50 אני אוהב אותך הודעות לחבר /

אנו מאחלים רק את הטוב ביותר עבור האיש המיוחד בחיינו. מתוך טקסטים רומנטיים לאהוב הערות, אנחנו רוצים למצוא את המילים המושלמות כי יבטא איך אנחנו מרגישים. גברים לא יכולים להיות קוליים על הרגשות שלהם, אבל זה לא אומר שהם לא מעריכים הודעה מתוק, אקראי בתיבת הדואר הנכנס שלהם.

50 אני אוהב אותך הודעות לחבר /

שליחת חתיכות מתוק החבר שלך יכול להיות כיף. אם אתה מוצא כתיבת מכתבי אהבה ארוכים מייגע (ו גביני), אלה הודעות אהבה קצר יכול לקבל את הצבע על פני. אז, להתחיל לשלוח אני אוהב אותך הודעות לחבר שלך כי לבטח לשים חיוך על פניו.

1. הלוואי שיכולתי לספר לך כמה אתה מתכוון לי. למרות שאנחנו לא ביחד ויש אלפי קילומטרים שמפרידים בינינו. אני רק רוצה להודיע ​​לך כמה אני אוהבת. אני מקווה שהמסר הזה מספיק כדי להאיר את היום.

2. לא עובר יום שלא חשבתי עליך. בואו לבלות יותר זמן ביחד, אז אני לא צריך להציף אותך עם אני אוהב אותך הודעות.

3. הסתכלתי על התמונות שלך בטלפון שלי ואני לא יכול שלא לחייך. הידיעה שאתה שלי עושה לי את הלב רפרוף. אני שמח שאתה אוהב אותי כמו שאני אוהבת אותך.

4. אנחנו כבר לבלות שנים ארוכות יחד אבל זה עדיין מרגיש כאילו אנחנו פשוט נפגשנו. הלוואי שיכולתי לחזור בזמן ולחיות מחדש את כל הזיכרונות שלנו.

5. אני אוצר את היחסים שלנו יותר מכל דבר אחר. יש לנו ידידות כבסיס חזק ואני לא יכול לחכות עד כמה רחוק זה ילך. אני אוהב אותך מותק.

6. אני יודע מילים לא תמיד מספיק כדי להגיד לך איך אני מרגיש. לכן אני תמיד מוודא שהפעולות שלי משקפות עד כמה אתה מתכוון אלי. אבל פעמים שאני לא יכול להיות איתך, תן לזה להיות הדרך שלי להגיד שאני אוהבת אותך!

7. אחרי שאתה גורם לי להרגיש כמו האישה הכי בריאה בעולם. בדיוק כשכמעט ויתרתי על אהבה, באת. ואני מודה לשמים על מתנת האהבה הזאת.

1

8. אם אתה מוצא את עצמך חסר נשיקות שלי, זה בגלל שאני נושבת נשיקות הדרך שלך.

9. בסבל העולם אינו מפסיק לאיש. אבל הסיבה שהעולם שלי מסתובב הוא אתה. אתה האהבה הגדולה ביותר של חיי.

10. אני לא יכול לאחל לחבר טוב יותר ממך. שוב גרמת לי להאמין באהבה. גרמת לי לרצות לקוות בשמחה.

11. כל יום מושלם אם הוא בילה איתך. אם תשאל אותי מה עושה אותי מאושר, אני אראה לך מראה.

12. מעולם לא פגשתי אדם עדין ואוהב כמוך. אני הבחורה הכי מאושרת בעולם שיש לך. הלוואי שאהבה זו לא תסתיים. אני מבטיח להישאר איתך דרך טוב ורע.

13. בטח עשיתי משהו ראוי שמגיע לך. אני רוצה לדעת מה זה היה כדי שאמשיך לעשות את זה.

14. אין מילים למה שאני מרגיש בכל פעם שאני שומע את הקול שלך או רואה אותך מחייך. כל מה שאני יודעת זה שאני אוהבת את מה שאני מרגישה. אני אוהב אותך עד הירח וחזרה.

15. השמים בטח ראו עד כמה אני בודד כדי שתשלח אלי את דרכי. אני מודה לאלוהים בכל יום על שהבאת אותנו יחד. חשבתי שגברים כמוך קיימים רק בספרים ובחלומות בהקיץ.

16. להיות איתך מרגיש מדהים ואני יודע שהחיים שלנו יחד רק להשתפר וטוב יותר. איך אני רוצה את הידיים היו עוטפות אותי עכשיו. אני אוהב אותך יקירתי.

17. הם אומרים שאני צריך למצוא מישהו טוב יותר אבל הם לא יודעים איך אני באמת מרגיש. לאהוב אותך זה כמו לנשום, אז איך אני אמור להפסיק. לאבד אתה מרגיש כמו למות. וזו האמת היחידה שאני יודע.

18. אני מתגעגע לשינה לידך ומתעורר בבוקר איתך לצדי. הלוואי שהיית כאן כדי שנוכל להתכרבל בעצלתיים במיטה ולהירדם יחד.

19. זו הבעיה עם לאהוב מישהו, כשהם נעלמים, אתה אף פעם לא ממש מפסיק לאהוב אותם. ככל שהם נמצאים רחוק יותר, כך אנחנו מתגעגעים אליהם יותר. זה מה שאני מרגישה לגביך עכשיו.

20. זה באמת מרגיש מדהים להיות נאהב על ידי אדם כמוך. זה מטורף איך אתה יכול לעשות לי חיים כאשר אני אפילו לא יכול לחייך. איך אתה משלים את החיים שלי כשאני אפילו לא יודע שיש משהו חסר לאורך כל הדרך.

21. המוזרות שלנו משתלבת היטב. אני שמח שמצאתי אדם שמבין איך אני מרגיש ומי גם חולק את אותם קווירקים. הנה ימים מאושרים יותר יחד. אולי לעולם לא נגיע לאהבתנו המוזרה זה לזה.

22. קשה להוציא אותך מהראש. אל תאשים אותי, זאת לא אשמתי. אתה צריך להאשים את עצמך על להיות כל כך מדהים. כל מה שאני חושב על זה איך לבלות יותר זמן איתך - עכשיו שאנחנו נפרדים.

23. אני לא יודע אם יש לי מזל שיש לך או באמת מצער על החמצת אותך. יש כאב בלבי שאינו נעלם. כל מה שאני יכול לעשות זה לאהוב אותך מרחוק. כל מה שאני יכול לעשות הוא להתפלל שתבוא אלי.

24. אתה כמו סם ולא משנה מה אני עושה, אני לא יכול להוציא אותך מהמערכת שלי. אם לאהוב אותך לא בסדר, אז אין הנאה להיות צודק. אני אוהב אותך על מה זה שווה.

25. אתה הסיבה היחידה שהלב שלי תמיד מאושר. אתה שותק את כל הפחדים שלי ואתה ממלא את הריקנות שבי. מילים אלה אינן מספקות כדי לתאר עד כמה אתה מתכוון אלי.

26. אני אמשיך לאהוב אותך, למרות שהאהבה שלנו היא הטיפוס הלא קונבנציונלי. לא אכפת לי מה אנשים אומרים עלינו. הם לא יודעים מה עושה אותנו מאושרים. והם לעולם לא יבין.

27. הסוג הטוב ביותר של אהבה הוא זה שנשאר נכון גם לאחר כמה עצירות הפסקות. מעולם לא חשבתי שאנחנו עדיין נגמור יחד. אני מניח שאנחנו אמורים להיות.

28. בואו נחכה לזיכרונות נוספים יחד. בואו לא נתמקד במרחקים שמפרידים בינינו. יום אחד הספינה שלך תגיע לחוף שלי ולעולם לא נעזוב עוד אחד את השני.

29. אתה יכול לקרוא לי פחדן כי סרטי אימה להפחיד אותי. רכבת הרים עושה את הרגליים שלי לרעוד. אבל הדבר הכי מפחיד בעולם לא רואה אותך.

30. הנה האמת: אף אחד לא יכול להחליף אותך בלב שלי. למרות שיש לנו זמנים קשים לאחרונה, אני עדיין מאמין בכוח האהבה שלנו. בבקשה יש לי אמונה, אהובתי.

31. העניין הוא, שאני לא אוהב משהו זמני, אבל אני גם מפחד של החותם של סופיות וקביעות. אבל הכל השתנה כשפגשתי אותך.

32. היו גברים שרציתי, בטח. אבל אף פעם לא הייתי זקוקה ... עד עכשיו.

33. עומק כמה אהבתי אותך הפחיד אותך. אני יודע כי גם זה הפחיד אותי. אבל אל תפחדי מהתינוקת, תמיד היינו אמורים להיות.

34. אני לא יכולה להגיד לך שאני מפחדת. אני חושש שיום אחד תהפוך לאדם מהסוג שאמרת שמעולם לא היית עושה. אבל הנשיקות שלך מספיקות בשבילי איכשהו לשכוח את כל הספקות האלה.

35. דבר מצחיק הוא, אתה הסיבה שאני נושם, אבל אתה גם לקחת את הנשימה ממני.

36. הפה שלך הוא הדבר האהוב עלי לנשק. היד שלך היא הדבר האהוב עלי להחזיק. הלב שלך הוא הדבר האהוב עלי לאהוב.

37. להסביר לך למה אני אוהב אותך ייקח לנצח. יש כל כך הרבה סיבות למה מישהו היה נופל בשבילך, אבל אין שום סיבה שחשוב. אני אוהב אותך, פשוט ופשוט ככה.

38. אני מקווה שבזמן שאתה קורא את זה, תחייך ותחשוב עלי גם אני. ללא שם: אני לא יכול לחכות כדי להיות איתך שוב. אני רוצה להגיד לך כמה אני אוהב אותך מקרוב.

39. אתה רוק את העולם שלי לגמרי. מעולם לא פגשתי אדם כמוך. אני לא מאמין באמת בסיום אגדה, אבל לדעתך, אנחנו רוצים לקוות לשמחה.

40. רק מגע אחד של היד שלך מרחיק את כל הכאב. למרות שאתה לא כאן, אני עדיין חושב עלייך כל הזמן. אני יכול לחכות עד שאוכל להחזיק אותך שוב בזרועותי.

41. לאהוב אותך הוא מסע שאני לא רוצה לסיים. אתה ממלא את לבי בשמחה ובשביעות רצון. אבל הרגשה מדהימה ביותר היא לדעת שאתה מרגיש את אותו הדבר גם על עצמי.

42. אלף חיוכים ובכל זאת, שלך הוא הבהיר ביותר.

43. אני מניח שזה בטוח לומר שאתה החבר הכי טוב בעולם. אני לא יכולה לבקש עוד דבר. אולי רק עוד כמה חיבוקים ונשיקות.

44. עברנו כל כך הרבה עליות ומורדות, אבל מעולם לא עזבת את הצד שלי. אני מתה להיות איתך שוב. לראות את החיוך שלך. כדי לנשק נשיקות על הלחיים. להגיד לך כמה אני אוהב את הדרך שבה אתה אוהב אותי.

45. אני רוצה לנצל הזדמנות זו כדי לספר לך כמה אני שמח להגיע עוד אבן דרך במערכת היחסים שלנו. אני לא מתחרט על שום דבר. אני רק רוצה יותר זמן בילה יחד ועוד זיכרונות לחלוק.

46. ​​לעולם לא נמאס לאהוב אותך. זו לא הבטחה. זו האמת. אני תמיד אחזיק אותך בלב - קרוב רחוק, נזכר או נשכח.

47. מעולם לא חשבתי שחלומות מתגשמים. אבל אני חייב להאמין כי יש לי אותך. היתה לנו התחלה קשה, אבל המשכנו להאמין ועכשיו הכל רק משתפר.

48. אתה אהבת אותי הכי גרוע שלי, אם כי מגיע לך אישה טובה יותר. אתה בוחר בי כל יום. אתה תמיד גורם לי להרגיש מוערך. תודה על הכל, על אהבתי.

49. כל יום אני מחבר מסרים בראשי, בתקווה שמילים יספיקו להגיד לך שאני אוהבת אותך. אבל כשאני עומדת לספר לך את זה, אני הולכת לאיבוד בגלל מילים. לכן, אין לי ברירה אלא לשמור את זה פשוט - אני אוהב אותך.

50. אני לא מאמין שזה היה שנה מאז היינו יחד. זה מרגיש כאילו התחלנו. בואו נחגוג את היום הזה עם יותר חיבוקים ונשיקות.

1
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

91 − = 87

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:


map