25 פופולרי ותכשיטים יהלום האחרונה בהודו

עצם המילה יהלום פירושו שמחה לאישה. יהלומים ללא ספק הם החבר הכי טוב של האישה. יהלומים הם אלה אבנים נוצצות לבן עם זוהר ברק לכל זמן ללבוש. תכשיטי יהלומים חייבים להיות באוסף התכשיטים. יש הרבה אפשרויות תכשיטים בעת הניסוי עם יהלומים. תכשיטי היהלומים עשויים להיות של אבן אחת סוליטר או יכול להיות מיליוני אבנים.

התכשיטים ההודי - יהלום

יהלומים יש ערך מסוים בכיתה הקשורים אליו. אז לובש יהלומים הוא עניין של גאווה עבור גברת. המחיר יכול להתחיל מתוך כמה אלפי והוא יכול לרוץ לתוך כמה crores.

תכשיטי יהלומים אחרונים לגברים ולנשים:

כאן יש לנו להסתכל לתוך הדף 25 עיצובים תכשיטי יהלומים.

1. שרשראות יהלום עדינות:

שרשראות עדינות - יהלום - 1

הראשון בשורה יכול להיות שרשראות יהלומים פשוטים. אחד יכול להיות מוכשר שרשרת יהלומים בהזדמנויות מיוחדות כמו ימי הולדת, חתונות, פסטיבלים וכו 'אחד יכול להיות שרשרת יהלומים עבור עצמי במתנה מן השכר הראשון! הם יכולים להיות שם תמיד כי אף אחד לא יכול להשתבש עם תכשיטי יהלומים ויהלומים יוצא אופנה הוא פשוט לא הולך לקרות.

2. מעצב פשוט יהלום תכשיטים שרשראות:

פשוט יהלום שרשראות 2

האלגנטיות ואת הברק המלא של יהלומים ניתן ללכוד בצורה מושלמת שרשרת יהלומים פשוטה. שרשרת יהלום לא צריך להיות מעוצב מאוד. זה יכול להיות פשוט אך יפה במראה.

1

תכשיטי התכשיטים הפשוטים עשויים להתבצע עם דפוס פשוט כמו עלים, פרחים, כוכבים, צורות, עיצובים מופשטים ועוד. השרשרת תהיה בעלת נפילה יפה כי היא תהיה קלה ופשוטה.

3. תכשיטי יהלומים פשוטים עבור בנות:

פשוט-יהלום- set3

סט תכשיטים בדרך כלל כולל שרשרת פשוטה זוג תואמים של עגילים. אם במקרה של יהלום אחד, את התליון של שרשרת עגילי היהלום יש את אותו העיצוב. סט בדרך כלל הוא שחוק עבור פונקציות פשוטות, כמו ללבוש המשרד, או יכול להיות ללבוש מדי יום. התליון והעגילים קלילים מאוד וניתן לכלול אותם בתכשיטים במשקל קל. מאז הם יהלומים, הם יבלוט גם אם התחברה עם ללבוש מזדמנים או הלבוש פשוט כמו סארי.

4. תכשיטי יהלומים כבדים סטים לחתונה:

כבד-יהלום-סטים 4

יהלומים משובצים יפה בתבנית קסומה לוכדת את העיניים של כל אחד. יהלום כבד קובע עושה את אותו הדבר. רק ללבוש שרשרת יהלומים מדהימה עם עגילי נברשת כבדים תואמים אחד לא צריך הסיפון למעלה. כל המראה הוא פשוט מושלם.

5. Jewelers עגילי יהלומים עבור בנות:

עגילי יהלומים 5

הדבר החשוב ביותר שעולה על הדעת בעת חשיבה של תכשיטי יהלומים הוא עגילים. רק עגיל יהלום עצמאי יכול לעשות פלאים לשנות את המראה שלך בערב או למסיבה. עגילי יהלום הם בהחלט תמיד אופנה ואתה יכול פשוט להיות בטוח עם אלה. אלה עגילים יפה ללכת כמעט עם כל ללבוש. התאם אישית את העגילים ובחר לפי בחירתך. אלה יכולים להיות ללבוש היומיום כמו אבן אחת, או עגילים בדוגמת כמו פרחים, עלי כותרת, עיצובים וכו '.

6. יהלום נברשת עגילים:

עגילי נברשת יהלום 6

היופי טמון בעין המתבונן והוא מתאים לאישה עם נברשות יהלומים במסיבה. נראה מדהים, מעוצב עם מצוינות, אלה עגילי נברשת הם להיות משוחק פשוט העצמאי. ללבוש את אלה עם שמלת ערב כבד שרי, שמלת ערב, ללבוש אתני, להתהדר במסיבה אחד לא צריך עוד יותר. עגיל אחד בודד עושה הכל!!

7. יהלומים אחרונים Jhumkas לנשים:

jhumkas-in-Diamonds 7

Jhumka של אחד היפים ביותר ואלגנטי בתכשיטים כאשר מדובר עגילים. Jhumka של זהב, עם עבודה, אבנים, דפוסים וכו 'מושלמים עבור המראה המסורתי. הם חייבים להיות בתוך אוסף התכשיטים של אחד jhumkas לעולם לא תצא מהאופנה.

בדומה jhumkas ביהלומים ואבני חן הם גם מאוד פופולרי. יש להם את המראה העשיר בגלל האבנים שהונחו באותו חצי עגול מושלם של העגיל. ברק מקבל לידי ביטוי כאשר אחד פשוט לובש אלה jhumkas יהלום מושלם.

8. שרשרת יהלומים ויהלומים ספיר:

שרשראות ספיר ו-יהלומים 8

מדברים על יהלומים ויכולים לשמש את הספירים הכחולים הנוצצים? לבן וכחול הם הצבעים הקלאסיים של משפחת המלוכה. באופן דומה את שרשרת ספיר ויהלום הוא סמל של משפחת המלוכה כדי לקבל כי המלכה כמו או תחושה של נסיכה אצל אישה. השילוב הקלאסי של כחול לבן היו תכשיטים יקרות ערכות משוחק על ידי מלכות של פעם. זה היהלום סט תכשיטים הוא קסום שמימי.

9. רויאל פנינים ושרשרת יהלום תכשיטים:

רויאל-יהלום-שרשראות 9

שרשראות יהלומים רויאל הם תענוג להסתכל עם עגילים תואמים אלה יהלומים לחתוך מושלמת. אלה יהלומים לחתוך שרשראות ניתן להגדיר עם פנינים לבן מדי אשר נראה הרבה יותר בקנה מידה. אלה יכולים להיות מרובד וכאשר משוחק מתאים הצוואר עם שלמות.

10. מעצב יהלום רוז שרשראות:

יהלום-שרשראות 10

יהלומים ורדים הם שני דברים יפים באים יחד חתיכת תכשיטים. אלה שרשרת עלה יהלומים יש דמעות של יהלומים תלויים ממנה ורד או קבוצה של ורדים להציב בזווית כמו לא בדיוק במרכז מאוזנת לחלוטין על ידי קבוצה קטנה של עלים יהלומים. אלה ערכות תכשיטי יהלומים יכול להיות עלה זהב, יהלומים בצבעים של לבן, ורוד ושחור.

ראה עוד: תכשיטי יהלום

11. יהלום תכשיטי Choker:

תכשיטי יהלום

אחד היקרים והיקרים ביותר בתכשיטים הוא צ'וקרס. Choker יהלום שרשראות ותכשיטים הם גרנד נראה מדהים על כל אחד לובש. אלה chokers היהלומים משובץ גם עם אבנים יקרות יקרות למחצה עבור החסד הוסיף. Chokers יהלום נראה מצוין על כלות ביום החתונה שלהם. לא צריך שום דבר אחר כדי להתאים.

12. תכשיטי יהלומים עם פנינים:

תכשיטי יהלומים עם פנינים 12

פנינים נראים יפה על כל אישה עם כל סוג עור או צבע העור. פנינים עם יהלומים בתכשיטים הן סמליות למלוכה, לגדולה וליופי. אלה יפה ועבודה קשה פנינים ערכות יהלום תכשיטים כבר שם מאז ימי קדם כחלק מאוסף תכשיטים של מלכות, נסיכה והם חלק ממלכות המלכות השושלת.

13. תכשיטי יהלום אנקלט:

יהלום 13

Anklets הם אחד trendiest ו היפים ביותר בעיצובים תכשיטים לייפות רגליים. Anklets הם מאוד חלק בעיצוב תכשיטי יהלומים. Anklets כסף, זהב, מתכות מעורבות וכו 'הם פופולריים אבל יהלומים הם גם מאוד אופנה בימים אלה. יהלומים anklets לבוא בדפוסים שונים עיצובים, לעבוד עם אבנים או אפילו יהלום אוסטרי. יש anklets יהלום מרובד אשר נראה יפה לכלה להיות.

14. טבעות יהלומים יהלומים:

טבעות יהלומים 14

האביזר החשוב ביותר לקשט את אצבעות הידיים והידיים הוא טבעת אצבע. איזו דרך טובה יותר להתהדר בידיים המטופחות להפליא עבור גברים וגם נשים מאשר בטבעת יהלומים? מאז אחד הוא פעוט, אנחנו כבר לשים טבעות אצבע כבר באמצעות טופס התכשיטים הנפוץ ביותר בדרכים שונות. ימי הולדת, אירוסין, חתונות, לשימוש יומיומי, כמו הצהרת אופנה וכו 'אחד לובש טבעות אצבע כמעט בכל אירוע. הם באים אינספור דפוסים, עיצובים, מגוון אחד יכול להיות אחד או רבים על פי בחירתו של אחד. טבעות אצבע יהלום מושלמים עבור התקשרויות, חתונות, ימי נישואין וכו '.

15. דרום הודו יהלומים:

תכשיטי יהלומים בדרום הודו

עיצובים תכשיטים מדרום הודו הם ייחודיים מאוד שונה עיצובים אחרים של עיצובים תכשיטי זהב. חתכים, עיצובים, לעשות ודפוסי הם מאוד בולט ומרהיב אחד מקבל מהופנט רק על ידי התבוננות חתיכת התכשיטים. איכות היהלומים, הברק, הברק ואת העיצוב של התכשיטים והתכשיטים הם פשוט לוקח נשימה האדם לובש חתיכות תכשיטים אלה נראה מדהים. אלה יהלומים בדרום הודו הודית יכול להיות ירושה והוא יכול להיות יהלומים ואודם משובץ ערך עתיק.

ראה עוד: Nakshatra תכשיטי יהלומים

16. תכשיטי יהלומים בהודו:

צמידי יהלומים 16

התכשיטים החשובים והאלגנטיים ביותר בידיים הם צמידים. אלה אלגנטיות וקסם מגיע רק דרך צמידי יהלומים. האבזמים הם החשובים ביותר בכל סוג תכשיטים. צמידי יהלומים יש הרבה אפשרויות לבחירה, דפוסים, עיצובים מחיר. Diamond Bangles יכול להיות ללבוש היומיום, ללבוש מדי פעם, ללבוש צד, ללבוש חגיגי וכו 'לאסוף אותם לפי הדרישה שלך אחד טוב ללכת.

17. יהלום כבד Bangles לנשים:

צמיד יהלום כבד

הם ייחודיים מסוגו בכל הנוגע אלה צמידים יהלום כבד. אלה תכשיטים צמידים כבדים בדרך כלל יש עיצובים חדשניים. היהלומים לא צריכים להיות באותה צורה גם. כדי ללכוד ייחודיות בכל צמיד, יהלומים נחתכים בדרכים כמו מעגלים, משולשים, מעוין וכו 'נותן תכשיטי יהלומים חדשים יפים מחפש חדש.

18. טיפות יהלומים ערכות תכשיטים:

יהלומים, טיפות, תכשיטים, ערכות

טיפות יהלומים הן עבור תמונה מושלמת מודל זה נראה כאשר אחד מרים כל מגזין אופנה. אלה יהלומים ייחודיים יש יהלומים בצורת דמעה להציב ערכות ב שרשרת יהלומים עם שרשראות זהב 18 או 22 קראט. כמו כן הם באים עם טיפות יהלום תואם השלמת המראה דיווה.

19. שרשראות מותן יהלומים:

יהלום, מותניים 19

אחת המגמות האופנתיות ביותר היא שרשרת המותניים הידועה יותר בשם kamarbandh או cummerbund. נשים מתנפחות בהרחבה שרשראות המותניים זהב, כסף, מתכות כבדות במהלך חתונות, מסיבות, חגיגות וכו 'שרשראות מותן יהלומים הם מאוד קלאסי נראה מדהים כאשר שחוקים.

יהלומים יכולים להיות פשוט עם זוהר או יכול להיות בצבע כדי להיראות כמו חתיכות פסיפס להיות התחברה עם כל התלבושות. יהלום cummerbund נראה ממש יפה adorning את המותניים ב נשים הדגשת אותם עם שלמות. הם יכולים גם להיות קישוטים שונים באבנים צבעוניות או קמעות יהלומים ואבנים יקרות.

20. תכשיטי יהלומים:

יהלומים

ארנקים הם מאוד אופנה עם ללבוש מסורתי, ללבוש אתני, ואת Sarees, כמו גם עם חולצות אתניות ללא שרוולים עם ג'ינס. אבל יהלום משטחי הם להשלים את המראה הזה כלה. כלה יפה מעוטרת בתכשיטי יהלומים תזדקק לזרוע עבור המראה המושלם של הכלה. הם נראים מדהימים מאוד, ואי אפשר להתנגד להתנפחות תכשיט יהלומים ייחודי.

ראה עוד: תכשיטי יהלומים

21. תכשיטי צמיד יהלומים:

צמידי יהלומים 21

כפי שאומר המפורסם אומר אישה יכולה לומר לא יהלומים, accessorising פרקי הידיים עם צמידי יהלומים יכול להיות גדול כן לאישה. צמידי יהלומים יכול להיות יצירת מופת באוסף התכשיטים של אחד יכול להיות גולת הכותרת שלך תמיד כשאתה לובש את זה. הם עשויים להיות בצד יקר אבל בכל זאת הם לא יכולים להיות מתאימים עבור הברק שלהם, חתכים זוהר לכל תכשיט אחר. הם ליגה בעצמם ללא תחרות.

22. רובי צ'וקרס:

יהלום, רובי-צ'וקרים 22

Chokers הם שרשראות מבט שמימי באבני חן יקרות למחצה עם יהלומים לחתוך בלעדית עבור אלת המראה. יהלומים עם אבני אודם הם קלאסיים עבור chokers ואת המראה הוא flaunted על ידי הרבה כלות ואפילו סלבריטאים רבים. ברק של יהלומים לבנים ואת המראה הקלאסי של אבני אודם מקבל התאמה אחת סט תכשיטים כבד.

23. תכשיטי יהלומים לא מסודרים:

תכשיטי יהלום

יהלומים לא מזוהים הידועים גם בשם יהלומי גלם או גלם הם המתחרים החדשים ביותר מבחינת תכשיטי יהלומים. לאחר כריית היהלומים, יהלומים לא משובצים בעלי ערך ואיכות גבוהים נשלחים לגזור ולהפוך לתכשיטים. אבל יהלומים לא מסודרים בעצמם משמשים לייצור תכשיטי יהלומים כבדים לערכם והם נראים נהדר עם גימור שונה לחלוטין בתכשיטי היהלומים.

24. אחרון היהלומים Mangalsutras תכשיטים:

יהלום-מנגלס

סמלי של נשים נשואות בהודו בכלל הן שרשראות זהב עם חרוזים שחורים וחרוזי זהב להיות משוחק לאחר הנישואין. הם גם teamed עם תליון יהלומים מעוצבים עבור מראה זה מעצב נשים צעירות מעדיפים יהלומים mangalsutras עכשיו אופנה. החרוזים השחורים נועדו להגן על הכלה החדשה מכל עין רעה ולשמור עליהם מפני כל נזק.

25. יהלום מאנג tikkas עבור כלות:

יהלום-מאנגטיקס 25

Maang tikkas או שרשראות ראש הם חלק המראה כלה או עבור כל מראה החג. נשים ללבוש מאנג tikkas במהלך החתונה. אלה mikang tikkas ביהלומים, עבודה kundan, אודם, אמרלד וכו 'נראה מדהים. הם נראים מאוד יפה ויפה על האדם לובש אותם. Maang tikkas או שרשראות ראש הם חתיכות תכשיטים ייחודיים וכאשר יהלומים הערך פשוט מכפיל.

אנשים מאוד לתוך קניות תכשיטים. זה יכול להיות קנה חנות, מחוננים, רכישה מקוונת וכו 'תכשיטי יהלום הוא העדיף את הערך ואת הרגש המצורפת אליהם. האפשרויות הענקיות והמגוונות בתכשיטי יהלומים, כפי שצוין לעיל, הן רק דמעה באוקיינוס ​​של תכשיטי יהלומים. הניסוי נראה חדש יותר לתת מראה חדש לארון הבגדים עם התאמת תכשיטים יהלומים מסנוור. לך להתהדר בהם!

תמונות מקור: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 , 25.

1
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

16 − = 13

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:


map