למעלה 9 שמנים שמן אראגן סגנונות בחיים

המכונה שמן נוזל, שמן Argan מוכר כאחד השמנים האתריים המשמשים לא רק כמוצר קוסמטי, אלא גם למצוא את השימוש שלה נרחב ריפוי העור impfections. בעיקרון, תוצר של עדינות, שמן זה מופק מעצי ארגן, יליד בעיקר מרוקו ואלג'יריה. שמן ארגן עם זאת, אינו מוגבל מרוקו ואלג'יריה בלבד. זה להפיץ באופן נרחב לגוף לשבחים בינלאומיים מוצר שיער המשתמשת היתרונות החיוניים שלה בריפוי עור פגום או שיער להחיות את זוהר הזהב המקורי שלהם מתנהג כמו קרם לחות מעולה מרפא העור. במאמר של היום, עם זאת, את היתרונות של שמן ארקן מוגבלים לשיער שלנו רק מאז נדון אחד הדרך הטובה ביותר שמן השיער שלך עם שמן אראגן, אך לא להשאיר כל שאריות שמנוני. להלן רשימה של כמה שמפו הטוב ביותר להשתלב בתוך עצמם, את היתרונות של שמן ארגן.

1. אורגניקס חידוש שמן שמנים ארוקאי מרוקאי:

argan oil shampoos

אורגניקס חידוש שמן שמפו אראגן הוא אחד הימורים שמנים argan שמן היבול, הסכים מן העיר מאוד של מרוקו שחודר השכבות הקשות לשמור על השיער שלך סאטן רך רענן.

2. Organix חלקות הידרציה שמן Argan שמפו חמאה שיאה:

organix smooth hydration argan oil and Shea Butter shampoo

פתרון מושלם לשיער מקורזל ויבש, שמן האראן המשויך עם חמאת שיאה מספק את השילוב המושלם של לחות אשר מיד מרווה את הצמא היבש והיא מרגיעה בעדינות ומחליקה שיער פגום מחוספס ומחיה אותו לזוהר המקורי שלו.

3. Renpure מקוריות שמן Argan שמפו מפואר:

Renpure Originals Argan oil luxurious shampoo

כמו שמן ארגן מספק נדן מגן על גבי מכה שלך החוצה, הוא חודר עמוק בתוך משטחי שיער מחוספס כדי לחות ולהזין את השיער שלך מבפנים מאוד. הגנה UV קרם בשמפו זה מאפשר השיער להישאר מוגן מפני השמש ובכך להפחית frizz וחיכוך כנראה.

1

4. Babyliss Pro אראגן שמן שמפו תיקון שמפו:

Babyliss Pro argan oil moisture repair shampoo

נעילת חלקיקים לחות בתוך זקיקי השיער שלך, המופק מעצי ארגן של מרוקו, שמן אראן משתמשת עצמה כמניע העיקרי שיער בריא ללא רבב. סיליקון מגן מתערבב עם שמפו זה כדי לתקן שיער פגום.

5. מרוקו שמפו שמן ארגן:

מָרוֹקוֹ Argan oil shampoo

ניקוי קרקפת שלך לכפות את הלכלוך ואת המוצר buildups caked ב הקרקפת שלך, שמפו זה שמן argan infuses בתוך עצמו לא רק את היתרונות של שמן טהור מרוקאי שמן, אלא גם חומצות שומן יחד עם חלבונים סיבים וויטמין E שדואג לכל השיער שלך בעיות.

ראה עוד:  שמפו Satinique

6. CHI שמן שמנים Argan:

CHI argan oil shampoo

זה לא שמן הארגן או שמן המורינגה המעורב בו, שמייחד שמפו זה, אלא השימוש במרכיבים קרמיים של CHI המכילים גופים קרמיים וחלבוניים המטפלים בשערך, בונים אותם כדי להיות חזקים ובריאים יותר, תוך שמירה על אותם רכה וניהולה.

7. Garnier Ultimate Blends שמפו:

גרנייה Ultimate Blends shampoo

להפוך את השיער לימוזינה משעמם עם Blends האולטימטיבי מ Garnier המשתמשת יסודות של שמן Argan ו קמליה אשר משחזר ומחיה נזק שיער כולל שבירות קצוות מסתיים תוך מזין ריכוך השיער שלך רק לאחר השימוש הראשון.

ראה עוד:  הטוב ביותר שמפו קראטין

8. מארק אנתוני שמן מרוקו שמן שמפו טיפול:

מארק Anthony oil of Morocco argan oil treatment shampoo

השמן של מרוקו משתמש בסוד היופי המרוקאי הירוק, אשר מזרז זרעי ענבים ושמן ארגן עם פעילות קרטין חיוני כי replensishes ו moisturizes השיער שלך עמוק התניה זה כך שאתה יכול ספורט שיער טרי fryzzy ללא צורך לעבור את כל הטרחה.

9. אורלנדו פיטה ארוגן שמפו מבריק:

אורלנדו Pita ARGAN gloss shampoo

שמפו מבריק על ידי אורלנדו פיטה משתמש באיכות המשובחת ביותר של שמן ארגן מרוקאי המשלב ומסתנן את מבנה השיער הגס המזין ומייבש את השיער שלך מהרמה הסלולרית כדי לתת לשיער שלך את הבשר הקטיפתי הרצוי. מחליקים את השיער שלך מונע frizzing או מחוספס של השיער מיד לאחר שמפו.

ראה עוד: שמפו מקצועי

תמונות מקור: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

1
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 12 = 17

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:


map