קמרון דיאז דיאטה ו אמון

בואו נודה בזה, כאשר אתה אוהב את דרך החיים בחוץ כמו קמרון דיאז נראה, אתה לא הולך להיות נושא עודף משקל, אתה? זה מאוד ברור כי זה שחקנית 42 שנה אוהבת לעשות את הדבר בחוץ - היא תמיד מחוץ kayaking או גלישה, להכות את חדר הכושר, או לרוץ החוצה. זה דבר על לאבד משקל להישאר בכושר - אתה באמת צריך לממש, וגם משעמם כמו זה נשמע, להסתכל על הדוגמה הראשית של הגוף הרוצח אתה יכול להיות אם היית רק לרדת מן הספה שלך!

כמובן, זה לא רק תרגיל שמחזיק קמרון דיאז בכושר מצוין - יש לה תוכנית דיאטה לעקוב, כפי שנקבע על ידי דיאטנית לכוכבים על מנת להבטיח כי צריכת הקלוריות שלה היא לא גבוהה מדי, והיא מקבלת את הסוג הנכון של מזון, ויטמינים ומינרלים כדי לשמור על קשר עם אורח החיים הפעיל שלה, כמו גם משאיר את העור שלה ללא רבב ואת השיער שלה מבריק.

דיאטה קמרון דיאז

בשנות העשרים לחייה, היא התעופפה על אוכל מטוגן כמו עוף וצ'יפס. למעשה, זה משהו שהיא קולנית מאוד בימים אלה, אבל עכשיו היא להכות אותה מוקדם באמצע שנות הארבעים, הגיע הזמן להעריך מחדש, משהו שהיא כנראה עשתה טוב מאוד.

קמרון Diaz Diet and Workout_01

היא יודעת כי אכילת מזון מטוגן כל הזמן לא יהיה טוב לה עכשיו - כמו גם כולסטרול גבוה להיות מזוהה עם מזון זבל, יש גם את המשקל העודף שהיא תצטרך לדאוג מכל אלה קלוריות ריקות. אף על פי שהיא מרשה לעצמה קצת לטפל מפעם לפעם, ואין לה שום דאגה שהפפראצי יצלף את פניה במילוי משהו מטוגן, על פי רוב, היא אוכלת דיאטה מגוונת ומאוזנת, אבל בצורה קטנה אך רגילה ארוחות.

הדיאטנית שלה ואת מתכנן דיאטה יעץ כי היא אוכלת שש ארוחות קטנות לאורך כל היום במרווחים קבועים, ולא לדחוס הקלוריות שלה במהלך שלוש הארוחות העיקריות. בנוסף לכך, היא נמנעת ממזון לבן כמו המגיפה, בעיקר משום שהם נוטים לסתום את מערכת העיכול שלך ולהשאיר אותך עם עודף פסולת המוצר שלך בטן, אבל גם בגלל תזונתי, הם פשוט לא כל כך נהדר בשבילך. כלומר, מלבד "ימים לרמות", היא לא תאכל מזונות כמו אטריות, פסטה, עוגות, לחם לבן, וכו 'כמובן, תמיד יש תחליפים שאתה יכול להשתמש אבל הימנעות מזונות אלה על בסיס קבוע היא רעיון נהדר.

קמרון Diaz Diet and Workout_02

דיאטה עשירה בחלבון יש צורך לשמור על רמת התרגיל שלה, ולמרות שהיא עוקבת אחר דיאטה קפדנית במקצת, היא עושה כיף עם האוכל שלה. יום ממוצע עבורה עשוי לכלול ארוחת בוקר של שייקים חלבון, שקדים גלם, חלב דל שומן, יוגורט רגיל, ולאחר מכן חטיף באמצע הבוקר שלה יהיה קפוצ'ינו יוקרה או קצת פירות. לארוחת צהריים יש סלט ירוק טעים ובריא עם כמה עוף בגריל, ולאחר מכן כמה שעות לאחר מכן, עבור חטיף אחר הצהריים שלה, היא תיהנה כמה אפרסקים או כמה שזיפים (כדי לעזור להעביר את מערכת העיכול שלך לאורך יפה ), לפני ביצים מענגות וחביתה ביצה תרד לבן לארוחת ערב, עם אפילו קצת שוקולד כהה במדבר.

קמרון דיאז אמון

לאהוב את אורח החיים של החיים בהחלט מכניס קמרון דיאז יתרון כאשר מדובר לשמור על עצמה לקצץ, בכושר, ובריא, פשוט כי יש כל כך הרבה דברים שאתה יכול לעשות. שמירה על כושר היא לא תמיד על ההוצאות שעות בחדר הכושר, או מעוות את עצמך לתוך כמה מוזר למראה ממוקם ככל האפשר במהלך היוגה (למרות שהיא עושה את זה גם). שמירה על כושר יכול להיות פשוט כמו למצוא תחביב שאתה אוהב כגון גלישה, קיאקים, טיולים רגליים, טניס וכו 'ולאחר מכן עושה את זה. כל עוד אתה זז ושרוף את הקלוריות האלה, אתה עובד על עצמך ושמור על עצמך בריא וזה כל מה שאתה צריך לדעת כשמדובר מקבל בכושר - ככל שאתה זז יותר, קבוצות השריר יותר אתה משתמש, יותר שומן אתה תשרף, ואת השריר יותר תוכל לבנות.

1

קמרון Diaz Diet and Workout_04

לעולם לא היית מאמין שהשחקנית והמודל הזה היו עכשיו בנות 42, נכון? יש לה גוף שרובנו היו ממש הורגים, ועם עור מושלם, עיניים יפות, וחיוך גדול להתאים, האם זה פלא שהיא יש שקיות עצמה כמה מן הגברים היפים ביותר בעולם ...?

1
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

79 + = 85

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:


map