9 ג ‘ינס אפור טרנדי עבור נשים וגברים סגנונות בחיים

תודה בזה! ג 'ינס הם אחד התחתונים הנוחים ביותר אשר אתה רוצה ללבוש בכל עת משום שהוא יוצר אלפים שלך נראה שונה עם זוג אחד של ג' ינס. ישנם אלפי אופנתי וראייטי וצבע של ג 'ינס זמין בשוק אבל בכל צבעי ג'ינס אפור עכשיו להפוך את הצבעים החמים של עונת החורף.

אפור jeans

אור כהה צבע אפור ג'ינס:

כאן אנו בודקים ג'ינס אפורים פשוטים וחדשים עבור נשים וגברים:

1. ג 'ינס אפור ג' ינס רזה לנשים:

רזה- fit-gray-jeans-for-women1

ללכת עם המגמה ללבוש אלה מוצק רזה ג 'ינס אפור מתאים אשר עשויים באיכות גבוהה של בד דנים אשר נותנים לך נוחות כל הזמן. זוג זה עם טיז חם שלך טוניקה ומוכן גדול bash ואני בטוח זה ג'יין אפור לנשים הוא אידיאלי עבור כל ללבוש ניטרלי.

2. רזה מתאים ג'ינס אפור לגברים של:

רזה- fit- אפור ג'ינס עבור mens2

אתה בוודאי אוהב את זה ג 'ינס רזה מתאים ג'יין אפור לגברים אשר עיצוב מושלם עבור חתיך נאה גבוה. מכנסי ג'ינס אלו המותאמים במיוחד לגוף קרובים לגוף, אשר מעניקים לך הרגשה נעימה לאורך כל היום. אתה יכול צוות זה עם חולצת מזדמנים שלך או חולצת טריקו ונעליים מזדמנים וחמודים להיראות יותר נועז.

3. אורך הקרס אפור ג 'ינס נשים אפור ג' ינס:

1

קרסול באורך אפור-ג'ינס-ג'ינס 3

זה ג'ינס נשים אפורות נותן לך להיראות ילדה בכל פעם שאתה לובש את זה. הבד עשוי דנים באיכות טובה. הג'ינס הם רזה בכושר, מותניים נמוכים, רזה אשר להפוך את זה מושלם לעונה זו החורף. נסה את זה עם blazers השחורה שלך ואת העקבים תואמים את כל להגדיר ללכת גדול bash.

4. ישר מתאים ג'ינס אפור Mens:

חליפת ג'ינס ג'ינס 4

זה מכנסי ג'ינס אפור של גברים מורכב כותנה עמיד סטרץ 'ג' ינס היא אמצע עלייה בכושר ישר אשר נותן לך מראה מזדמן נועז כשאתה צוות זה עם החולצות שלך זוג נעליים מזדמנים. עבור שמירה על צבע ארוך טווח של ג 'ינס אלה אתה צריך תמיד יבש זה בגוונים.

5. מלא אורך כהה צבע ג 'ינס:

בצבע מלא - ג'ינס כהה

המראה הנוח והאופנתי ביותר של ג'יין זה מעוצב בג'ינס. זוג ג 'ינס אלה עם חולצת מגניב שלך ונעליים funky. צבע כהה של הג 'ינס האלה מושך תמיד על ידי נער ומכללה הולך הבחור. ג 'ינס הם באורך מלא עם התאמה נוחה.

6. Mens אופנה ג'ינס אפור בהיר:

אפור בהיר- ג'ינס- for- mens6

אהבה לג'ינס אף פעם לא נגמרת אז לנסות את זה ג 'ינס למתוח סופר להתאים ולהוסיף עוד אחד מסוגנן נוסף לארון השנה. אתה מרגיש בנוח בזמן ישיבה, לעמוד וללכת. ללבוש את הג 'ינס עם הסגנון הייחודי שלך. מכנסי ג'ינס אפורים אלה עשויים מאריג דנים עשיר שנמשך לאורך שנים רבות.

7. אפור קרח רגיל להתאים ג 'ינס:

אפור-אפור-רגיל- fit-jeans7

ג'ינס אלה ג'ינס אפור הם אוסף מסוגנן עבור חובבי אפור. הג 'ינס הם מגע רזה נוח שבו אתה מתאים עם כל חולצות מזדמנים שלך חולצת מגניב. אתה מסתכל על הבחור מגניב בחורף הזה כאשר אתה צוות אלה ג 'ינס עם בלייזר שחור עם מגפיים שחורים.

8. High Waist אפור ג 'ינס ג' ינס לנשים:

ג 'ינס גבוה-אפור-ג' ינס- for-women8

עבור מסוגנן על ידי לבוש אלה המותניים גבוהה סופר ג'ינס רזה אשר עשוי בד ג 'ינס. הג'ינס יש גימור סופר רך סופר רזה עבור לחתוך את החתך סגור. בכל פעם שאתה הולך על כל מסיבה מזדמנים פשוט לנסות את זה עם החולצה השחורה שלך ואת העקבים גבוהים ונראה מסוגנן כל הזמן.

9. ג 'ינס ג' ינס מצוקה:

ג 'ינס אפורים - ג' ינס עבור נשים

את ג 'ינס אפור בהיר עבור נשים הם רזה בכושר עם איכות עשירה של בד ג' ינס. זהו אחד ההתמכרויות מגניב אופנתי באוסף דנים שלך. אז ללכת עם אלה ג 'ינס מגניב עם הטוניקה שלך טיז מגניב חולצת טריקו לתת את הנוכחות הייחודית שלך בתוך קהל של אנשים רבים.

המאפיין החשוב של אלה ג'ינס אפור לגברים ולנשים הוא כי אלה הם ג 'ינס מאוד אופנתי אוסף מתאים יותר של עונת החורף. אתה יכול בקלות להתאים את הג 'ינס האלה עם כל התלבושת צמר שלך נראה מגניב בעונה זו בחורף.

תמונות מקור: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

1
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

97 − 91 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:


map