האם אלוורה מנסה למנוע סרטן? | סגנונות בחיים

מהו אלוורה?

אלוורה במקור ממערב אפריקה, אבל עכשיו הוא צמח נפוץ זמין במדינות רבות. המינים הנפוצים ביותר של אלוורה הוא אלוורה, זה משאיר טריים וקקטוס כמו קצת. הם מכילים ג'ל ברור כמו חומר בהם אנשים משתמשים כדי לרפא עשוי בריאות, עור, שיער וכו 'בעיות. בשל המאפיינים מרגיע שלה הוא משמש כמרכיב במוצרי קוסמטיקה רבים בימים אלה.

אלוורה vera for cancer

למה אנחנו משתמשים אלוורה?

אלוורה משמש בעיקר לבעיות עור ובעיות עור. אבל עובדה מזעזעת היא כי כמה אנשים עם סרטן להשתמש אלוורה לעזור לרפא ולהרגיע את הכוויות שנגרמו על ידי טיפול בהקרנות שלהם, אפילו אחיות מומחה, רופאים רדיותרפיה ורדיוגרפים ממליצים גם להשתמש בו.

כיצד להשתמש אלוורה?

אלוורה משמש על ידי לחיצה ישירות מן העלים של הצמח וזה יכול להיות לשים ישר על העור שלך כדי לעזור לרפא קטין קטעים, שריטות כוויות. גם אתה יכול לשתול צמח אלוורה במקום שלך, ולהשתמש בו.

אתה יכול לקבל מוצרים אחרים אלוורה מהשוק כגון אלוורה לשטוף פנים, שמפו וג'ל מדי! או כמה רפואי או מוצרים הקשורים לבריאות אשר ניתן לצרוך כגון אלוקס לטקס מיץ אלוורה כמו נוזל או כמוסות מחנויות מזון בריאות או כימאים, כדי לסייע בטיפול בעצירות. אלוורה מכיל כימיקלים שונים ותרכובות.

ראה עוד: היתרונות של אלוורה עבור סוכרת

שליטה על תופעות הלוואי של טיפול בסרטן על ידי אלוורה:

אלוורה הוא צמח טבעי לעור, ולהיות חולה סרטן זה טיפול טוב בשבילך כמו סרטן מגיע עם תופעות לוואי שונות, כמה ניסויים יש להסתכל באמצעות אלוורה ג'ל ישירות על העור כדי לעזור למנוע ולצמצם את תגובות העור מ radiotherapy.

1

האלוורה מסייעת להפחית את עוצמת התגובה של העור בשל טיפולי הרדיו האינטנסיביים והחוקרים הרגישו גם שזה טיפול מועיל. לאחר שהמטופלים השתמשו בתחליב אלוורה על מחצית משירותי הטיפול ברדיותרפיה ושום דבר בחצי השני. התוצאה נמצאה כי החלק שבו הם השתמשו אלוורה היה הרבה יותר טוב מאשר לרפא את החלק השני.

ג'ל אלוורה משמש גם כדי למנוע כאבי פה (mucositis) באנשים שיש טיפול בסרטן. אתה חייב להשתמש אלוורה כמו שזה באמת עוזר מאוד לרפא אלרגיות הפה מדי. אלוורה מרכך את העור סביב פצעים ומונע יובש כפי שהם מרפאים.

ראה עוד: הגדלת ויטמין B12

טיפול, מניעה וריפוי סרטן:

אלוורה יכול לאזן את המערכת החיסונית או אפילו לטפל ולרפא סרטן, תמציות מאלו יכול להיות מועיל לחיזוק המערכת החיסונית לתקוף תאים סרטניים. מחקר אחד הראה כי תמצית אלוורה הנקראת אלודין יכולה לחסום את התפתחותם של תאי סרטן הראש והצוואר במבחנות. Emudin יכול גם לעצור תאי סרטן הכבד גדל מבחנות. לכן אלוורה הוא צמח נהדר כי לחסום את הופעתה של תאים סרטניים בגוף

"Acemannan הוא חומר שנלקח עלה אלוורה, והוא יכול לעורר תאים חיסוניים העכבר לעשות סרטן להרוג כימיקלים (ציטוקינים)".

חלק מן הכימיקלים נמצאים אלוורה יכול להיות השפעות מועילות על המערכת החיסונית והוא יכול לכווץ כמה סוגי סרטן. שני מחקרים פורסמו בשנת 2010 לבחון את ההשפעות של אלוורה על סרטן העור בעכברים.

זה נבדק כי חלק מהחולים היו צריכת אלוורה לצד כימותרפיה עבור אנשים עם סרטן ריאות, סרטן המעי או סרטן הקיבה כי התפשטו הם לקחו aloe arborescens כמו נוזל 3 פעמים ביום במהלך טיפול כימותרפי סטנדרטי. התוצאה היתה כי סרטן היה נשלט או התכווץ במשך זמן מה ב 67% מהחולים אשר היה בשילוב אלוורה טיפול כימותרפי ב -50% מהחולים שהיו כימותרפיה לבד ולכן הוכח כי חולים לוקח את אלוורה היה באיכות טובה יותר של חיים וכי היו להם פחות תופעות לוואי כימותרפיות כגון אצבעות קהות ועייפות. אז, אם יש לך תסמינים סרטניים או שאתה חולה סרטן פשוט לשאול את הרופא שלך צמח צמח אלוורה, אתה בקרוב יהיה בריא וקנס.

ראה עוד: שמן קיק עבור גבות הצמיחה

מקור תמונה: 1

1
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 1 = 1

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:


map