15 האחרונה מעצב ארוך Kurtis אוסף לנשים סגנונות בחיים

Kurtis הם תמיד הבחירה הטובה ביותר עבור נשים בעת השתתפות פונקציות ומסיבות. אחד הסגנונות האחרונים ב kurtis הם מעצבים קורט ארוך. נסה את הסגנונות האלה ולראות מה מתאים לך את הטוב ביותר.

Best מעצב ארוך Kurtis אוסף לנשים:

הנה מציג למעלה 15 מעצבים קורט ארוך עבור המלתחה שלך,

1. Wide Slit מעצב Kurti:

רָחָב Slit Designer Kurti

הנה קטיפה יפה לחתוך ישר מעצב ארוך kurti כי הוא עשה עם שני צבעים. המעצב האחרון kurti אוסף יש חתך עגול נחמד באזור הצוואר כי הוא גובל עם כתום. הרקמה המדהימה שנעשתה על אזור החזה והשרוולים היא עשירה מאוד ועושה את זה להתבלט. הבנות האלה שמחפשים האחרונה מעצב אופנה kurtis למסיבה במשרד שלהם אז זה יהיה שלך בטוח.

2. משי מודפס ארוך Kurti:

משי Printed Long Kurti

אלה taffeta משי מודפס מעצב kurti דפוסים מושלמים עבור ערב החוצה. הדפוס המורכב על הקורטי עושה את זה נהדר עבור יום קיץ מדי. אתה תרגיש עשיר בחלק התחתון של המעטפת של המעצב kurti גם עם שרוול מצויד.

3. החזית פתח Slit Kurti:

חֲזִית Open Slit Kurti

הנה וריאציה נחמד בסגנון קורטי מעצב. אלה לפתוח את המעצב הטוב ביותר kurtis מעצבים לנשים הם גדולים אשר גבוהים ורזה. החריץ בחזית עם צווארון הצווארון נראה מדהים. הקורטי השחור משמיע הצהרה כשלבוש מכנסיים לבנים. זה לגמרי קורטי ללא שרוולים וזה באמת נראה טוב על הגברת בנות או בנות גבוהות, זה מתאים להם בזמן נדידה בכל צד.

4. קרפ רגיל ארוך Kurti:

קרֶפּ Plain Long Kurti

נסה את זה מדהים קרפ אדום ארוך kurti כי הוא flared בתחתית. אתה יכול ללבוש את זה kurti בסגנון עם חגורת זהב מדי. הצווארון המגולגל של הקורטי הוא תוספת נהדרת ועושה את זה נראה כמו שמלה נחמדה. אלה ללבוש מעצב kurtis מושלמים עבור חתונות ואירועים אחרים. אדום ארוך בצבע kurti מושך את תשומת הלב של הצופים בגלל צבעוני ספורטיבי שלה, זה הכי טוב ובבחירה גבוהה בקרב נשים.

1

5. ג'ורג'ט המפלגה Long Kurti:

ג'ורג'ט Party Long Kurti

אתה תמיד יכול לסחוב את הג 'ורג' הירוק צבע המעצב kurti כי הוא ארוך באורך. עיצובים אלה המעצב האחרון kurti נעשים בסגנון המפלגה עם רקמה עדינה נעשה על השרוולים, כמו גם את הצוואר. גם אזור הצוואר מעוצב היטב עם צווארון פתוח. זו היא הבחירה הטובה ביותר באוספים בצבע ירוק; זה שימושי עבור כל הזדמנות מדי.

6. תחרה צד פתוח ללבוש Kurti עם לחצנים:

תַחרָה Open Kurti with Buttons

זהו אוסף חדש kurti מעצב מושלמת עבור מקרים רבים. תחרה בשימוש עדין ומסובך, בולט נגד התחתון פשוט. עם תוספת של לחצנים על האזור העליון, המפלגה מעצב ללבוש kurtis נראה ממש נחמד. השרוולים הארוכים של הקורטי הם עוד אופציה נהדרת. זה בא תחת מעצב ארוך אוספים kurti; קבל את זה עבור היקר שלך.

7. סגנון מעיל ארוך Kurti:

ז'ָקֵט Style Long Kurti

הנה אוסף מעצב נחמד kurtis לנשים. תוספת של ז 'קט עושה את זה נראה שיק. המעיל השחור הפשוט יחד עם הקורטי המודפס הוא מושלם. אתה יכול לקבל את הז 'קט קצוץ או שאתה יכול לשמור אותו זמן רב כמו בתמונה. אם יש לך תסרוקת קצרה אז זה יהיה בחירה טובה עבור השימוש שלך.

8. תקציר מעצב ארוך Kurti:

תַקצִיר Designer Long Kurti

בין עיצובים kurti מעצב ארוך, תוכלו למצוא את אלה מופשטים אטרקטיבי למדי. צבעים חיים המשמשים את העיצובים המופשטים לעשות את זה מאוד מושך. כאן השימוש שחור וכתום עם רקע לבן הוא נהדר. דפוס ההמחאה בשחור והצד הכתום הפשוט מתופס את העין.

9. פרחוני מעצב מעצב ארוך Kurti:

פִּרחִי Print Designer Long Kurti

נסה את זה חולצת הצווארון בסגנון מעצב ארוך kurti לשינוי. הדפס פרחוני של קורטי הוא בהיר וצבעוני. באמצעות גוון מנוגד עבור הצווארון עושה את זה להתבלט גם כן. אותו גוון ניגודיות משמש גם בשרוול מסתיים. הוא תופס את תשומת הלב במסיבה.

10. ארוך שרוול מעצב ארוך Kurti:

ארוך Sleeved Designer Long Kurti

הנה מדהים אדום מעצב אופנה kurti כי יש שרוולים ארוכים מאוד. החזה של הקורטי מודפס בדפוס פרחוני בזהב שגורם לו להיראות עשיר. החלק התחתון של הקורטי מתלקח והוא מלכותי. שרוולים ארוכים של קורטי לגרום לך להיראות כמו דיווה. זה בא בצבע אדום ולכן זה נותן לך נראה טוב.

ראה עוד: אחרונות המערב Kurti עיצובים

11. סירה לבנה צוואר מעצב ארוך Kurti:

לבן Boat Neck Designer Long Kurti

ישנם קורטיס המעצב הטוב ביותר עבור קיץ מושלמת לכל אירוע. עיצוב צוואר הסירה של kurti נראה טוב על כל. יחד עם המיתרים המרחיבים את הצוואר, הרצועות המצטרפות לקורטי גורמות לו להיראות ארוך. המראה הפשוט הפשוט הוא מלכותי בשל איכות המשי.

12. שכבות פריל ארוך Kurti:

מְרוּבָּד Frill Long Kurti

זה צד georgette ללבוש kurti בצבע אפרסק הוא בדיוק מתאים לך. המראה בשכבות מרופט הוא שיק מאוד. שני גוני האפרסק נראים צבעוניים ומושכים. אתה יכול זוג kurti עם גוון כהה של אפרסק כמו תחתית. לאחר רקמה בצד נעשה על עיצובים kurti מעצב עושה את זה מדהים מדי.

ראה עוד: הטוב ביותר

13. שני הדפסה ארוך Kurti:

שתיים Print Long Kurti

הנה נחמד מצרי בסגנון הצווארון kurti כי יש חרוזים סביבו. הצווארון נראה אלגנטי ומושלם. באמצעות שני צבעים עבור kurti, זה מעצב ללבוש נהדר עבור הצדדים. הדפס הדגם המרכזי הוא נועז וצבעוני והחומר הפשוט החיצוני נראה מלכותי.

14. סגנון כיס ארוך Kurti:

כִּיס Style Long Kurti

נסה את האינדיגו להדפיס ארוך kurti כי יש לחתוך תחתית אסימטרי. גם את הכיס של kurti מוסיף אופי. אתה תיראה מדהים בקורטי זה.

ראה עוד: הודו המערב סגנון

15. מישור רגיל Kurti:

מישור Overlay Kurti

הנה כחול כחול כיסוי kurti כי ניתן ללבוש מעל ג 'ינס. סגנון המעצב של kurti עושה את זה נראה מושלם. זהו kurti בסגנון מזדמנים. אתה יכול להשתמש בהם במכללה או במשרד המפלגה מדי.

כל אחד מהם קרטיס לעשות תוספת נהדרת המלתחה שלך. נסה את סגנונות שונים היום.

1
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

34 + = 37

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:


map