9 זוחל משמעויות קעקוע, עיצובים ורעיונות לגברים סגנונות בחיים

עיצוב קעקוע על חלקים שונים של הגוף הופך פופולרי ומתאר תמונה זוחל נפוץ מאוד בקרב אותו כפי שהוא מציג את המשיכה שלך כלפי בעלי חיים אלה ואפילו את האומץ שלך היחס כלפי כל ההיבטים של החיים. הם מופיעים מפואר אם הם מעוצבים באופן אידיאלי נותן מראה יוצא דופן על אישיותו של הלובש. הקעקועים של הזוחלים היו הכוח העליון והוותיק ביותר בציוויליזציה האנושית. תרבויות רבות ושבטים ילידים לשייך את הקעקוע זוחל עם משמעות שונה להחזיק ולהציג סמלים גדולים גם.

הטוב ביותר זוחל קעקועים רעיונות, עיצובים ומשמעויות:

בואו נסתכל למעלה 9 סוגים שונים של עיצובים קעקוע זוחל.

1. שלושה ראשי זוחל קעקוע עיצוב:

שְׁלוֹשָׁה Headed Reptile Tattoo Design

במיתולוגיה הרבה זוחלים קשורים עם ראשים רבים כמו שניים או שלושה, כך שזה גורם להם להיראות יותר לוהט וחזק יותר מבעבר. הנה על החזה של אדם trickster שלוש בראש הנחש התמונה מתואר האומץ ההלוואות מבט נועז ללבוש.

2. צבעוני קעקוע עיצוב זוחל:

צִבעוֹנִי Reptile Tattoo Design

הקעקוע זוחל נראה מאוד קלאסי הצבעים תוססת כמו משופרת יותר ו מדהים נראה את התמונה. כאן הנחש הסתבך בין השיחים שהוא בולט בעיניים ומוסיף מבט מרשים יותר אל חזהו של הלובש. השילוב של צבעים בהירים על הנחש נראה נפלא ומספק מראה חזותי מדהים.

3. זועף זוחל קעקוע עיצוב:

בּוֹלֵט בְּיוֹתֵר Reptile Tattoo Design

זוהי יצירת מופת מדהימה של אמנות שתוכננה על זרועות המאהב קעקוע. הנה העין של זוחל הוא שרטט כזה הוא נראה כי העיניים זוחל הוא צופה את הסצינה מול אותו ו מתואר בצורה נהדרת זה תמונה קעקוע.

4. מרהיב זוחל קעקוע עיצוב:

מַרהִיב Reptile Tattoo Design

הנה מגיע עיצוב מדהים זוחל המופיעים על כלוב הצלעות של הנשים, האזור הכואב ביותר עבור קעקוע תמונה. כמו גקו יכול להתאים את עצמו בכל מצב והוא יכול לשרוד בכל הנסיבות, באופן דומה הלובש גם רוצה להעביר על ידי קעקוע זה עיצוב זוחל.

1

5. לא ייאמן זוחל קעקוע עיצוב:

מדהים Reptile Tattoo Design

זה חתיכת מפתה מופלאה של עיצוב מקועקע על הירך של הלובש, דרך מגניב להציג את החיבה שלך כלפי הזוחלים. כמו זוחלים הם ערמומי ואינטליגנטי שהאדם רוצה להעביר לאחרים כי הוא גם בעל תכונות אלה על ידי המתאר את העור של זוחל על חלקו בגוף.

6. מפחיד זוחל קעקוע עיצוב:

מַפְחִיד Reptile Tattoo Design

זהו עיצוב זוחל נהדר בעל מראה עז ואת הצבעים הירוקים להוסיף מראה מושך יותר העיצוב. השיניים החדות והעיניים הלבנות הגדולות יכולות בקלות למשוך תשומת לב של אחרים, ומשוות מבט מקסים למראהו של הלובש.

ראה עוד: הטוב ביותר אליגטור קעקוע עיצובים

7. דארטינג זוחל קעקוע עיצוב:

נועז Reptile Tattoo Design

זה סוג של התמונה בכל רחבי הראש יכול לתת לך מבט מדהים גם יכול אפילו הלם אנשים בקלות גם. על ראשו של אדם ענק, קוברה בדם קר הוא שרטט עם שילוב צבע יפה, הלשון המהבהבת שלו יכול להפחיד מישהו.

8. מרשים זוחל קעקוע עיצוב:

מרשימים Reptile Tattoo Design

התנין מציג את כוחו האינסופי והגברי של האדם יחד עם יחס אמיץ להילחם בכל המצבים ולהתגבר גם על כך. את התמונה רוצה לומר אותו על ידי קעקוע זה זוחל על אזור הבטן שלו.

ראה עוד: נחש קעקועים לגברים ונשים

9. אטרקטיבי זוחל קעקוע עיצוב:

מוֹשֵׁך Reptile Tattoo Design

זוהי חתיכה יוצאת דופן של עיצוב קעקוע ההלוואות מראה מפתה וייחודי למרגלות הנקבה. זוחל זוחל זוחל מעל הפרחים ועולה למעלה בחיפוש אחר טרפו.

קעקועים זוחלים יכול להיות מתוכנן על ידי גברים ונשים כאחד והם זמינים בצורות וגדלים רבים, כך שאתה יכול לבחור אחד אשר גורם לך להיראות יותר אינטלקטואלית קלאסה בדרכה שלו. קעקועים אלה יכולים להיות מעוצבים בכל צורה, צבעוני או עם דיו שחור בהתאם לבחירתך. אתה יכול לעצב כל תמונה זוחל אשר מרתק את הנשמה שלך ואף להוסיף עוד נוצץ להסתכל על אישיותך.

ראה עוד: קעקוע לטאה עבור גיא ובנות

תמונות מקור: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

1
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

74 − = 68

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:


map