים ייעודיות מסר אישי על זה. זה סוג של כריות מודפסים בצבע לבן הם המתאימים ביותר על המיטה שלך, לקבל את זה להפתיע את אשתך בלילה.

ראה עוד: רעיונות יום נישואין 1

הדחף לתת מתנות יום נישואין ייחודי לה הביא רעיונות חדשים לשוק. מ פריטים תכשיטים קטנים קניות ממותגים גדולים הקניונים היו משרתים אותך עם מתנה יום השנה הטוב ביותר לרצות אותה או להראות לה את האהבה שלך. למעשה, אין שום עניין של תקציב בעת gifting לאשתך, כמה זוגות אוהבים ליהנות החברה שלהם עם בן זוגם לבד. זה נותן זמן להזכיר את הרגעים המאושרים הישנים שלהם והם אוהבים לחלוק את רגעי העבר שלהם הם זיכרונות טובים לנצח.

1
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

92 − = 87

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:


map