15 Best ליאו קעקוע עיצובים לגברים ונשים

כי החיים שלנו מושפעים השמים השמימיים היא אמונה משותפת בקרב אנשים בכל רחבי העולם ולכן אין פלא כי האדם נוטה להביע את האמונה בצורה של עיצוב קעקוע המזלות שלו. Leo "האריה" הוא הדומיננטי ביותר של כל גלגל המזלות. אלה שנולדו תחת השלט הזה הם מנהיגים טבעיים. הם אמיצים וסמכותיים והם נמשכים באופן טבעי לאנשים בעלי אישים חזקים באותה מידה.

מַזַל אַריֵה Tattoo designs

ליאו אופייני הם ראוותני ויש להם הילה של הפאר סביבם, כל התכונות האלה להיות מאוד אופייני אריה. על פי השמש, סימן ליאו זה במיוחד בצורת האמנות מיוצג בעיקר בצבעים של זהב, צהוב, כתום ואדום.

Best Leo קעקועים לגברים ונשים:

הנה אנו נתון מתחת הטוב ביותר ואת פופולרי ליאו עיצובים קעקוע לגברים ונשים עם משמעות ותמונות אשר להדהים אותך.

1. ליאו קעקוע עיצוב עבור החבר 'ה:

עַז Leo Tattoo Design

טבעו האכזרי של האריה מתבטא בכל פראותו בעבודת עבודה אינטנסיבית זו. זוהי התגלמות מושלמת של כוח וכוח. תמצית התכונות הללו נלכדה בעיניים עצומות. זה כמעט כאילו בעל קעקוע זה שולח אזהרה דרך יצירות אמנות מגולף להפליא. זהו אחד העיצובים הטובים ביותר קעקוע ליאו לגברים עם נשק גדול.

ראה עוד: ישו עיצובים קעקוע

2. ליאו השבט קעקוע עיצוב:

מַזַל אַריֵה Tribal Tattoo

1

קעקועים שבטיים מלבד להיות פופולרי יש הרבה סמליות ומשמעות קשור אליהם. תכונות הסמכות, הגבריות והגאווה שסומנו על ידי האריה קשורות קשר הדוק גם לשבטים. קעקוע ליאו השבט הוא התגלמות של תכונות כאלה. את הקעקוע הוא עשה בקלות עם רעם אריה הפך עיצוב שבטי.

3. ליאו גלגל המזלות סמל קעקוע על שורש כף היד:

מַזַל אַריֵה Zodiac Symbol Tattoo

פשוט במראה, סמל ליאו זה גלגל המזלות מציין אומץ ומנהיגות, התכונות השולטות שנמצאו אלה שנולדו תחת השמש. מלווה מסגרת יפה, זה די מושך.

4. ליאו לחתום אמנות קעקוע:

מַזַל אַריֵה Tattoo Art

בעוד כמה כמו לגלם את סימן גלגל המזלות ליאו באמצעות הצורה הנועזת והאכזרית של האריה, אחרים אוהבים להפגין אותו באותיות פשוטות. נראה כאן הוא עיצוב קעקוע ליאו נעשה קליגרפיה. זה פשטני עדיין המושכים את העין ואת הטוב ביותר המוצגים על הגב, היד, החזה או האמה.

5. אריה עם שני פנים קעקוע עיצוב:

אַריֵה with Two Faces Tattoo

הסמליות של העיצוב המתואר בקעקוע זה יכול להילקח כדי לבטא את נקודות החוזק והחולשות של אלה שנולדו תחת סימן גלגל המזלות הזה. בעוד שליאו הם מנהיגים אמיצים, סמכותיים ונולדים, החיסרון שלהם הוא שהם יהירים ותופסים. שני הפרצופים אופייניים לשני הצדדים לאופי של ליאו, ותיאור זה מתבצע בגוונים חיים. הנה קעקוע של בנות עם אריה הוא רעיון מצוין של אמן אשר יכול להתרשם על ידי כל הקהל.

ראה עוד: עיצובים קעקוע תאומים

6. Leo גלגל המזלות סמל קעקוע על השמש:

שמש Tattoo with Leo Zodiac Symbol

השמש קעקועים, ליד האריה, הם סמל מושלם בעיצובים קעקוע עבור אלה שנולדו תחת השמש. הם משוחק על ידי גברים ונשים כאחד והן מעוצבות במגוון של גדלים, צבעים וסגנונות. עיצוב קעקוע זה של שמש קלטית משולבת בדגם תחרה חיצוני עם סמל גלגל המזלות ליאו בתוך המעגל.

7. חצי שרוול אריה קעקוע לגברים:

עָטוּר Lion Tattoo

עוד דרך פופולרית לתאר את סמל מזל אריה ליאו, כפי שמוצג בעיצוב של קעקוע זה הוא של האריה מעוטר בכתר. היא מציינת באומץ את העובדה שהאריה הוא מלך הג'ונגל ועולה על כל שאר בעלי החיים. זה קעקוע יש כוח סמכות חותמת בכל רחבי אותו דרך הציורית שלה פרטים וטכניקה צבע מדהים. זה עיצוב קעקוע ליאו מתאים לחלוטין לגברים.

8. קעקוע אריה ליאו עם פרחים:

אַריֵה with Flower Theme

כאשר מקועקעים עם פרחים מסוימים, האריה מייצג איזון בין כוח שבריריות ובעצם, הופך מגע של נשיות. הוא מתואר כאן בצורה פסיבית עם רמז דק של אופי אוהב ורגיש כי הוא אופייני למדי של אריה אשר לא לשתף תכונה זו בקלות עם אחרים.

ראה עוד: גאנש מנטרה

9. Leo פרפר עיצוב קעקוע עם שם:

מַזַל אַריֵה Butterfly Tattoo

סמל גלגל המזלות ליאו מתואר יפה זה קעקוע פרפר זה די שינוי מבורך של קעקועים ליאו רגיל מתואר בעיקר דרך האריה. תוססת בצבע ומושרשת עם אותיות, עיצוב זה נעשה עבור אישה ליאו.

10. סלטיק אריה פנים עיצוב קעקוע על הכתף:

סלטיק Lion face Tattoo

האריות הם סמל של גאווה ואומץ וליאו עיצובים קעקוע כגון זה אחד להגזים עובדה זו היטב. כאן הם מכניסים תמצית שבטית קטנה לפנים של האריה משום שהיא נוצרת על ידי יצירת תבנית דיסקרטית של קווים ועקומות קלטיים.

אחרי זה נעשה הם כתבו את המילה 'LEO' בצורה מסוגננת ביותר. המומחיות של עיצוב זה היא כי הוא שונה מאוד מכל שאר עיצובים ליאו הוא פשוט מאוד יפה אבל אחד. זה אחד יכול להיות ניסו על ידי גברים ואישה והן הסיבה העיקרית היא כי הוא קעקוע קטן ולכן ניתן דיו על כל חלק של הגוף.

11. תאריך לידה קעקועים ליאו על החזה:

מַזַל אַריֵה with the birth date

כל קעקועים כמו שאומרים יש משמעות ספציפית כי קעקועים נעשו במקור דיו לצמיתות איזה אירוע בלתי נשכח שבו אנחנו רוצים לשאת איתנו לנצח. זה קעקוע סמל ליאו הוא אחד מאותם דפוסים מאוד מתחשב שבו תאריך הלידה של מישהו כבר בדיו על החזה.

זה בדרך כלל משהו שנעשה על ידי ההורים גאה שבו הם דיו תאריך הלידה של ילדיהם על גופם. זה לא הכרחי כי אתה רק צריך לקבל את תאריך הלידה של הילד שלך. אתה יכול במקום לקבל את תאריך הלידה של מישהו שאתה אוהב על הגוף שלך כדי להפוך אותם אלמוות בזיכרונות שלך דרך קעקוע.

12. גלגל המזלות עם ליאו פאו קעקוע עיצובים:

גַלגַל הַמַזָלוֹת with paws

כשזה מגיע לבנות, הם מאמינים קפדניים גלגל המזלות וגם קעקועים קטנים וחמודים כגון זה. כאן יש לנו אחד היפים ביותר ליאו גלגל המזלות עיצובים קעקוע אשר משוכלל עם כפות של אריה זהה אולי. זהו קעקוע קטן מאוד לעומת פרצופים ועיצובים אשר גדולים לכסות שטחים נרחבים של הגוף.

כאן יש לנו רק את סמל גלגל המזלות ליאו עם כפות סביב קו הגבול של סמל גלגל המזלות. זה מאוד נדיר ועיצוב יפה מאוד עבור כל הבנות אמיץ שם בחוץ.

13. אריה מלא ארט עיצוב על זרוע:

ה full lion tattoo

פרצופי אריה הפכו להיות גם מיינסטרים ולכן חשוב לך לנסות משהו חדש מאוד נדיר זה קעקוע סמל ליאו הוא נשימה של אוויר צח לחלוטין. זהו אריה בגודל מלא אשר עומד חצי עמדה או פשוט אנכי אחד כמו שאתה תראה על הדגל הלאומי של סרי לנקה.

כאן הם לא השתמשו בכל צבע אבל אתה יכול להשתמש בכל צבע אם אתה רוצה את זה יותר צבעוני ובהיר. כאן אריה יש הרבה סלטיק המפרט השבט ואת עיצובים קשור לעשות את זה נראה מאוד נועז וחכם.

14. ליאו קעקוע הלב על האוזן מאחורי הבנות:

מַזַל אַריֵה with a heart

חלק מיטב עיצובים קעקוע ליאו הם אלה אשר חסרי פנים ורק סמל גלגל המזלות של לאוס בהם. יש גם הרבה הבדל בין איך החבר 'ה כמו קעקועים שלהם וכיצד הבנות כמוהם להיות. כאן יש לנו אחד קטן קעקוע ליאו אשר נעשה מאחורי האוזניים ואת הזנב קעקוע יש סימן לב חמוד אליו.

זה מראה את השילוב של קסם נשי ורכות יחד עם נועזות וכוח של אריה. זהו שילוב מאוד אטרקטיבי ונערות שיש להן גישה כזו מרוויחות הרבה תשומת לב מכל הצדדים.

15. קעקוע ליאו מבריק על הגב לנשים:

מַברִיק Leo tattoo

בעוד קעקועים בחזרה הצוואר הם הצורות הנפוצות ביותר של קעקועים, חשוב שנבחר את אחד שהוא אפילו טוב יותר מאשר את הטוב ביותר ואת סוג זה של קעקועים סמל ליאו הם הטובים ביותר. הנה הבחורה מוצג flaunting אריה קעקוע פנים אשר נעשה עם שילוב של אדום וכסף להוסיף קצת ניצוץ על הפנים הרגילות. הפירוט השני נעשה בצורה של כפות רגליים לחלק התחתון של זה. זהו עיצוב מאוד מאוד עם הצביעה ואת עדינות כסופה גם את תבנית מעוקל וגודל קטן של קעקוע.

אמנות קעקוע היא דרך להביע את הצד הארטי של אתה ואת גלגל המזלות הם מה לדבר על האישיות של האדם. כאשר שני אלה באים יחד אתה מקבל שילוב קטלני של קעקועים ליאו כאלה עבור גברים ונשים אשר נראה יפה.

1
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 1 = 2

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:


map