15 אלגנטי מטען ג ‘ינס לגברים ונשים בהודו 2018 סגנונות בחיים

את ג 'ינס המטען גם נקרא בדרך כלל כמו מכנסיים מטענים או מכנסיים קרב אשר היו משוחק בדרך כלל על ידי אנשי צבא בשנת 1938 על ידי הצבא הבריטי מאוחר יותר זה מכנסיים נוחים שימשו גם את המכנסיים בחוץ, עבודה כבדה תחתונים צפוף כמו גם צפצף הליכה . אלה מכנסיים מכנסיים יכול להיות עשוי מחומר כותנה, פשתן, דנים ג 'ין חומר או שילוב של כותנה וחומר סינתטי. גולת הכותרת של מכנסי המטען הוא הצמד סגירת כיסים מרובע רחב אשר נראו סביב המכנסיים במיוחד באזור הרגל הקדמית. עבור הקיץ זה נוח רופף מתאים או אורך הברך יכול להיות אחת האפשרויות הטובות ביותר, עבור אותם אנשים סקרן המעוניינים לרכוש ידע על סוג של ג 'ינס קרגו.

הטוב ביותר ג 'ינס המטען לגברים ונשים:

הנה העליון 15 מטען ג 'ין.

1. נמוך מותן נשים מטענים ז'אן:

נָמוּך Waist Women Cargo Jean

נשים כמו ללבוש את הדמות משלימה בגדים אחד עיצוב בגדים כזה הוא נמוך מכנסי מותן המותניים, אשר הראשון ברשימה כשמדובר מכנסיים קיץ. זה נמוך מותניים כותנה או סינתטי שילוב חומר pant הוא המתאים ביותר עם טנק העליון ואת השמש זכוכית. אזור ההמתנה מסומן בחגורה צבעונית בניגוד. מאז החומר נופל סביב אזור הקרסול בעיצוב רופף, שילוב עם נעלי ספורט בניגוד הוא הבחירה הטובה ביותר.

2. האופנוען רזה סקיפר גברים מטען ז 'אן:

אופנוען Skinny Zipper Men Cargo Jean

אופנוען ז 'קט ומכנסיים זכו לפופולריות הגבוהה ביותר שלה עקב outlook הגוף להתאים. זה רזה משאית ג 'ין לגברים הוא אחד הסגנונות הבגדים הנוחים ביותר כשמדובר בגדי גברים. כדי להפוך אותו funkier בסגנון האופנוענים הכיסים הצד העליון הקדמי נועדו באמצעות סגירת Zip. זה כיס קדמי כיס מעוצבים כיסים שונים מן המכנסיים המטען הרגיל, זה, עומק כיס הוא פחות יחסית, אבל יש פתח רחב אשר נסגר בעזרת zip צבע בהיר.

3. רזה פאנק גברים מטען ז 'אן:

רזה Punk Men Cargo Jean

סקיני פאנק גברים מטענים ג 'ין הוא צפצף מטען מסוגנן ביותר פשוט עבור גברים. סוג זה של חליפות מכנסיים גם עבור גוף כושר מאומן בשל העיצוב שלה בכושר צמוד. כדי לעשות את זה יותר אטרקטיבי הכיסים בצד הקדמי העליון נועד עם דפוס קו נותן עיצוב פאנק. סוג פאנק של מטען המכנסיים נחשבת תלבושת מזדמנים אשר מתאים היטב עם חולצת טריקו זוג נעליים.

4. 6 כיס יוניסקס מטען ז'אן:

6 Pocket Unisex Cargo Jean

מכנסי מטען הם בהחלט מפורסם בכיסים רחב שלה אשר מסייעים לאחסון דברים במהלך מסע ארוך בחוץ או משחק בחוץ. זה מכנסיים יוניסקס הוא מכנסיים נוחים מאוד תוכנן באמצעות שישה כיסים שלושה עד ארבעה כיסים מלפנים ובחזרה שני כיסים. בשל כיסים רבים מעוצבים צפצף אשר הופך את המכנסיים הטובים ביותר בחוץ אבל טוען את כל הכיסים יהפכו את המכנסיים להחליק למטה מן המותניים.

1

5. הצבא האדום המטען ז'אן לגברים:

אָדוֹם Army Cargo Jean for Men

כדי לעשות את ההבדל מן הסטריאוטיפ הרגיל של מכנסיים קצרים הצבא הירוק, זה בצבע אדום קמו להדפיס בהחלט מביא בממד אחר למכנסיים המטען. זה עין קליט מטען ג 'ינס עבור mens מתאים היטב עם חולצה לבנה או שחורה. אזור המותניים מודגשת עם חגורה בהירה בניגוד צבעוני אשר רחב למדי אשר גם נותן השקפה מגניב. עיצוב בסגנון צבאי אדום הוא בהחלט חייב להיות מטען סוג צפצף על ידי בנים צעירים גברים בגיל העמידה.

6. רופף מטען החבר מטען נשים ז'אן:

מְשׁוּחרָר Cargo Boyfriend Women Cargo Jean

זה ג 'ינס מטען רופף מכנסיים הוא סוג הלבוש המתאים ביותר במהלך יום בגדים מזדמנים במקום העבודה או במהלך אירוע שמש בהיר בחוץ. את סלסול מתאים רופף סביב הקרסול עם הידוק חוט או תכונה הלהקה אלסטי או את החומר ג 'ין יכול להיות מקופל. זה החבר מזדמן ג'ין חליפות מתאים היטב עם חולצה ללא שרוולים או סוודר חורף.

7. אורך הברך גברים Baggy מטען ז 'אן:

הברך Length Men Baggy Cargo Jean

קפרי עיצוב מנס ג 'ינס מטען מכנסיים מעוצבים עם outlook שקוף הוא אחד מומלץ בקיץ החוף ללבוש או לבוש מזדמנים ללבוש על ידי מעצבים. זה סוג של מכנסי ג 'יאן מטענים יש להתאים רופף סביב אזור הירך אשר מתפתל סביב אזור הברך עם תכונה גמישה או אבזם. אזור המותניים הוא מהודק עם דפוס חוט אשר נראה משני צדי האזור המותניים כדי לקשור יחד מה שעושה אותו קל להתאים את אזור המותניים.

8. טיולים רגליים רחב מטען נשים ז'אן:

טיול רגלי Wide Leg Cargo Women Jean

זה סוג של עיצוב המטען עבור נשים הוא הכי נוח ונוח ללבוש תחתונים משאיות חוצות אשר נועד עם תכונה מתאימה רופף סביב הירך באזור הרגל התחתונה. זה הכי טוב pant עם הרבה כיסים. שילוב של טנק ללא שרוולים העליון עם זה מטען המפרש הוא הטוב ביותר outlook.

9. Jogger נשים מטען המכנסיים:

רָץ לְהַנָאָתוֹ Women Cargo Pant

זה מזדמנים מטען רץ מזדמנים נחשב העיצוב הטוב ביותר אי פעם בתעשיית הבגדים בשל העיצוב הפשוט והנוח שלה עשוי כותנה. הקצה התחתון של מכנס המטען נעשה באמצעות חומר אלסטי אשר נותן את המראה מחודדות. בנשים רץ, המכנסיים צפצף מגיע ללא החגורה מחזיק בעיצוב אשר עושה את זה קל יותר ללבוש את זה ללא הסיכון של החלקה מן המותניים. אזור המותניים הוא הידוק על ידי מערכת אבזם. זה סוג של מטענים משא מגיע בצבע שונה.

10. נשים Harem Cargo Pant:

נשים Harem Cargo Pant

עיצוב המכנסיים ההרמוניים שהושפעו ממדינות המזרח התיכון, פגע בשוק הבגדים העולמי בצורה חיובית. זה תלבושת מעצב אשר יש עיצוב הולם רופף רק סביב אזור הירך ו tapers מתחת לאזור הברך. רקדנים רבים ללבוש דפוס זה של צפצף המטען בשל ההתאמה שלה רופף סביב אזור הירך. מאז החומר הוא משוחרר סביב האזור הגבוה נותן מקום זרימת אוויר טובה, מה שהופך אותו קל יותר לבצע את צבע לאורך כל היום.

ראה עוד: דנים חולצות לגברים

11. אורך הברך נשים מטען:

הברך Length Women Cargo Pant

מכנסיים המטען לא מגיע רק באורך מלא, אלא גם בסגנון ג'ינס קפרי מדי. זה סוג של ג'ינס עיצוב המטען הוא מאוד נוח כמו צפצף פעילות חוצות כמו גם מסיבת חוצות צד. החומר המשמש ביצירת סוג כזה של צפצף מטען יכול להשתנות מן הכותנה כדי תערובת סינתטית. עבור בנות אשר מתכננים את המסיבה ואת רוצה ללבוש צפצף קאפרי ואז לנסות עבור מטען מבריק מעצב המטען. החומר מבריק ניתן להשתמש עם בטנה כותנה, אשר מסייע לקלוט זיעה.

12. עיצוב צבאי השראה נשים מטען ז'אן:

צבאי Design Inspired Women Cargo Jean

העיצוב הפסים הירוק והשחור שנמצא מתחת לדגם הלבוש הצבאי, שלא רק משוחק על ידי חיילי הצבא, שהיה אכן הסיבה העיקרית לכך שהנבל המטען נכנס לאור הזרקורים. אלה מעצב המטען pant מתאים גם עם חולצה לבנה רגיל או שחור. זה סגנון צבאי מכנסי ג'ינס מנס צפצף נועד עם העיצוב הבסיסי מטען המכנסיים אשר גורם לאנשים להבין על ההיסטוריה מדי.

ראה עוד: ג'ינס לנשים

13. ג 'ינס סגנון המטען ג' ינס לגברים:

דֵנִים Cargo Style Jeans for Men

ז 'אן החומר יכול גם להיות מותאם אישית outlook שונים, אחד כזה נוח pant הוא עבור ג' ינס מנס ג 'ינס מטענים אשר נועד לגברים. החומר ג 'ין בשימוש הוא חומר דהוי ג' ין עם דפוס קו לחצות. לתבנית הקו יש קו מחוט חלופי ודפוס קו דהוי. זה סוג של ג 'ינס דנים המטען העיצוב הוא אחד התלבושות הטובות ביותר עבור כל הצדדים בחוץ או כמסיבת מועדון מקורה מדי.

14. ריפד מטען המכנסיים לגברים:

מקולקל Cargo Pant for Men

רכס ג 'ינס כבר לדבר על העיר כמעט בכל רחבי העולם. זה דפוס קרוע הוא עיצוב בגדים מזדמנים, אשר אינו משמש רק ביצירת פשוטה ג 'יני רזה ישר אלא גם ביצירת סוג המטען pant אשר יש התאמה רופף עם שישה עד שבעה כיסים. רכס ג 'ין עם מטען המכנסיים העיצוב נחשב לאחד הטובים ללבוש בגדי צד לגברים.

ראה עוד: ג 'ינס הטוב ביותר לגברים

15. פשתן נשים מטען המכנסיים:

פִּשׁתָן Women Cargo Pant

מכנס פשתן הוא פשוט מכנסיים נוחים ביותר אשר מתאים מאוד כמו ללבוש בקיץ צפצף. החומר מסייע בקליטת זיעה מה שהופך אותו בגדים שימושיים יותר במהלך יום שמש חם. את המטען pant עם הצמד לסגור כיס מערכת אשר בשילוב עם חומר בגדים נוח שהוא אכן אביזר הלבשה הטוב ביותר עבור נשים.

מטען המכנסיים ללא כל מחשבה נוספת היא אחת הגילוי הטוב ביותר כשמדובר סוגי הבגדים. זה סוג של צפצף אשר שימש בתחילה בזמן המלחמה אשר כעת להיות כמו אביזר בגדים חשוב אשר נראה גברים ונשים ארון אשר בהחלט גורם לנו לחשוב על ההיסטוריה מדי. להפיץ את זמן המאבק הישן דרך מטען להתנשף באמצעות סוגים שונים שלה ועיצוב. בואו לעשות שינוי מן הסטריאוטיפ הרגיל של לבוש ג'ינס ג'ינס ישר כדי להתאים את המטען pant אשר יש סוגים תובעניים ועיצוב יצירת התלבושת המודרנית ביותר עבור גברים ונשים כאחד.

תמונות מקור: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.

1
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 61 = 63

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:


map