9 נהדר אריחי קיר מטבח בתבניות אחרונות

המטבח הוא המקום היחיד בתוך הבית שבו נשים מבלות יותר ממחצית הזמן. יתר על כן זה המקום שבו היגיינה ותאורה הוא מאוד חשוב. על מנת לתת מהפך מהודר ותכנון מושלם יש רעיונות ללא הגבלה עבור רעיונות מטבח שונים. לקבלת רעיון מטבח מושלם, שילוב טוב של אריחי קיר מטבח חשוב מאוד. גורמים רבים נדרשים לדעת בעת בחירת אריח קיר מטבח הם צבע, ארונות, שימוש וכו '.

9 הטוב ביותר אריחי קיר מטבח בעיצובים שונים:

ישנן אפשרויות רבות עבור אריחי קיר המטבח. כמה אריחים המועדפת ביותר עבור המטבח בחזרה להתיז מוזכרים בקצרה.

1. זכוכית פסיפס אריחי קיר מטבח:

זכוכית MOSAIC TILE SHEET FOR KITCHEN WALL

זה יפה ומבריק שחור ולבן שילוב זכוכית אריח פסיפס. אריחים אלה פופולריים עבור מגוון ייחודי שלהם הערעור חזותי. אלה נועדו בעיקר לשימוש באזורים רטובים בשל התכונה הלא נקבובי שלה. אלה תמיד עמיד ומסוגנן.

2. הרכבת התחתית אריחים סגנון:

רכבת תחתית TILES STYLE

אחד האריחים האהובים ביותר היום הם אריחי הרכבת התחתית. דפוס זה הוא בהשראת תחנות הרכבת התחתית בכל רחבי העולם. זה קבוע עד התקרה לתת מראה מודרני יותר ורענן למטבח. אלה יכולים להיות מוחלפים עם אריחים צבעוניים לבנים עבור התזה המטבח ייחודי בחזרה.

3. אישית אריחי פסיפס עיצוב:

המותאם אישית MOSAIC TILES DESIGN

1

אלה הם גבוהים אריחי מטבח התקציב עושה המטבח שלך נראה נהדר. אריחים אלה הם לחתוך מותאם אישית על פי העיצוב הנדרש למטבח. מוכן מתוכנן אריחי פסיפס זמינים גם בשוק.

4. מראות אריחים למטבח:

מַרְאָה TILES FOR KITCHEN

הנה אריחים עכשוויים לקירות המטבח שבו מראות אריחים זעירים הם התאספו לתוך עיצוב אחד. זה יוצר שיקוף גב מראות עם מרקם. אריחים מראה ללכת מושלם באזור מזנון מזווה. בעיקר הוא נועד רק עבור חלק כלשהו של המטבח באזור.

5. אריחים מתכתיים סגנון:

מַתַכתִי TILES STYLE

אריחי מתכת הם אופציה מצוינת עבור כל מטבח. זה הולך עם כל סוגי צבע המטבח, עיצוב דפוס. היתרון העיקרי הוא עמידותו כפי שהיא מקיימת בכל סוגי תנאי האקלים, קל לשמור ועוד זה אף פעם לא לגרום נזק במהלך הובלה.

6. אריחי מטבח דביק:

דבק עצמי KITCHEN TILES

אריח דביק הוא פשוט וזול יותר אריחי פסיפס. אלה מושכים מאוד על קירות המטבח. יתר על כן אלה הם קלים במיוחד להתקנה. אריחי דבק עצמית לא צריך טיפול מיוחד ניתן לחתוך אפילו עם סכין השירות.

7. אריחי מטבח אלכסוניים:

אֲלַכסוֹנִי KITCHEN TILES

במקום ללכת עם אריח מרובע רגיל, טוויסט הוא נתון אליו על ידי מסתובב לתוך אריח אלכסוני. אבל אם אתה הולך למקום באלכסון, ייתכן שתידרש 10 אחוזים יותר מספר אריחים. זה קצת יקר למקום אלה לעומת אריחים אלכסוניים.

8. גדול קיר אריחי מטבח:

גָדוֹל PATTERN KITCHEN WALL TILES

דפוס גדול ומודגש לקירות המטבח הפך אופנתי עכשיו ביום. אלה מאוד תובעניים. לא כל המטבח, אבל זה נראה נהדר אם לשים לכל אחד הקירות מעוטר מהורהר. זה צריך בניגוד לחומות אחרות של המטבח שלך.

9. לייזר לחתוך אריח מטבח:

לייזר CUT KICHEN TILE

אלה מתוכננים במיוחד אריחי לייזר לחתוך על קיר המטבח, לחתוך מסובכת עם לייזרים לייצר ייחודי וגימור אריחי חתיכה גדולה לחתוך. אלה חתיכות אריח מחוברים כמו פאזל כדי לקבל עיצוב נאות. אלה הם יקרים מאוד כפי שהם מורכבים של מתכות יקרות כמו קוורץ, זהב וכסף.

בעוד הבחירה של אריחי קיר עיצוב הקיר אז אין שום גבול. ישנם סוגים אינסופיים אריח מטבח בהתאם לדפוס, עלות וגורמים רבים אחרים. החל מ אריחי קרמיקה פשוט מרובע כדי אריחים לחתוך לייזר יקר ומסוגנן כל יש חשיבות משלו, אז לבחור לפי טווח המחירים שלך עם דפוס שונה של הצבע האהוב עליך.

תמונות מקור: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

1
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

46 − 45 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:


map