9 אשליה אשליה עיצובים קעקוע סגנונות בחיים

קעקועים תמיד לגרום לאנשים לחשוב 'וואו' ויש הרבה עיצובים מגמה זמין. הנפוצים ביותר ואת העיצובים האהובים ביותר הם עיצובים אשליה. בדרך כלל תמונות אשליה לבלבל אנשים מנקודת מבט שונה ויש להם "פנים" רבות. באותו אופן, עיצובים קעקוע אשליה נועדו גם לבלבל את האדם רואה את זה. אלה הם פשוטים 3D עיצובים, ציורים אשליה או אפילו מניפולציה

הטוב ביותר לא יאומן אופטי אשליה קעקוע עיצובים:

בואו למצוא כאן עם אשליה אופטית אופטית קעקוע עיצובים כדי להפנט את החברים שלך ואחרים.

1. 3D קעקוע עיצובים:

3D Tattoo Designs
אלה הם קעקועים 3D אשליה, אשר מתרכזים יותר על יצירת תמונות 3D ופרספקטיבה 3D של התמונה. אלה עשויים בעיקר עם צבע אחד למעלה לבלבל את הצופה. צעירים או מכללות כמו לנסות את זה עיצוב קעקוע מודל 3D.

2. ואקום אשליה קעקוע עיצובים:

לִשְׁאוֹב Illusion Tattoo Designs

אלה קעקועים אשליה אופטית מבוצעים עם חור בנקודה אחת, והם עשויים לבלבל אדם רואה את זה. אלה קעקועים אשליה ליצור תחושה של ואקום על חלק הגוף.

3. מהפנט אשליה קעקוע עיצובים:

מהפנט Illusion Tattoo Designs

מהפנט קעקועים אשליה אופטית להתרכז יותר על מבלבל את האנשים והם תמיד עשה עם פרספקטיבות 3Dimensional. אלה דומים עיצובים המשמשים להפנט אדם בבית החולים ואת העיצובים האלה נראים כאילו הם נעים. אם אתה מרגיש משועמם או שאתה צריך ריכוז בעבודה שלך, אז זה קעקוע נותן את תחושת הרפיה, זה קשור לשלום או יציב את דעתך.

1

4. Cyborg אשליה קעקוע עיצובים:

סייבורג Illusion Tattoo Designs

קעקועים האשליה Cyborg אופטי דומים בסגנון techie כפי שהם מייצגים חצי מכונה וחצי האדם. קעקועים האשליה Cyborg הם עיצובים מגמה כפי שהם אהובים בעיקר על ידי כל הנוער. זוהי יצירתיות טובה של מעצב קעקוע; תקבל תגובות טובות על סוג זה של עיצוב.

5. חלקי גוף אשליה קעקועים עיצובים:

גוּף Parts Illusion Tattoos Designs

חלקי גוף אשליה קעקועים עיצובים עשויים לשכפל כל חלק בגוף והוא משמש בעיקר כדי להפחיד אנשים אחרים. אלה מתוכננים בזהירות עם דיו צבע רב לתת מבט מציאותי. עיצוב כזה מעדיף על ידי אותם עמים שאוהבים לעשות תמונות איומות או תמונות הקשורות קעקועים.

6. פרספקטיבה אשליה קעקוע עיצובים:

פֶּרספֶּקטִיבָה Illusion Tattoo Designs

פרספקטיבה אשליה הקעקוע עיצובים קעקוע דומים עיצובים ואקום קעקוע יש פרספקטיבות מרובות עבור קעקועים ולתת משמעויות שונות מנקודות מבט שונות. אוסף נחמד גם עבור צעירים.

7. ייחודי אשליה קעקוע עיצובים:

ייחודי Illusion Tattoo Designs

עיצובים ייחודיים קעקוע אשליה מתוכננים בקפידה לתת מראה ייחודי לסיים. העיצוב המגמה של ייחוד כזה כולל גילוף, תפר, מיקוד וכו 'על חלק הגוף. כאשר אתה צופה זה עיצוב מ למרחקים ארוכים זה נותן מבט אמיתי, אבל כשאתה לבדוק מקרוב, אז אתה מקבל מושג על זה הוא קעקוע.

8. Tripee אשליה קעקוע עיצובים:

טריפה Illusion Tattoo Designs

האשליה Trippe קעקוע עיצובים הם קעקוע אשליה דיו שבו העיצוב של דיו בודד נועד. המטרה היחידה של קעקועים אלה היא לבלבל ולהפנט את הצופה ואלה יצירתיים יותר.

9. אישית אשליה קעקוע עיצובים:

מותאם אישית Illusion Tattoo Designs

קעקועים אשליה אישית הם יצירתיים יותר ריאליסטי. קעקועים אלה נועדו בעיקר כמו איזה יצור חי בתוך המארח או כמו איזה שקית מכווצת. קעקועים אלה מתרכזים בעיקר בתוצאה הריאליסטית במקום בבלבול או במהפנט. אלה עמים שאוהבים לעשות משהו נורא עיצוב אז הם מעדיפים סגנון זה של דפוס.

קעקועים אשליה הם עיצובים מגמות ביותר והם מתרכזים להפיק תוצאות חדשות וטכניקות חדשות כדי לבלבל אנשים יותר. אבל אלה מהפנט, מהפנט אופטיות קעקועים הם קצת מסובך לקבל את זה על העור. ברגע שהם עושים, הם נותנים את המראה גדול יותר מלכותי.

תמונות מקור: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

1
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

5 + 1 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:


map