30 אלגנטי משי סארי בלוס עיצובים אוסף עבור 2018 | סגנונות בחיים

משי sarees קשה למצוא חלופה תואמת חלופי עם עיצובים יפה. עיצובים חולצה סארי משי הם לא רק יפה, אבל מושלם בכל מובן. לא משנה מה האירוע, סארי משי הם חומר חשוב במקרה של סארי רגיל ללבוש אישה. גם אם אתה לא רגיל, אמא שלך יפה של סארי משי יהיה garner תשומת הלב שלך לפחות פעם אחת. ואז תמצא את עצמך מחפש חולצה כדי להביא את היופי של סארי. ובכן, חשבנו שאנחנו יכולים לעזור, אז הנה האפשרויות הטובות ביותר עבורך לקחת את הבחירה שלך.

פשוט וחמוד חולצה עיצובים עבור Sarees משי עם תמונות:

למעשה sarees משי הם מאוד מקסים ומושך. משי sarees עם עיצובים blouse מפתה הם יותר יפה ומדהים גם. להלן יש לנו 30 עיצובים האחרונים סארי משי חולצה עם תמונות רוק את הסגנון שלך אי פעם.

1. חולצה עם אבן יפה:

משי Saree Blouse Designs-Blouse With Beautiful Stonework 1

החולצה הראשונה ברשימה זו היא מסורתית מאוד דרום הודו בסגנון חולצה עם עיצוב מושלם, אידיאלי עבור הכלה או על החתונה שלה או על קבלת פנים ביום. הצוואר הקדמי של החולצה נשאר רגיל, ואילו בסוף האחורי כפי שאתה יכול לראות יש הרחבה של העיצוב נמשך ביד.

2. עיצוב מעגלי עיצוב חולצה:

משי Saree Blouse Designs-Circular Pattern Blouse 2

בדיוק כשחושבים על עיצובי חולצת סארי משי לא יכול להשתפר, השני יכה את הגדם ישר עם המראה הייחודי שלה. זה סארי משי כאן אידיאלי לאירועים פשוטים כמו Navratri, בעוד החולצה מתאימה אותו. עם מוטיבים ורודים ואבנים קטנות בכל רחבי בעיצוב מעגלי, חולצה זו יש בהחלט צריך להיות ברשימת הקניות שלך עדיפות.

3. ורוד רגיל חולצה עבור סארי משי:

משי Saree Blouse Designs-Pink Plain Blouse 3

1

אם עיצובים חולצה עבור משי sarees כי לא למשוך יותר מדי תשומת לב היא מה שאתה מחפש, שום דבר לא יהיה להוכיח כמו פנינה בידיים שלך מאשר זה. זה כל כך פשוט ותכונות בקושי לגעת כאן לצבוט שם. זהו אחד העיצובים חולצה פשוטה saree עבור sarees משי כי הם משוחק גם על ידי רוב הנשים בחתונה.

4. שחור חולצה רגיל:

משי Saree Blouse Designs-Black Plain Blouse 4

דוגמה נוספת לשאלה כיצד שחור מתאים כמעט לכל דבר. קנגנה בחרה משי ירוק לטעם של היום שלה וזה מתאים לה היטב. כך גם החולצה השחורה של שלושה חולצות היא ספורטיבית. זה הולך עם כל המראה ואת השיער פתוח היטב. החולצה פשוטה ומבטה נראה כמו חולצת כותנה, אבל אתה יכול לבחור כל חומר בכלל.

ראה עוד: כותנה סארי בלוז צוואר עיצובים

5. מחוך סגנון חולצה:

משי Saree Blouse Designs-Corset Style Blouse 5

מה שאתה רואה כאן הוא סגנון שונה של עיצוב חולצה עבור סארי משי. יש לו צוואר לא סימטרי גוף גוף מחוך ארוך. כל סארי משי ייראה אפילו יותר מתוחכם עם החולצה הזאת שנותנת את האווירה רטרו מאוד מההתחלה.

6. חזרה מראה חולצה מעוצבת:

משי Saree Blouse Designs-Back Mirror Blouse 6

החולצה ה -6 ברשימה יש צוואר גב מעוצב להפליא. לא רק יש סדק עגול, הוא מעוצב היטב עם מראות יפות מסביב להתרברב. סארי זה צריך להיות משוחק עם החולצה הזאת צריכה להיות ממש מדהים לעשות את המאמץ שווה את זה. זהו אחד העיצובים הטובים ביותר חולצה מקסימה עבור סארי משי.

7. Shiffon חולצת עיצוב עם סארי משי:

משי Saree Blouse Designs-Chiffon Blouse with Silk Saree 7

החולצה האדומה שהפכה אותה לרשימה היא דוגמא קלאסית לעיצובי החולצה העדכניים ביותר עבור סארי משי. עם תחרה ו שיפון עובדים את דרכם, עבודת רקמה הזהב על החולצה עושה עבודה טובה לשמור על העיניים שלך קבוע על העיצוב. שווה להעריך, לא כן?

8. עיצוב חולצה נפוחה:

30 אלגנטי משי סארי בלוס עיצובים אוסף עבור 2018 | סגנונות בחיים

כאשר כל מה שאתה רוצה הוא עיצובים פשוטים חולצה עבור סארי משי שאתה יכול ללבוש בכל מקום, זה יהיה יום בהיר שלך. יש לה שרוול נפוח נחמד ואת הגבול של הצוואר נעשית להפליא עם תחרה זהוב סביבו.

9. Plain Silk סארי Blouse עיצוב:

משי Saree Blouse Designs-Plain Silk Pink Blouse 9

השני אתה מבין את סארי שלך הוא כל כך מושלם החולצה שלך לא צריך להיות במרכז האטרקציה, לחשוב על החולצה הזאת כחבר שלך. זה פשוט, אבל מתוחכם באותה מידה בגלל המראה סאטן כי יש לו. הוא עשוי משי, כמו גם את סארי.

10. חולצה מושלמת שרוול מלא:

משי Saree Blouse Designs-Gorgeous Full Sleeved Blouse 10

עם אותו גבול שחור ושרוולים לבנים מלאים, דפוס חולצה זה עבור sarees משי מתגלה כמנצח ברור אפילו בלי לנסות יותר מדי. זה כל כך מושלם משלים את סארי, כפי שאתה יכול לראות בעצמך. אתה יכול ללבוש את זה סוג של עיצוב חולצה לכל סוגי sarees.

ראה עוד: סארי נטו Blouse עיצובים

11. חולצת ים ירוקה:

משי Saree Blouse Designs-Sea Green Plain Blouse 11

החולצה הבאה ברשימה היא שוב אחת פשוטה אבל stealer להראות מיד. העיצוב על החולצה הוא על הזכות עכשיו, מה שהופך את החולצה חייב להיות בשבילך.

12. צוואר גבוה חולצה ללא שרוולים עיצוב:

משי Saree Blouse Designs-High Neck Sleeveless Blouse 12

זהו אחד הדפוסים קלאסה מושלמת חולצה משי sarees אשר אופנתי מאוד אופנתי גם. כאשר אתה רוצה את המגמה ואת רטט vibe להתמזג יחד ולגרום לך להיראות classier, לחשוב על החולצה הזאת. ברור שאתה צריך לבחור sarie משי הישן בבית הספר, חולצת צוואר גבוה משלים את הצבע של saree אתה בוחר.

13. עיצוב חולצה ללא גב:

משי Saree Blouse Designs-Backless Blouse 13

עם מראה יפה ונועז מושגת בקלות, החולצה הזאת צריכה להיות על המלתחה שלך השני אתה שוכב על זה. זה ילך טוב עם כמעט כל העיצובים של סארי משי.

14. עיצוב מרופד מרופד עבור Sarees משי:

משי Saree Blouse Designs-Padded Blouse 14

החולצה תיראה על סארי משי כאשר אתה מתכנן ללבוש אותם לא מרוצים ולא רוצה תפרים תפירה להראות. החולצה בפני עצמה יש גם עיצוב שונה, ובכך לגרום לך לאהוב את זה על כל.

ראה עוד: Pattu Saree Blouse גב צוואר מודלים עיצובים

15. עבודה כבדה על שרוולים עיצוב חולצה:

משי Saree Blouse Designs-Heavy Work on Sleeves 15

כאשר אתה רוצה להשתתף בחתונה או במקרה להיות הכלה בעצמך, הבחירה שלך צריכה להיות החולצה הסופית שלנו ברשימה. עיצוב זה חולצת מעצבים זמין בקלות בשוק אם אתה יודע איפה לחפש וזה יהיה בהחלט יש את הלשונות gagging עליך.

16. מרפק אורך שרוולים משי חולצה לנשים:

חולצת משי ענקית - עיצובים - 16

Canchipuram משי sarees הם מפורסמים בעולם עבור הזהב שלהם זוהר הגבול הגבול עבה. שרוולים באורך המרפק עם כל גבול הזהב פשוט נראה מדהים. את אותו אורך המרפק שרוולים של חולצה יכול להיות embellished כבד עבור מעצב מעוטר saree. חולצות מעצבים כאלה ביקוש בקרב מפורסמים מפורסמים. גבירות יכול להיות בעל מראה עשיר על מסיבות המשרד ואירועים מסוימים עם חולצת משי מעוצבת כזו.

17. שרוולים קצרים חולצת משי עם נשיפה:

מדהים-משי-חולצה-עיצובים -17

שרוולים עם נשיפה הכתף כבר באופנה מזה זמן רב. המראה האטרקטיבי של שרוולים נפוחים תמיד הביא מראה רענן אפילו לגברות בגיל העמידה. נשים צעירות אוהב לעצב שרוולים נפוח כפי שהוא נותן מבט שיק של סארי ואת האישיות. עיצובים שרוולים נפוחים באים במראה רבים, כמו נשיפה עם גבול סארי עבות, נשיפה עם קצה זהוב דק, שאיפה מסתיימת מעל ולהיפך אחד מסתיים ליד המרפק.

18. חולצה עם עבודה Kondan אלגנטי:

חולצת משי ענקית - עיצובים - 18

עבודה קונדאן היום יש מקום חשוב מאוד בעולם האופנה. השקפה מרהיבה של העבודה הקונדאית משקפת גם חולצות מעצבים. יהלומים ומראות כדורית בצורת הם תקועים על הבד עם חשיפה יפה. חולצה מעוצבת כבדה עם אמנות קונדנית ניתן ללבוש עם סארי מעצבים כמו גם סארי רגיל. מעצבי בוטיקים אפילו בחרו לעשות שרוולים מעוצבים עם עבודה קונדנית.

19. חולצה עם גזור עבודה מעצב דפוסי:

חולצת משי ענקית - עיצובים - 19

דפוסים נפלאים עבור חולצה מעצבים ניתן גם ליצור עם עבודה לחתוך על חולצות. נערות צעירות לבוש סארי יכול לקבל מראה נהדר עם חולצת עבודה לחתוך עם גבול הזהב או הגבול בניגוד על סארי רגיל. אתה יכול לתת מבט עשיר על חגיגות עם כזה יפה saree ו מעצב לחתוך עבודה חולצה.

20. עבודת אבן וחולצת רקמת מגאם בעיצוב בנות:

מדהים-משי- blouse- עיצובים -20

יפה עבודה maggam עבודה חוט נראה אלגנטי על טקסי החתונה. נערות צעירות ואפילו נשים לובשת סאריי רקומים כבדים ייראה מדהים להפליא עם maggam ואבן עבודה חולצות מעוצבות. המעצב ארוך אורך המותניים חולצה דפוס כאן היא התאמה הטובה ביותר עבור נערות צעירות לובש סארי משי מודגש. מגגם עבודה עם אמנות kundan מדי הוא ראה על החולצה המעצב ביותר.

21. משי משי נטו מעצב חולצה:

חולצת משי ענקית-עיצובים-21

נטו sarees בשילוב עם חומר אחר כבר במגמה בימים אלה. ומעל הכל סרי סארי עם עבודה נטו נראה מדהים. מעצבים ניסויים נטו עם עיצובים של חולצות מדי. חולצת מעצבים עם צוואר עשוי בד נקי היא אחת החולצות הנראות ביותר. אנחנו יכולים גם להשתמש נטו בביצוע שרוולים של החולצה.

22. חולצת משי עם עיצוב צוואר גבוה:

חולצת-משי ענקית-עיצובים-22

מבט עשיר על האישיות שלך נותן חולצה תפור עם דפוס צוואר גבוה. אנחנו יכולים לראות חולצות צוואר גבוהות עם דפוסי הצווארון וגם השרוול על הקו הצוואר. אנחנו יכולים גם לעשות עבודות תיקון על הצוואר או עבודת גבול יפה על קו הצוואר. חולצת זהב עם דפוס צוואר גבוה עם שרוול נטו מעצב נראה מדהים על סארי שחור זהוב או רגיל.

23. חולצה עם סירה הצוואר תבנית:

חולצת משי ענקית-עיצובים -23

צוואר הסירה בחולצה מעצבים כבר באופנה בימינו. חולצה על בד קטיפתי חום כהה נראה מדהים על סארי מעצב, או אפילו על סארי מודפס עם דפוס חום זה. צורת הסירה הצוואר נראה נהדר גם כאשר קו הצוואר הוא בעל מבנה עם עבודות רקמה של ar kundan או zardosi עבודה או תיקון אחר.

24. שרוולים מלאה מעצב חולצת משי:

חולצת משי ענקית-עיצובים -24

שרוולים מלאים נראים מדהים על כל גברת. אפילו נערות צעירות יכולות ללבוש חולצת משי בצבע מלא. ההשפעה של חולצת שרוול מלא עושה לך הידיים להיראות יפה יותר. שרוולים מלאים ב kanjeevaram סארי הוא מראה חדש מאוד בעולם האופנה, בעוד חולצות עם שרוול נטו מלא כבר נפוץ מאוד נהדרת לפני זמן רב.

25. דורי ורצף חולצה רקומה כבדה:

חולצת משי ענקית - עיצובים - 25

דורי עבודה רצפים יש לשים את האמנות שלה שוב בעולם של בד. המראה של העבודה dori נותן אפקט עשיר מאוד. נשים יכולות ללבוש סארי פלב פתוחים עם חולצת משי מעוצבת. סר בניגוד רגיל עם חולצת קטיפה כהה עם ורדים רקומים עם דורי נראה אלגנטי על כל פונקציה.

26. חולצת משי לבן עם חוט עבודה רקמה:

חולצת משי ענקית - עיצובים - 26

עבודה על הבד היא אמנות עתיקה מאוד של עיצוב בגדים. למרות זאת, צורת האמנות של רקמה חוט נראה נהדר בכל פעם המשמש כדי ליצור דפוס חדש. לבן אחד שרוולים הרביעי בדוגמת עם עבודה צבעונית של חוטי פרחים נראים נהדר עם שחור כהה גובל סארי.

27. שרוול פחות חולצת עבודה Kutchi:

חולצת משי ענקית - עיצובים - 27

עבודה Kutchi יש אפקט עשיר משלו של יצירות האמנות שלה על בד. עבודה עבה נעשה על ידי רקמה kutchi נראה מדהים עם סארי רגיל. עיצוב צבעוני של עבודה kutchi הולך הכי טוב עם כל צבע של סארי.

28. חולצת משי שחורה עם מראה עבודה:

מדהים-משי-חולצה-עיצובים -28

היום בנות ואפילו נשים ללבוש סירות על בסיס קבוע אוהב ללכת על סארי פשוט עם חולצות מעצבים תואמים אותו. מראה רגיל נוסף ניתן על ידי העיצוב החדש עם מראות על החולצה. פסטיבלים יכול להיות מפורסם בחגיגה עם תלבושת יוצאת מן הכלל. חולצות beautified עם מראות נראה יוצא דופן עם רגיל ואפילו סארי באותיות דפוס אותו.

29. חולצת משי יפה עם Kalamkari טלאים:

חולצת-משי ענקית-עיצובים-29

יצירות אמנות kalamkari הוא גם אחד מפוכח ביותר אבל עבודה מדהימה מאוד להסתכל אמנות נעשה על בד. חולצות מעצבים עשה אטרקטיבי עם עבודת תיקון kalamkari נראה אטרקטיבי על מסיבות עסקיות או סמינרים. עבודת תיקון של קלמכארי נעשתה על חליפות חולצה עם חליפה פשוטה שתוכננה בצורה דומה עם עבודת קלמקי.

30. עיצוב חולצה אסימטרית:

חולצת משי ענקית-עיצובים-30

נערות צעירות ואפילו נשים מקצועיות כאשר יש ללבוש סארי על מסיבה מקצועית, עיצוב חולצה אסימטרית עובד הכי טוב לפאר את התלבושת שלך. חולצה בצורת אורך המותניים פשוט משי פשוט נראה מקסים ועשיר עם סארי משי שלך.

עכשיו שכל 30 חולצת משי העליון עיצובים חולצה כבר מכוסה פרטים excruciating, אנו מקווים שלקחת הערות ולתכנן על קניות המועדף עליך לבחור מיד. זכרו תמיד לא להתפשר עם העיצוב והתאמה, לא משנה מה המחיר שאתה משלם.

1
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

19 − = 17

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:


map