כיצד לקבל תאריך Prom

ללא שם: היום הגדול הוא מגיע- Prom לילה! אתה כנראה כבר יש לך את השמלה הרים, את התספורת שבחרת, וכמובן אתה נשאב עם הלב שלך פועם מתוך החזה שלך עם התרגשות מצפה זה לילה גדול. אבל רגע, להחזיק, אין לך אפילו תאריך עדיין! ללא שם: מה היא נערה לעשות ?! אל תדאג נשים, זה מדריך פשוט יעזור לך לקבל תאריך הנשף במהירות ובקלות, כך שאתה יכול לקבל את הזמן של החיים שלך עם חמוד על ידי הצד שלך.

2a7b2b65612c243547f628b4b3e64411
1. לגרש את הביישנות שלך
זה הולך להיות ממש קשה לנחות תאריך לנשף אם אתה לא מדבר עם אף אחד, כמובן. אז גם אם אתה ביישן, לנסות להיות כמו שאתה לא היית מעולם. צ'אט זה עם כמה מהנערים בבית הספר שלך ולהראות להם שאתה יכול להיות הרבה כיף להיות בסביבה. זה יכול להיות קשה, אבל עכשיו זה יכול להיות הזמן המושלם לנסות ולצאת הקליפה שלך. אם זה קשה מדי, נסה לדבר יותר עם בחורים שאתה קרוב יותר, חבר 'ה שאתה מרגיש בנוח סביב עשוי לשקול בפועל לנשף. מצד שני, אם אתה ידוע לשמצה ו bubbly, פשוט לשמור על עבודה טובה!

2. להיות עצמך
תמיד תמיד תמיד להיות עצמך - בכל מצב ובכל עת. זה בהחלט הקרקע קרקעית תאריך מאשר כל חזית אחרת אתה בא עם. אם הם אוהבים אותך בשבילך, הם בהחלט רוצה לקחת אותך לנשף, וכנראה לקחת אותך על כמה תאריכים אחר כך.

3. שיחה על הנשף לעתים קרובות
אף אחד לא הולך אפילו לדעת שאתה מעוניין ללכת לנשף, אלא אם כן אתה מדבר. אז, במהלך שיחה מזדמנים עם תאריך הנשף פוטנציאל, להעלות את הנשף מעת לעת. תן להם לדעת שאתה מתרגש על זה ויש לך הכל מתוכנן, אבל אתה עדיין מחפש תאריך הנשף. זה המפתח להזכיר על ציד תאריך הקידום שלך, כי הם צריכים לדעת שאתה זמין. זה עשוי גם להנחות אותם לשאול אותך מיד ושם, או אולי הם מתכננים הזמנה מיוחדת נוספת בעתיד הקרוב מאוד. כל מה שאתה צריך לעשות הוא להזכיר את זה מעת לעת. אל תתעסק בזה או תעשה דברים מביכים בין שניכם; כפי שציינתי קודם, לשמור על הדברים מגניב מאוד מזדמנים.

c96aaee532087b8d492180ecb40c5fd5

4. הפוך בדיחות הנשף
דרך נוספת אתה יכול אולי להניע מישהו לשאול אותך לנשף הוא לעשות בדיחות פלרטטנית מתוחכם על זה. אומר משהו כמו, "אני מתערב שנעשה צוות ריקוד מדהים על הנשף" או "אנחנו נהיה הזוג הכי נראה על הנשף לילה" ייתן לו לדעת שאתה מחפש תאריך ואתה בהחלט לא אכפת אם הוא היו אלה שאלו אותך. מפלרטטת היא תמיד דרך מצוינת לתת למישהו לדעת שאתה מעוניין בהם, אז להשתמש בו לטובתך בעת מציאת תאריך הנשף במהירות ובקלות.

5. לא לשחק קשה להשיג
בכל מצב אחר הייתי אומר אחרת, אבל אם אתה קצר בזמן צריך תאריך הנשף מהיר, אני לא ממליץ לשחק קשה כדי לקבל את המשחק. אתה עלול להפסיד בתאריך אם הוא חושב שאתה בלתי מושג, וזה הדבר האחרון שאתה רוצה עכשיו. אז אתה מוזמן לפלרטט איתו ולטקסט אותו לעתים קרובות; אין שום רע לתת הבחור הזה יודע שאתה אוהב אותו, במיוחד כל כך קרוב ליום הגדול.

6. להיתקע מראש
זה יהיה דבר נורא להופיע לנשף עם תאריך שלך יש עצבנות נורא מן העצבנות. כדי להרגיש יותר בנוח עם תאריך הנשף שלך לפני הריקוד, לבלות איתו! כפי שהוזכר לעיל, לשמור על דברים מזדמנים. להכיר אחד את השני וליהנות יחד. אני מבטיח לך להרגיש פחות עצבני כשזה מגיע הזמן לרקוד, ואתה תאפשר לעצמך להיות רגוע יותר ונוח עם השותף שלך; אשר יהיה כמובן להפוך את הלילה כולו יותר מהנה.

7. רק תשאל!

אז אתה משליך את כל הרמזים האלה טוב, הוא פשוט לא מקבל את הרמז. בכנות אתה עייף לחכות מסביב ואת הלילה לנשף מתקרב די מהר. במקום להיות מתחרטת כי אתה לא להתמודד עם הפחדים שלך פשוט לשאול את תאריך הפוטנציאל שלך כדי להשתתף איתך, לעזוב את הביישנות שלך ספקות ופשוט לשאול אותו! או שהוא יגיד כן - ואתה תהיה אקסטטי - או שהוא יאמר לא, ותוכל לנסות לשאול מישהו אחר. כמו שאומרים הפתגם הישן: התשובה היא תמיד לא, אלא אם כן אתה שואל!

1

ee2a0f45407ebdf59d158d69b72780

8. בקש עזרה מחבר

אולי זה כאילו כל מי שדיברת איתו הוא גם לא עניין או נלקח כבר; ללא שם: אוף, מה היא עושה בחורה? אל תדאג! כאשר אתה זקוק לעזרה, מי תמיד שם בשבילך? ללא שם: החברים שלך, כמובן! שאל את החברים שלך כדי לעזור לך. אולי הם יודעים על בחור שמחפש פגישה, או אולי הם מכירים מישהו שאפילו מפחד לשאול אותך - אבל רוצה שתלך איתם. לא משנה מה החברים שלך בסופו של דבר עושה, זה חייב לעזור לך להתקרב צעד אחד למציאת תאריך הנשף.

9. שאל חבר ללכת איתך

אולי זה לא היה הבחירה הראשונה שלך או אפילו את השני, אבל היי, אלא ללכת עם מישהו מאשר עם אף אחד! A Dateless הנשף פשוט פשוט לא כיף אחד, אז לשאול חבר ללכת איתך כמו תאריך שלך אם אתה פשוט יש רץ של אפשרויות. אם משהו שניכם יהיה פיצוץ יחד היי, אולי תוכל להיתקל כמה תאריכים בזמן שאתה על הנשף? ואם אתה הולך עם חבר שהוא בחור, אולי איזה רומנטיקה בלתי צפויה תצית בין שניכם? מי יודע מה יכול לקרות ביום הנשף!

איך היית הולך על מציאת תאריך הנשף?

1
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

6 + 2 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:


map