9 מדהים סלוואר לבן עיצובים Kameez עבור נשים

חליפות סלוואר נמצאות בכל ארון של אישה הודית. הם אחד הטובים ללבוש אתנית יחד עם קרטיס, חליפות וכו 'מדברים על חליפות סלוואר, לא בצבע לבן salwar kameez נראה פשוט מדהים? מאז צבע לבן מייצג טוהר, פשטות, רכות, אחד צריך לכלול לבנים בארון שלהם. בנוסף הדבר הטוב ביותר על לבן kwarta kwarta לבן הוא שהם מאוד תכליתי. ישנן דרכים funky אתה יכול להלביש אותם.

אחרון ויפה לבן עיצובים Salwar עיצוב עבור גבירותי במגמה:

בואו לראות 9 חליפות קמליות לבנות כאלה.

1. לבן סלוור אדום Suit:

לבן and Red Salwar Suit

עכשיו לבן ואדום נראה מדהים כאשר בשילוב, כמו זה בחליפה לבנה salwar. יש עבודה יפה רשאם נעשה בחליפה זו, מה שהופך אותו נראה יפה ונשי. זה יכול להיות משוחק הצדדים והפסטיבלים ניתן לזווג עם עקבים אדומים. גבולות הדופאטה מעוצבים להפליא.

2. לבן ג'ורג'ט Anarkali Salwar החליפה:

לבן Georgette Anarkali Salwar Suit

באוסף חליפות הלבשה לבן אתה לא יכול להחמיץ על אנרקליס ככה. זה יפה לבן salwar kameez נראה מפוכח ואלגנטי. הטוב ביותר משוחק על פונקציות מסורתיות בהזדמנויות, הלובש יהיה לבלוט בקהל. רקמה יפה על הצוואר ואת הידיים עושה את זה נראה יפה. אתה יכול זוג זה עם עקבים לבנים jhumkas התאמה.

3. Shimery שיפון לבן שיפון Suwar:

שימרי White Chiffon Salwar Suit

1

זה יפה מעצב לבן kameez לבן Salwarz לבן הוא משהו שאתה לא יכול לקחת את העיניים. יש לה קישוטים יפה מוטיבים לעשות, מה שהופך אותו נראה קלאסה לחלוטין. אתה יכול ללבוש את זה למסיבות הערב, פונקציות, ועל אירועים הנישואין. בסך הכל כזה שיפון לבן שיפון salwar הוא חייב להיות התלבושת בארון שלך.

4. קרפ לבן Salwar החליפה Kameez:

קרֶפּ White Salwar Suit Kameez

זה פשוט לבן טהור Salwar החליפה קרפ נראה מתוחכם עם עוד צבע כחול מפוכח. מושלם כמו ללבוש עבודה או מקרים רשמיים, אתה יכול מעדיף ללבוש את זה ונראה פשוט באותו זמן נשי. זוג אותו עם צמידים ועגילים תואמים.

ראה עוד: גולדן צבע סלוואר קמיז

5. לבן Brocade נטו Salwar החליפה:

לבן Brocade Net Salwar Suit

זה סלוור חליפה לבנה ב brocade מוסיף החסד שלך נראה. העבודה המורכבת עושה את זה נראה מדהים, יחד עם הצווארון ואת הצוואר. זוג אותו עם עקבים ועגילים כבדים ואתה מוכן לעשות את כל הפונקציה.

6. לבן אפגני Slwar החליפה:

לבן Afghani Salwar Suit

חליפות סלוואר אפגניות נראות ילדותיות ומבעבעות, בנות רוצות. יש להם רחב יותר כמו הקלאב salwars הרגיל מה שהופך את הלובש נראה שונה אופנתי. זה יפה ורוד ללבוש חליפות salwar יפה מאוד וניתן לזווג עם jutti הוא ועגילים תואמים.

ראה עוד: ורוד Salwar מתאים לנשים

7. מודפס לבן סלוואר קמיז:

נדפס White Salwar Kameez

האמור לעיל לבן camwarz salwar עם מכנסיים palazzo נראה מודרני עושה את זה הצהרה. צבע רב דופאטה מוסיף צבע ויופי כדי Salwar. זה גרסה מדהימה מזווג עם מכנסי palazzo, salwars כאלה ניתן לזווג עם churidars גם יחד עם זוג עקבים.

8. פו ג'ורג'ט לבן Salwar החליפה:

פו Georgette White Salwar Suit

חליפה יפהפייה לבנה בצבע לבן עם גוון של זהב, כתום ורוד נראית מהפנטת. זה מוסיף חסד ומביא את הנשיות בגלל החומר הזורם. זה יכול להיות מזווג עם jutti, עקבים או משאבות.

ראה עוד: צהוב סלוואר קמייז האחרונה עיצובים

9. לבן Chanderi Salwar החליפה:

לבן Chanderi Salwar Suit

זה יפה kameez salwar לבן נראה פשוט, מזדמנים עם עיצובים מינימליים. אפקט מפוכח של צבע לבן יעיל יוצא עושה את הלובש נראה יפה. עבודת הזהב שנעשתה בגבולות הדופאטה, והסלוואר נראית יפה. אתה יכול ללבוש על מקרים מזדמנים או במשרד מדי.

מתוך מבט פשוט במרכז העיר ללבוש כבד מדהים, אוסף הלבוש salwar לבן הוא בחירה גדולה בקרב נשים. אתה יכול ללבוש אותם בהתאם למסיבות, אוכל מזדמנים, אירועים חגיגיים, ושימוש משרדים או בקיץ זה גם בלי לסטות מן השורשים המסורתיים. כזה הוא צדדיות של צבע לבן.

1
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

90 − = 87

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:


map