חצי גביע חזייה לובשת טיפים סגנונות בחיים

חזיות המיוצרים על ידי חברות תחתונים באים זנים שונים. יש כל כך הרבה סגנונות שונים, חתכים, צורות וצבעים לבחירה. הם הלכו בימים שבהם נשים לבשו חזייה בדיוק כמו תחתונים. בראס היום נועדו כדי להתאים שמלות שונות עבור התאמה מושלמת ונוחות.

חֲצִי cup bra

על חצי גביע חזייה:

לקבלת מראה מושלם, צוות את השמלה היפה שלך, נעליים, תכשיטים להמציא עם הזכות סוג של חזייה מתחת. לא רק אתה תהיה נוח אבל זה יגרום לך להרגיש בטוח מבפנים מדי. מתוך מגוון רחב של בראס שחוקים על ידי נשים בכל רחבי העולם, תן לנו לדבר על חצי כוס חזייה אשר ידוע גם בשם חזייה דמוי כוס.

ראה עוד:חזיית הצוואר Halter הודו

חצי כוס חזייה או Demi כוס חזייה מתאר סגנון מסוים או כוס צורה של החזייה. כפי שהוא נמוך למדי, זה רק מופיע רק מעל הפטמות. זה גם צולל נמוך למדי לחשוף מחשוף. כתפיות הכתפיים ממוקמות זו מזו. חצי כוס חזייה או חזייה כוס Demi אינם אידיאליים עבור נשים עם שדיים גדולים כמו זה סוג של החזייה לא יספק את התמיכה הנכונה ואת הכיסוי הנדרש.

אם אתה רוצה לבחור חצי כוס חזייה או חזייה Demi כוס, ודא שהוא מתאים לך לחלוטין בגלל רקמת השד שלך יכול לשפוך מעל החלק העליון של החזייה שלך חצי כוס או חזיית כוס demi. חצי כוס החזייה או החזייה כוס Demi הם הטובים ביותר עבור חתך נמוך, צוואר הצוואר או צוואר רחב כמו החלק העליון של כוסות הם נמוכים הרצועות רחבים בנפרד.

זה גם מושלם לתת את השדיים שלך להרים אבל זה נשאר דיסקרטי תחת תחתון לגזור צמרות. אז, אם אתם מתכננים ללבוש את זה נמוך לחתוך הדף לאחרונה קנית בסוף השבוע, ואז לשים על חצי כוס חזייה או Demi כוס חזייה מתחת.

ראה עוד: טריומף בראס

חצי גביע חזייה לובש טיפים:

כאשר יש לך את החזייה שלך, אתה צריך להרגיש 100 אחוז נוח ובטוח בו. שאל את עצמך אם אתה עושה זאת. אם לא, אז אתה לובש את החזייה שלך לא בסדר. המשך לקרוא כדי לדעת את הדרך הנכונה ללבוש חזייה. העצות הבאות יבטיחו ללבוש את החזייה שלך נכון.

1

חֲצִי cup bra 2

מקום הנשק שלך דרך רצועות החזייה ואת הסגר שני הקצוות:

ברצועות שסופקו, לשים את הידיים שלך דרך אותם ולהתאים אותם על הכתפיים שלך. בסיום, לקחת את הידיים שלך מאחור שם תמצא את הוו ואת סגירת העין. סגר את שני הקצוות יחד בצורה מאובטח.

ראה עוד:חזיית ג'יני

התאמת הרצועות:

רצועות חזייה יכול להיות טרחה אמיתית לפעמים. הם עשויים לתלות את כתפי הכתפיים או להיצמד חזק מדי על העור ולפגוע בך. על מנת לקבל את הרצועות להתאים באופן מושלם על הכתפיים שלך, המחוונים מסופקים חזיות. אתה יכול למשוך למטה או את המחוונים ולהתאים בהתאם להעדפותיך. רק לוודא כי הן המחוונים להישאר באותה רמה.

לכופף למטה ולהתאים את המיקום של כוסות:

התאמת כוסות של חזיות נחוצים מאוד עבור הנוחות הנדרשת. להוריד את הגב שלך ולהתאים את הספלים בהתאם. ואז לבדוק את התנועה של השדיים שלך וכאשר נעשה, אתה יכול לקום.

אני מקווה כי חצי כוס החזייה לעיל אתה אולי אוהב לקנות אותם. לובש חצי חזייה כוס קל ופשוט.

תמונות מקור: 1, 2.

1
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

79 + = 83

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:


map