Kompletny przewodnik po tatuażu henną

Tatuaże z henny. To jest nasz kompletny przewodnik po tatuażu henną. Mehndi, znany również jako tatuaż henny, jest teraz w tej chwili wściekłością. Tatuaż henny można znaleźć wszędzie, od centrów handlowych po plaże, po dłonie i czoło Madonny. Ilość szczegółów, które artyści wkładają w tradycyjne tatuaże henną, jest niczym niezwykłym. Jeśli szukasz czegoś, co cię rozdzieli, to jest droga. Więc czytaj dalej, aby uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące tej niesamowitej formy indyjskiej sztuki ciała.

Kompletny przewodnik po tatuażu henną. Czym są i gdzie je zdobyć:

Co to jest tatuaż henny?

Kompletny Guide to Henna Tattoo: Epic Photos, Designs, Info

Pierwotnie opublikowane przez
Hannu Muthu

Tatuaże z henny są unikalne w świecie tatuażu. To dlatego, że henna jest tymczasowym brązowym barwnikiem nałożonym na skórę, a nie tuszem umieszczonym pod skórą za pomocą igły lub grzebienia do tatuażu. Te wspaniałe indyjskie tatuaże są tymczasowe, ale są tak uderzające, że żałują, że nie są trwałe. Tradycyjnie tatuowanie henną służyło do rytuałów takich jak wesela i była to święta praktyka. Wierzono, że przyniesie szczęście parom i użyje obrazów ważnych dla pary. Amerykanie zaadoptowali tatuaż henną i po prostu korzystają z tymczasowej grafiki na specjalne okazje.

Tatuaże henny mają bogatą i długą historię. Jednak do niedawna tworzenie tatuaży henną było prawie wyłącznie sztuką indyjską. Już nie. Henna zyskała popularność w ostatnich latach ze względu na popularność tatuaży. Sztuka ciała nabrała znaczenia biblijnego w Ameryce Północnej i Europie. Gdy sztuka ciała stała się bardziej popularna, Henna jeździła na stałe po tatuażu.

Oczywiście oba są wyjątkowo różne. Ponieważ henna jest tymczasowa, wiele osób wypróbowuje kilka tatuaży z henną, zanim zdecyduje się na pierwszy stały tatuaż. Tatuaż henny pozwala również osobie wypróbować dokładny tatuaż - lub co najmniej zarys, że myślą o tym, aby uzyskać tusz na swoim ciele.

Mamy nadzieję, że spodoba Ci się ten artykuł. Włożyliśmy w to dużo miłości.

Jak to działa

Kompletny Guide to Henna Tattoo: Epic Photos, Designs, Info

Pierwotnie opublikowane przez
Stephanie McCullough

Dla tych, którzy mają niską tolerancję na ból, tatuaż z henny wydaje się być prezentem od bogów. Malowanie henną i pastą farbą, jest nakładane na skórę w określonym projekcie. Pozwalasz pastę wyschnąć i pozostawiasz ją nietkniętą przez kilka godzin. Pozostawienie go niezakłóconego przez 24 godziny spowoduje ciemniejszy i dłużej trwający tatuaż. Po wyschnięciu pasty odpadnie. Pasta pozostawi po sobie brązową plamę na skórze, która trwa około 3 tygodni. Tatuaż zanika, gdy twoja skóra zrzuca zewnętrzne warstwy.

Weź Darmowy Niestandardowy projekt tatuażu:
Oferta ograniczona czasowo (kliknij zdjęcie)
Kliknij here to get your free custom tattoo design quote.

Lokalizacja ciała

Kompletny Guide to Henna Tattoo: Epic Photos, Designs, Info

Pierwotnie opublikowane przez
Indyjski blog o makijażu i urodzie

Tatuowanie henny zwykle wykonuje się na dłoniach, stopach i przedramieniu. To nie jest twarda i szybka zasada, gdyby ludzie tacy jak Madonna i tak by ją złamali. Ręce wydają się być najbardziej popularnym miejscem do tatuowania henną, a stopy są mniej popularne. Są ludzie, którzy dostają tatuaże henny na ramionach i plecach. Te dwie lokalizacje nie są tradycyjnymi miejscami do tatuowania henną. Więc jeśli chcesz być wierny tej formie sztuki, unikniesz tatuażu z henny w tych miejscach. Pamiętaj, że tatuaże henna znikają, gdy skóra złuszcza się, dzięki czemu szybciej złuszczają się, dzięki czemu tatuaż zanika szybciej.

Ile to kosztuje?

W większości przypadków koszt tatuażu z henny to zmiana kieszeni w porównaniu do otrzymania tatuażu o tym samym rozmiarze. Często można dostać je za jedyne pięć dolarów na targach i pokazach rzemiosła. W przypadku większych elementów i bardziej skomplikowanych projektów możesz rozważyć udanie się do prawdziwego henny z własnym sklepem. To oczywiście zwiększy koszty, ale jest tego warte. Jeśli mieszkasz w szczerym polu, a nie ma dostępnych artystów henny, oni mają szablony henny i inne materiały dostępne w Internecie. Te wynoszą od 5 do 10 dolarów za samą pastę, a szablony są również w tym punkcie cenowym.

Po co robić tatuaż z henny?

Kompletny Guide to Henna Tattoo: Epic Photos, Designs, Info

Pierwotnie opublikowane przez
Hannu Muthu

Istnieje kilka dobrych powodów, dla których chciałbyś dostać tatuaż z henny. Jednym z powodów jest wyłącznie tatuaż dziewiczy. Jeśli myślisz, że chcesz tatuować, ale nie masz pewności, że możesz żyć z czymś trwale wyrzeźbionym na ciele, tatuaże henną dają dobry obraz tego, jak byś się czuł oglądając tatuaż każdego dnia. Kolejny powód to po prostu przyjemność. Ludzie otrzymują te tatuaże na uroczystości takie jak śluby, urodziny i inne ważne wydarzenia w ich życiu.

Kto może go zdobyć?

Większość ekspertów odradza tatuaż podczas ciąży i naprawdę nie podoba im się tatuowanie swoich dzieci. Tatuaże z henny są różne. Są bezpieczne dla kobiet w ciąży, ponieważ zastosowana pasta jest całkowicie naturalna. Tatuaż henny na dziecku jest równie akceptowalny jak tatuaże .50 dolarów z maszyn do gum do żucia i dużo bardziej klasowy. Przez setki lat wschodnie kultury wytatuowały dzieci z henną. Dzieci i kobiety w ciąży, które mają wrażliwą skórę, powinny zwracać szczególną uwagę na oleje stosowane podczas stosowania tatuażu. Goździk, nasiona gorczycy i teatree to tylko niektóre z tych, których należy unikać.

1

Jak długo to trwa?

Istnieje mnóstwo rzeczy, które możesz zrobić, aby tatuaż z henny trwał dłużej, ale w końcu znikną, ponieważ tatuaże henną po prostu plamią zewnętrzne warstwy twojej skóry. Najsilniejszy kolor będziesz miał przez pierwsze dwa dni po nałożeniu tatuażu. Możesz oczekiwać, że tatuaż z henny zachowa mocny kolor przez 10 do 15 dni. Ciało zastępuje zewnętrzną warstwę skóry co 3 do 4 tygodni. Gdy skóra zacznie zastępować warstwę zewnętrzną, zauważysz, że twój tatuaż zaczyna zanikać. Zakrycie tatuażu podczas mycia szamponem i trzymanie go z dala od wody pomoże utrzymać kolor mocny i spowolni proces blaknięcia.

Co jeszcze powinienem wiedzieć o tatuażu henną?

Jeśli masz zamiar mieć profesjonalnego tatuaże upewnij się, że nosisz ubrania, które nie obejmują pasty henna po jej zastosowaniu. Jeśli masz na sobie tatuaż z henny, zakładaj klapki. Dobrym pomysłem jest całkowite złuszczanie skóry na 3 do 4 dni przed wizytą tatuażu. Ponieważ barwnik henny pozostaje aktywny, dobrym pomysłem jest utrzymanie ciepłego tatuażu. To da ci ciemniejszy kolor wykończenia. Kiedy profesjonalnie wykonasz tatuaż na dłoniach, musisz pamiętać, aby mieć kogoś, kto może prowadzić samochód do domu. Chwytanie kierownicy może rozmazywać pastę i zrujnować tatuaż.

 

Tatuaże z henny są zabawną alternatywą dla tradycyjnego tatuażu. Ciekawa historia, która za nimi stoi, sprzyja dobrej rozmowie towarzyskiej. Nie musisz być Indianinem, aby docenić piękno henny w swoich zwyczajach. Piękno henny polega na tym, że pozwala to tatuażowym dziewicom zobaczyć, czy naprawdę mogą zaangażować się w stały tatuaż.

1
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

3 + 3 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:


map