Przewodnik po tatuażu Maorysów. Jak zdobyć swój i dlaczego powinieneś?

Tradycyjna nowozelandzka sztuka tatuowania maorysów odrodziła się w dzisiejszej popkulturze. Prawdopodobnie nigdy nie słyszałeś o Ta moko. W rzeczywistości, jeśli nie interesuje Cię gorliwość Dwayne Johnson lub Rihanna, prawdopodobnie nigdy nie zwróciłeś uwagi na tatuaże Maorysów. Maoryskie tatuaże są pełne symboliki i mają głęboki sens za każdym kształtem i używaną linią. Ale jeśli zauważyłeś tę niesamowitą formę tatuażu, możesz zastanawiać się, jak zdobyć własną. Oto, co musisz wiedzieć o otrzymaniu tatuażu Maorysów.

Przewodnik po tatuażu Maorysów. Jak zdobyć swój i dlaczego powinieneś:

Przewodnik to Maori Tattoo. How to Get Yours and Why you Should?

Pierwotnie opublikowane przez Houda

Historycznie tatuaże Maori zostały wykonane zupełnie inaczej niż to, co stało się znane jako tradycyjne tatuowanie w USA. Uzyskanie tego typu tatuażu to długi proces. To nie jest jednorazowa umowa. Zwykle wykonasz tatuaż za pomocą pistoletu tatuażowego. Dopóki tatuowanie maoryskich pistoletów stało się dopuszczalne, polinezyjczycy zrobili sobie tatuaże. Tak więc skóra nie była nakłuta igłą, którą faktycznie wyrzeźbiono za pomocą dłuta. Jeśli brzmi to bardziej boleśnie - jest. Maorysi nie są dla kogoś, kto ma niską tolerancję na ból, niezależnie od tego, czy używasz grzebienia czy igły.

Wybierz swój projekt

Przewodnik to Maori Tattoo. How to Get Yours and Why you Should?

Pierwotnie opublikowane przez Renee Evanoff

 

Maorysi są pełni osobistego znaczenia. Są pełne spirali, krzywych i kropek wykonanych w bardzo zawiłym wzorze. Jeśli wybór wzoru tatuażu zabrał Cię na zawsze, Ta Tao potrwa jeszcze dłużej. Każda kropka, linia lub kształt mówi o tobie. Jeśli masz rodzeństwo, masz symbol Maoryski dla brata lub siostry. Jeśli wasza matka jest ważna w waszym życiu, jest również jej symbol. Istnieją symbole dla osobistych celów i atrybutów. Nie musisz wiedzieć, co to jest, po prostu musisz wiedzieć, co chcesz powiedzieć.

Wybierz łatwy sposób

Przewodnik to Maori Tattoo. How to Get Yours and Why you Should?

Pierwotnie opublikowane przez
Jennifer Lange

Może nie chcesz przejść przez to wszystko, co ma znaczenie osobiste; chcesz tylko czegoś, co przyciągnie wzrok hottie po drugiej stronie pokoju. Też możesz to zrobić. Wyszukiwarka Google da ci mnóstwo pomysłów na tatuaż Maorysów. Jeśli jesteś zbyt leniwy, aby spojrzeć w znaczenie swojego projektu, możesz wymyślić opowieść o znaczeniu. Niewiele osób będzie wiedzieć, co oznaczają elementy projektu. Po prostu upewnij się, że masz historię, na którą możesz polegać, gdy masz kilka.

Weź Bezpłatny Custom Maori Tattoo Cytat z projektu:
Oferta ograniczona czasowo (kliknij zdjęcie)
Kliknij here to get your free custom tattoo design quote.

Zdecyduj, gdzie chcesz mieć Maorysów

Jeśli pozostaniesz wierny tradycji Polinezyjczyków, którzy wymyślili ten rodzaj tatuowania, Twoja lokalizacja będzie zgodna z treścią, którą chcesz przekazać. Kobiety zwykle dostają swoje tatuaże na plecy, szyję, podbródek i usta. Dla mężczyzn zostaną one umieszczone na twarzy, nogach lub pośladkach. Tak, mężczyźni wytatuowali sobie tyłki. Czy jestem jedynym, który myśli, że tatuowanie męskiego tyłka jest ... ahem ... niezwykłe?

Wybierz wykonawcę

Nie ma znaczenia, jaki tatuaż wykonujesz, jedną z najważniejszych rzeczy do zapamiętania jest znalezienie dobrego artysty. Wiem, że to brzmi prosto, ale może być trudniejsze, niż ci się wydaje. Chcesz się upewnić, że linie są czyste, a tusz nie blaknie. Jednym ze sposobów na znalezienie dobrego artysty jest spojrzenie na taty na ludzi, których znasz. Większość ludzi, gdy znajdują dobrego artystę, nie chce iść do nikogo innego. Dobry artysta będzie mógł włączyć to, co chcesz, do niesamowitego projektu.

Dlaczego powinieneś zdobyć Maorysów:

Przewodnik to Maori Tattoo. How to Get Yours and Why you Should?

Pierwotnie opublikowane przez Elizabeth Jackson

Spójrz na to zdjęcie, czy on nie jest po prostu godny podziwu? W każdym razie, moim zdaniem, tatuaże są osobistym stwierdzeniem. Nie ma znaczenia, jakie masz tat, wszyscy mówią coś. Wszyscy widzieliśmy taty, które mówią, że ktoś jest idiotą. Z drugiej strony widzieliśmy tatuaże, które były niesamowite i powiedziały, że osoba, która je ma, to była zła mama jamma.

Możesz to zakręcić

Nawet jeśli symbole użyte w Maorysach mówią, że jesteś chłopcem mamy, który nadal mieszka w domu, a mieszkanie na zewnątrz nazywa się luźniejszym, to nadal wygląda niesamowicie. Pamiętaj, że tylko niewielka część populacji będzie w stanie wiedzieć, co mówi twój tatuaż. Dzięki temu tatuaż pozostawia wiele potencjalnych dat - dopóki nie spróbujesz zabrać ich z powrotem do domu mojej mamy. Możesz obrócić znaczenie swojego tatuażu w dowolny sposób. Bądź jednak ostrożny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto zbadał historię tego tatuażu.

Maorysi nigdy nie są skończeni

Jedną z pięknych rzeczy na temat tatuaży Maoryskich jest to, że robią to w sposób, który zawsze można do nich dodać. W przypadku tradycyjnych tatuaży czasami trudno jest połączyć jeden projekt z drugim, ale w przypadku Maorysów zawsze istnieje sposób na dodanie do niego bez uszczerbku dla piękna oryginalnego tatuażu. Z drugiej strony nigdy nie musisz dodawać do Maorysów, jeśli nie chcesz.

1

Ekskluzywne Tatuaże

Przewodnik to Maori Tattoo. How to Get Yours and Why you Should?

Pierwotnie opublikowane przez LindaDavid Hardison

 

Każdy ma tatuaże gwiazd, serc lub czaszek. Są to jedne z najpopularniejszych tatuaży na świecie. W większości przypadków nie musisz nawet chodzić po bloku, aby zobaczyć kogoś z jednym z tych tatuaży. Jeśli chcesz czegoś, co sprawi, że ktoś skręci w głowę, to jeden z nich nie zrobi tego. Z drugiej strony tatuaż maoryski jest bardziej niezwykły, bardziej uderzający. Jest coś do powiedzenia na temat tatuażu, który sprawia, że ​​ludzie odwracają głowę. Tatuując, tracąc niektóre ze stygmatów, które miał w poprzednich dekadach, chcesz czegoś, co przyciąga wzrok.

Pod koniec dnia tatuaże Maorysów nie są dla wszystkich. To dobra rzecz. Im bardziej popularne staje się coś mniej wyjątkowego. Maoryskie tatuaże są wyjątkowe ze względu na historię sztuki i wyjątkową historię, którą opowiada. Skorzystaj z informacji tutaj, aby sprawdzić, czy tatuaż Maorysów jest czymś, co możesz zobaczyć nosząc ze sobą przez całe życie. Jeśli tak, wybierz swój projekt i lokalizację, a następnie znajdź dobrego artystę i zacznij.

1
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

15 − = 10

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:


map