12 pomysłów na proste tatuaże

Tatuaże mówią nawet gdy usta są zamknięte. Twój projekt tatuażu jest ważną decyzją; nie ma znaczenia, czy siedzisz w fotelu tatuażowym po raz pierwszy, czy spędzasz więcej czasu niż w domu z matką. Proste tatuaże mogą czasami mówić głośniej niż skomplikowane kawałki. Oto trzy kategorie prostych pomysłów na tatuaż, które pomogą Ci wybrać idealny projekt.

Kilka dobrych pomysłów na proste tatuaże:

Tatuaże słów

1 - Rodzina

Kiedy myślę o tatuażach z rodzinnych scenariuszy, dostaję mentalny wizerunek rowerzysty z rękawem z napisem "Mama" na jego przedramieniu. Ten trzyliterowy tatuaż mówi ci coś o tym facecie, że niekoniecznie zakładasz, że jest inaczej. Ma oczywiście szczególny związek z matką. Jeśli masz rodzinę, która zawsze cię wspierała, może to być dobry wybór.

2 - Partner

Uwaga dla wszystkich miłosnych ptaków; możesz pomyśleć dwa razy o tym, jak nadać Twojemu kochankowi imię. Nawet najlepsze relacje mogą się skończyć. Jeśli coś uderzy w wachlarza i spalisz wszystko, co przypomina ci o nim, twój tatuaż zostaje, dopóki i tak nie dostaniesz osłony.

Weź Darmowy Niestandardowy projekt tatuażu:
Oferta ograniczona czasowo (kliknij zdjęcie)
Kliknij here to get your free custom tattoo design quote.

3 - Kiddos

Nic w życiu nie może równać się z dziećmi. Tatuaż Twojego dziecka to dobry wybór dla rodziców, którzy chcą mieć czysty tatuaż. Prosta czcionka może sprawić, że twój tatuaż będzie wyróżniał się wśród najbardziej powabnego scenariusza. Miłość i odpowiedzialność, którą czujesz do swojej małej kostki to powód, dla którego wielu ludzi lubi ten tatuaż. Inną opcją jest zrobienie daty urodzenia Twojego dziecka w formie liczbowej.

4 - Głębokie znaczenie

Są to powszechne tatuaże dla osób, które przeżyły doświadczenia zmieniające życie. Pozbawione głębokich znaczeń tatuaże przez większość czasu są jednym słowem cnoty takie jak wiara, miłość lub nadzieja. Ale mogą też być cytatami, tekstami piosenek lub pismami świętymi. Na przykład osoba, która przeżyła raka, może wybrać coś, co opisuje, jak się czuje. Wdzięczność, uśmiech i ocalały są popularnymi wyborami. Tatuaże, które przekazują informacje medyczne, na przykład jeśli masz cukrzycę lub masz rzadką grupę krwi, są podobne.

5 - Język obcy

Może jesteś dwujęzyczny, może nie. Nie ma znaczenia, jeśli chodzi o uzyskanie tat w innym języku. Powiedz, że chcesz napisać swoje ulubione powiedzenie, ale twoja babcia by cię uderzyła. Oto rozwiązanie. To moja ulubiona opcja dla osób, które chcą wytatuować imiona ich małżonka. To dobry wybór dla osób, które chcą pokazać swoją kulturę. Martwe języki, takie jak grecki i hebrajski, są popularnymi wyborami.

Tatuaże Hobby

6 - Outdoor Fiends

Skalowanie ogromnej formacji skalnej lub podjęcie wędrówki przez naturę nie jest w najbliższym czasie na mojej liście rzeczy do zrobienia. Jednak te rodzaje aktywności mogą być twoją pasją. Jeśli tak, niektóre tuszki z butami turystycznymi, linami i metalowymi klipsami lub pasmo górskie są świetnym wyborem, aby pokazać swoje hobby. Dla obserwatorów ptaków sylwetka twojego ulubionego ptaka jest prosta, ale mówi o twojej miłości do zwierzęcia. Moim ulubionym prostym tatuażem dla miłośników koni jest lasso. Jest wiele innych zachodnich tematów, które można również obrysować.

7 - Psy wodne

To naprawdę nie ma znaczenia, czy jesteś zawodowym pływakiem, czy po prostu lubisz siedzieć na plaży. Fale są uproszczonym sposobem mówienia do tego, co kochasz. Oczywiście, jeśli tak naprawdę to plaża, którą kochasz, otwiera drzwi do takich rzeczy jak słońce, palmy i rozgwiazdy. Wiele tatuaży o tematyce plażowej jest naprawdę skomplikowanych i szczegółowych, ale nie musi tak być. Możesz otrzymać tę samą wiadomość z klapą na flopie wytatuowaną wewnątrz nadgarstka, tak jak w przypadku całego kawałka hawajskiego zachodu słońca.

8 - Kariera

Ludzie, którzy kochają swoją pracę, mogą chcieć tatuażu, który reprezentuje ich zawód. Jestem pisarzem, bez szoku, a następnym tatuażem, który zaplanowałem, jest długopis. Jeśli kochasz to, co robisz, pomyśl o czymś, czego używasz codziennie i wyobraź sobie w najprostszej formie. Lekarz może otrzymać wytatuowany symbol recepty Rx. Nauczyciel muzyki może wybrać klucz wiolinowy. Masz pomysł.

Tatuaże symboliczne

9 - Jaki jest twój znak?

Jeśli nie wychodzisz z domu rano bez sprawdzania codziennego horoskopu, jest to dla ciebie tatuaż. To ty możesz spędzić ze mną pięć minut i wiesz, że jestem Leo właśnie dzięki mojej osobowości. W tej wersji możesz otrzymać symbol Zodiac oznaczający Twój znak zodiaku. Niektórzy będą chcieli trochę szczegółów, więc proponuję uzyskać zwierzę, które reprezentuje twój znak.

1

10 - Dziedzictwo

Ludzie dumni ze swojego dziedzictwa mogą wybrać symbol związany z ich ojczyzną. Pochodzę z dumnej irlandzkiej rodziny. Wszyscy trzej moi bracia mają gdzieś wytatuowane czterolistne koniczynki na ich ciele. Jeden ma też krasnoludka. Dobrze wykonany krasnoludek może być skomplikowany. Ale czterolistna koniczyna jest bardzo prosta w projektowaniu, ale ma dla nas głębokie znaczenie. Włosi mogą wybrać krzyż, ponieważ większość z nich to katolicy.

11 - Wybór stylu życia

Jeśli jesteś wegetarianinem lub potajemnie przetwarzasz skrzynki na pizzę sąsiada, masz w sobie życiową pasję. Użyj tego, aby znaleźć prosty pomysł na tatuaż. Tatuaż wegetariański może być Twoim ulubionym warzywkiem. Jeśli porywasz pudełka po pizzy, dobrym pomysłem byłby symbol recyklingu. Pomyśl o tym, z czym najbardziej pasjonujesz się i o wizerunku, który przychodzi Ci na myśl.

12 - Serca i gwiazdy

Te dwa projekty są zawarte w 10 najlepszych projektach tatuaży wybranych przez kobiety. Są szczególnie popularne jako pierwszy wybór tatuażu. Serca i gwiazdy to podstawowe kształty, które mogą mieć setki różnych znaczeń. Są one tak popularne, że może być trudno znaleźć projekt, którego nie zobaczysz na kimś innym, gdy idziesz ulicą. Z tego powodu, jeśli chcesz mieć unikalny tat, może to nie być sposób, w jaki chcesz projektować.

Dostaniesz prosty tatuaż?

Łatwo jest uzyskać przytłoczony wybór wzorów tatuażu. Jest to szczególnie ważne, jeśli wiesz, że chcesz tatuaż, ale nie wiesz, co dostać. Jest to powszechny problem dla tych z nas, którzy zostali uzależnieni. Niech te sugestie będą punktem wyjścia do pomysłu na następny tatuaż.

1
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

72 − 68 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:


map