תמונות של רוזי הנטינגטון וויטלי ללא איפור

רוזי אליס הנטינגטון ווייטלי היא בעיקר דוגמנית בריטית ועבדה גם בסרטים. היא ידועה הביצועים שלה נהדר בסרט שהופק לאחרונה, מקס מטורף. היא מודל ויקטוריה סיקרט, כי המיקום מעניק לה תהילה אינסופית אבל באותו זמן זה מעלה את הלחץ להיות במצב הכי טוב שלך לאורך כל השנה. להיות ולהישאר כמו מודל הוא הליך קשה. יחד עם גוף appealing, אתה גם צריך להיות בעל מראה טוב באמת עבור האיפור כי הוא חיוני. אבל מאז, מודלים אלה הם גם בני אדם, לפעמים הם גם מביאים את הפנים האמיתיים מול האוהדים שלהם followers וכך הם לשטוף את השונאים. זה כנראה יום המזל שלך, כמו שאנחנו נדון כמה ללא תמונות איפור של רוזי, שם היא הספורט שלה לגמרי אמיתי הפנים. התמונות הן כדלקמן.

רוזי הנטינגטון ווייטלי ללא תמונות איפור:

1. מראה הסופרמודל:

רוזי Huntington Whiteley without Makeup

בהיותה דוגמנית מעולה, רוזי בוודאי צריך לתמוך כמה מותגים מתקדמים וזה לוקח הרבה ממנה. הם גונבים את השמיכה הטבעית שלה ומניחים על פניה רק ​​מוצרים מלאכותיים. אישה יפה לא היתה מעדיפה את זה. לכן, אם אתה מחפש כמה ללא תמונות של רוזי, אז זה יהיה הכי טוב כפי שהוא מראה את היופי האמיתי של האישה הזאת ואיך מדהים היא יכולה להיראות אפילו ללא ספורט כל סוג של יופי על הפנים.

2. המקרה המקורי:

רוזי Huntington Whiteley without Makeup2

אם אתה רוצה טעם של יופי אמיתי, אז אתה צריך להסתכל טוב על הפנים מפתה זה של דוגמנית. פניה של רוזי זורחות כמו ירח, פירוש הדבר שיש בו זוהר מנחם שלא מזיק לעיניך, אלא נשאר במוחיך זמן רב.

3. מדהים מזעזע:

רוזי Huntington Whiteley without Makeup3

דוגמניות כמו להישאר בובה לאורך כל היום כפי שאתה לא יודע מאיפה paparazzi עשוי לבוא לקחת כמה תמונות של לך. אבל לרוזי יש פתרון נהדר וקבוע לכך. היופי הטבעי שלה מאפשר לה לספור את הפנים המדהימים האלה, גם כשהיא מורידה את האיפור.

1

4. אלה פעולות מפתה:

רוזי Huntington Whiteley without Makeup4

בהיותה מודל סודות ויקטוריה, רוזי יודעת איך לסלע קצת יד ועין פעולות מצח. היא עשתה את זה על הבמה ועל מסעות צילום לירות גם כן. פעולות יפות אלה עושה לה להיראות מפתה יותר מול אנשים אלה הם הדברים הקטנים באמת משנה וכמובן למעשה להבהיר את היופי הטבעי שלה.

5. הפנים חתוכים:

רוזי Huntington Whiteley without Makeup5

רוז אין אחוז אחד של שומן הגוף על פניה. כאילו הגולגולת שלה תופיע. אבל עדיין היא יפה מאוד. האישה הזאת יכולה להיראות יפה כמו שהיא, ומאז, היא דוגמנית, היא צריכה לשמור על מראה כזה. רוב היופי שלה מגיע באופן טבעי את התמונה הזאת ניתן לומר להיות אחד הטובים רוזי הנטינגטון- Whiteley מבלי להמציא תמונות של כל הזמנים.

6. כותרת במקום:

רוזי Huntington Whiteley without Makeup6

רוזי זוהתה בכיוון איפשהו, ומבטיחה בביטחון את המראה שלה, כמו רוב הזמן. האמון של האישה הזאת הוא באמת הלם עבור הרבה שונאים בחוץ. על ידי זה מפתה תמונה, רוזי אכן להוכיח כי היא יכולה די טוב לשחק את החלק של נראה טוב ללא כל איפור.

7. אין תגובה איפור בלאנט:

רוזי Huntington Whiteley without Makeup7

אנשים שמדברים הרבה שלילי ושואלים על היופי הטבעי של האישה הזאת, הם ראויים לתמונה הזאת בצורה של תשובה. זה מראה את הפנים האמיתיים לגמרי של האישה הזאת.

8. יציאה לטיול:

רוזי - הנטינגטון - וויטלי - בלי איפור

זה עוד אחד ללא תמונה של המודל של ויקטוריה סיקרט. יש לה כנראה אחד הפרחים היפים ביותר אי פעם לבוא מול המצלמה. היא השראה חיה עבור הרבה אישה היא מוטיבציה הוגנת עבור אותן נשים שחושבים על איפור לפני הכותרת איפשהו.

9. היופי האותנטי:

רוזי Huntington Whiteley without Makeup9

אם אתה רוצה לראות כמה רוזי הנטינגטון- Whiteley אין תמונות איפור, אז זה אחד הטובים שם בחוץ. התמונה נלחצה, ורוזי יצאה מהדירה שלה כדי לטייל קצת.

10. ביצוע כותרות:

רוזי Huntington Whiteley without Makeup10

רוזי נתגלה עם ידיד שלה ג'ייסון סטת'אם. זה איפור מינימלי הפנים של אישה זו צריכה להיות השראה עבור הרבה נשים שם בחוץ.

ראה עוד: סנדרה בולוק אין איפור

11. שדה התעופה הקלעים:

רוזי Huntington Whiteley without Makeup11

רוזי זוהתה שוב בלי האיפור שלה בשדה התעופה. היא נסעה ללונדון בטיסת הלילה והציגה בגאווה את פניה האותנטיים לחלוטין. זה כנראה אחד רוזי הנטינגטון-וויטלי הנאה ביותר בלי להמציא תמונות.

12. היופי האטרקטיבי:

רוזי Huntington Whiteley without Makeup12

תמונה זו תהיה סיבה צמרמורת. היופי שלה הוא בהחלט משהו, לא? היא נראית בסדר בכל בגד שהיא לובשת את עצמה. היא בטח לבשה את הבגדים הפשוטים ביותר ועדיין נראית הכי טובה. היופי האמיתי שלה לא ניתן להשוות עם הכוח המלאכותי של מוצרי היופי, כמו מוצרים אלה ילך לשווא, כשמדובר לייפות את פניה של רוזי.

ראה עוד: רחל מקאדאמס בלי איפור

13. טיפולים לאוהבים:

רוזי Huntington Whiteley without Makeup13

הנה לטפל בך כדי להפחית את כל רוזי הנטינגטון שלך בלי איפור cravings. תמונה מסוימת זו נלחצה, ואילו רוזי הציגה את פניה האמיתיים לחלוטין מול אמצעי התקשורת ההמונית עם איפור מינימלי על פניה.

14. אופנה Vibe:

רוזי Huntington Whiteley without Makeup14

בהיותה דוגמנית, רוזי אף פעם לא יוצאת מהאופנה. לא משנה מה היא עושה או לאן שהיא הולכת, יש בה איזו נופך של אופנה. הפיתוי הטבעי שלה מאפשר לפעמים לשחק את החלק של האשה הכי טובה מסביב, וכמובן שהיא מקבלת את כל תשומת הלב בלי לנסות אפילו.

ראה עוד: ג 'נה Dewan טאטום איפור

15. יופי בשחור:

רוזי Huntington Whiteley without Makeup15

רוזי נראית מקסימה מאוד בתמונה המסוימת הזאת, שבה היא מציגה את חוש הלבוש הרגיל שלה. היא ספורטיבי פניה הטבעי שלה נראה מאוד מפתה.

תמונות רוזי הנטינגטון ווייטלי הציפו את המאמר הזה, וזה בהחלט מתייחסים לכל חובב המודל של ויקטוריה סיקרט.

תמונות מקור: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.

1
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

20 + = 25

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:


map