הוא אומר שהוא רק רוצה להיות חברים, אבל פעולות שלו להראות אחרת

כאשר אתה אוהב מישהו, אתה רוצה שהם אוהבים אותך בחזרה מיד כדי לדעת איך הם מרגישים. אחרי שסיפרתי את מה שאתה אוהב, הוא אמר לך שהוא רק רוצה להיות חברים. שמיעה זו מכה, אבל התחלת לנוע ולרפא לאורך זמן. הבעיה היחידה היא כי מעשיו להראות חשיבה אחרת. הוא אומר שהוא רק רוצה להיות חברים, אבל מעשיו נראים אחרת. הוא מתנהג כמו החבר שלך ומקנא כאשר בחורים אחרים נראים קרובים אליך. איך הוא יכול להיות מקנא אם הוא רק רוצה לקבל אותך כחבר? האם הוא מנסה להתעסק עם הלב שלך או שיש סיבה אחרת לאופן שבו הוא פועל?

  הוא says he wants to be friends but i know he likes me

הוא אומר שהוא רק רוצה להיות חברים, אבל פעולות שלו להראות אחרת

לגברים יש הרגל לשלוח איתותים מבלבלים. למרבה הצער, אנחנו לא יכולים להיות הקוראים אכפת. אלא אם כן אתה יכול אלוהי מה קורה במוחו, אתה צריך לנסות לנחש מה הוא רוצה. למרבה המזל, יש כמה כלים לרשותכם. ישנם סימנים נפוצים ושפת גוף שיכולים להראות מה הבחור בעצם רוצה.

כששאלת אותו על זה, הוא אומר שהוא רק רוצה להיות חברים. מעשיו מראים צד נוסף לסיפור. מסיבה כלשהי, שפת הגוף וההתנהגות שלו מראה כל הזמן שהוא רוצה להיות יותר מאשר רק חברים איתך. בהתחלה, זה עלול לגרום לך תקווה. לפני זמן רב, אתה כנראה מרגיש מתוסכל ו מוטרד. איך הוא יכול לומר שהוא רק רוצה להיות חברים כאשר מעשיו אומרים שהוא רוצה כל כך הרבה יותר?

הסיבה הנפוצה ביותר היא שהוא אינו יודע מה הוא באמת רוצה. הוא עלול לפחד להרוס את הידידות שלך על ידי היכרויות, או שהוא לא יכול להבין את כל הרגשות שלו בשבילך. הוא עשוי להיות גדול יותר לרסק על מישהו אחר שהוא רוצה להמשיך הראשון, או שהוא עלול להיות מסוגל תאריך כי הוא כל כך עסוק עכשיו. אם הוא פשוט יצא ממערכת יחסים גרועה, הוא עשוי לרצות להחלים ולהיות רווק לפני שינסה שוב לצאת. כך או כך, יש הרבה סיבות מדוע הוא עשוי להיות רוצה להיות חברים, גם אם יש לו רגשות בשבילך.

אם אתה מבולבל אם הוא אוהב אותך יותר מאשר רק חבר, יש כמה סימנים נפוצים לחפש. סימנים אלה שפת גוף יכול לעזור לך לדעת אם המחץ שלך יכול לרצות משהו יותר ממך, לפחות, בכל פעם שהוא מקבל סביב במודע לממש את זה.

הוא Says He Just Wants to Be Friends But His Actions Show Differently

שלטים עליון הוא אוהב אותך יותר מאשר חבר

1. הוא אוהב להפתיע אותך

מישהו לא הולך לצאת מגדרם כדי ליצור הפתעה משוכללת רק לחבר. מתנה קטנה או חטיף יהיה מחווה ידידותית, אבל ציד נבלות יום הולדת בהחלט לא. אם הבחור שלך יוצא מגדרו כדי לזכור מה אתה רוצה להפתיע אותך עם זה, אז אולי הוא רוצה להיות יותר מאשר רק חברים.

2. הוא אוהב לבלות זמן עם רק אתה

1

חברים הם בסדר עם להסתובב בקבוצה. אם הוא מנסה לבזבז זמן לבד איתך, אז הוא יכול להיות יותר מאשר רק רגשות ידידותיים. כמו כן, תסתכל איך הוא מתנהג כאשר הוא נמצא בקבוצה. אם הוא מתמקד בך או תמיד צופה לאן אתה הולך בקבוצה, אז הוא יכול להיות רגשות עמוקים יותר.

3. הוא מנסה להיות אינטימי

שפת הגוף חשובה. לגעת במרפק, להבריש את השיער של הפנים שלך או לשבת סופר קרוב אליך כל הסימנים שהוא עשוי להיות רוצה להיות יותר חברים. זה נכון במיוחד אם אתה עדיין לא חברים קרובים. אתה יכול לשבת קרוב או לגעת חבר טוב באמת, אבל אתה לא מרגיש נוח לעשות את זה היכרות מזדמנים, אלא אם כן אתה אוהב אותם.

4. הוא מדבר אליך כל הזמן

כאשר אתה מתעורר בבוקר, הוא שולח לך טקסט בוקר טוב. במשך כל היום, אתה מקבל זרם קבוע של טקסטים ממנו. בעוד כמה חברים טובים טקסט ולדבר כל הזמן, זה גם אפשרי שהוא רוצה משהו יותר. לכל הפחות, אתה יכול להתערב שאתה תמיד במחשבותיו.

הוא Says He Just Wants to be Friends But Acts Differently

למה הוא אומר שהוא רק רוצה להיות חברים?

הוא אומר שהוא רק רוצה להיות חברים, אבל מעשיו נראים אחרת. מצב זה יכול לקרות ממספר סיבות. להלן הסיבות הנפוצות ביותר מדוע בחור עשוי לרצות להיות רק חברים כאשר הוא מתנהג כאילו הוא רוצה יותר.

הוא באמת מפלרטט: למרבה הצער, זו סיבה נפוצה מאוד. יש חבר'ה שיש להם אופי פלרטטני. כדי לראות אם זו הסיבה, לראות איך הוא מתנהג סביב נשים אחרות. אם הוא מתנהג באותה צורה עם כל גברת אחרת, אז הוא פשוט לפלרטט.

הוא Doesn't Want A Girlfriend But He Acts Like Your Boyfriend

אין לו זמן: יחסים לוקח זמן ומאמץ כדי להתאמן. אם הוא מתמקד בסיום הלימודים בבית הספר או בקידום הבא, ייתכן שלא יהיה לו זמן למערכת יחסים. אם אתה יודע שהוא מבלה ארבע שעות בכל לילה מתאמן הספורט האהוב עליו אחרי הלימודים, אז אולי הוא פשוט דחה אותך כי הוא לא יכול להתמודד עם שום דבר אחר בחייו.

הוא מפחד להרוס את ידידותך: זו עוד סיבה נפוצה. אם אתה החבר הכי טוב שלך, אז הוא צריך אותך לתמיכה ומישהו להסתובב עם. אם תתארך ותפרק, הוא יאבד את אחד מחבריו הטובים ביותר. בעוד החברים הכי טובים לעשות עבור בני הזוג הטובים ביותר, הוא בסופו של דבר עם שום דבר אם אתה נשבר. הוא יכול רק לפחד כי היכרויות יהיה בסופו של דבר להרוס את הידידות שיש לך ביחד.

הוא לא מוכן: אם הוא פשוט יצא ממערכת יחסים גרועה, ייתכן שהוא לא יהיה מוכן לצאת שוב. יש גם סיכוי שהוא פשוט לא מוכן להיות איתך. כמה בחורים רוצים להכיר בחורה לפני שהם תאריך אותה או לעשות את זה רשמי. הוא עשוי רק צריך זמן נוסף כדי להכיר את האישיות שלך טוב יותר לפני שהוא מחליט אם שני הם זוג מושלם או לא.

1
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

71 − = 67

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:


map