9 אחרון צמיד קריסטל עיצובים סגנונות בחיים

צמידים מוגדרים כמו הלהקה נוי, חישוק, או שרשרת משוחק על פרק היד או הזרוע. הם הפכו לאחרונה הצהרה אופנה צובר פופולריות בקרב כל קבוצות הגיל. אנשים מהר להדביק את העיצובים העדכניים ביותר ואת דפוסי צמידים.

עיצוב צמיד קריסטל

צמידים נראים אלגנטי על הידיים והם קלים לבצע עם הרבה בגדים שונים. הם יכולים להיות עשויים מתכות שונות.

צמידים עם קריסטלים:

כמו אחד יכול להיות בטוח לחלוטין עם האינטואיציה של אחד, אף אחד לא יכול להשתבש עם הבחירה של אוספי קריסטל תכשיטים. לתפוס את אחד כי ערעורים ומתאים לך. כאן אנו מציגים כמה דפוסי צמיד קריסטל הטוב ביותר עבור נשים.

1. סברובסקי קריסטל צמידים:

צמיד-עיצוב-סברובסקי-1

אלמנטים סברובסקי הם באופנה בימים אלה עם קריסטלים סברובסקי בסארי, אביזרים, שעונים, תכשיטים וכו 'באותו אופן דומה, צמידי קריסטל סברובסקי הם גם מהר לתפוס כמו אביזר אופנתי. צמידים אלה עם גבישים הם הצמידים מחפש classiest עם אלמנט מעצב מרגיש ומראה.

2. ריפוי קריסטל צמידים:

צמיד קריסטל-ריפוי-2

ריפוי צמידי קריסטל כפי שהשם מרמז הם לריפוי וטיפול במחלות כמו לחץ דם גבוה, אסטמה, וכו 'או להתגבר על התמכרויות כגון להפסיק לעשן, היכו אלכוהול או תמיכה בחומרים ממכרים. הם עשויים גבישים מיוחדים לשמש רק למטרות ריפוי.

3. נקה צמידים עם גבישים:

צמיד קריסטל-עיצוב-ברור -3

כפי שהשם מרמז, צמידים אלה ברורים במראה לבן בצבע ושקוף. הם מאוד אלגנטי להסתכל על והוא יכול להיות teamed עם שמלות ושמלות. הם הולכים טוב עם בגדי כלה המערבי מדי או שמלות ארוכות מדי. נשים יכולות להתנסות בהן בדרכים רבות.

4. פנינים עם קריסטלים צמיד:

צמיד-עיצוב-פנינים-4

צמידי פנינים עם גבישים! שילוב קטלני עבור זה נראה מת מדהים נראה. הם פשוט אוורירית ואחד מסתכל על אלה צמידי פנינה פרל יוסיף עודף של קסם לכל האישיות שלך. ההימור הטוב ביותר ללבוש המערבי או ללבוש כלה, אחד פשוט לא יכול להשתבש עם אלה.

ראה עוד: צמידים חרוזים לנשים

5. קריסטל צמידים עם דפוסי:

צמיד-עיצוב-דפוסי-5

אלה צמידים קריסטל בדוגמת הם שטוחים ועבים עבור זה מראה אלגנטי יותר של אביזרים מקסים את פרק היד. צמידים אלה באים בדפוסים שונים, עיצובים וצורות והוא יכול להיות בצבע רב. הם נראים טוב עבור מראה יום פשוט או אלה בערב מזדמן נראה מדי.

6. קריסטל צמידים עם אבנים:

צמיד-צמיד-אבנים-6

כפי שהשם מרמז, צמידים עשויים סוגים שונים של אבנים יקרות כגון טורקיז, קוורץ, אחלמה וכו 'ניתן להתאים אישית את הצמידים האלה על פי אלה אבן גלגל המזלות גם להתהדר בהם בסגנון.

ראה עוד: צמידי אבני חן

7. שחור ולבן קריסטל צמידים:

צמיד-עיצוב-שחור-לבן-7

הצבעים כי אף פעם לא משתבש הם שחור ולבן. שלב אלה צמידי קריסטל ושם אתה סמל אופנה. יפה, אלגנטיות והתגלמות מדהימה מחפש צמידי קריסטל שחור ולבן הם פשוט מושלם למסיבה בערב נראה.

8. צמידי קריסטל יהלומים:

צמיד-עיצוב-יהלום-8

צמידי קריסטל יהלום עשוי להיות היקר ביותר אבל היפה ביותר של כל הצמידים. צמיד יהלום קריסטל עם סוליטייר יש לזה ברק וזוהר שרק יהלומים יכולים לתת. התכשיטים בולטים בגלל הברק והחתכים ביהלום. זה יהיה אחד החפצים במחיר אחד של אוסף התכשיטים.

ראה עוד: איך לעשות צמידים חרוזים

9. קריסטל קסם צמידים:

צמיד- design-charm-9

קסמים לא ניתן להשאיר מאחור כאשר אנחנו מדברים על צמידים ואם קסמי הם גבישים אז יש חתיכת מדהים של אביזר funky ביד. צוות זה עם כל הבגדים ולקבל מחמאות על הידיים שלך נראה.

צמידים הם חייבים להיות אביזר באוסף של גברים, כמו גם תכשיטים של נשים בימים אלה. אלגנטיות, בכיתה ו oodles של סגנון להתבטא סוגים שונים של צמידים ואת העיצובים שלהם. צמידי קריסטל יש אלה חתכים, נראה, ברק ובוהק אשר להתבלט ולהפוך את הראש להסתובב. מגוון של עיצובים, דפוסים ועיצובים עושה אחד מפונק לבחירה. קבל אחד להתהדר אותו בסגנון.

מקור תמונה: M, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

6 + 3 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map