Tatuaże muzyczne, które sprawią, że będziesz chciał wstać lub zejść

Contents

Tatuaże muzyczne

Tatuaże muzyczne mogą nie istnieć od tysięcy lat, ale muzyka ma! Najstarsze dowody na to, że ludzie tworzyli muzykę i jej słuchali, pochodzą z 200 rpne. Grecy mieli sposób na podkreślenie pewnych słów, dzięki czemu brzmią inaczej i rytmicznie. Z biegiem czasu muzyka zyskiwała coraz więcej. Konfucjusz, sławny filozof z Chin, nawiązał do muzyki w swoich głębokich pismach. Doszedł do wniosku, że m. Inuosobienie rodzi przyjemność, której ludzka natura nie może obyć się bez. 

Wiele innych osobistości dzieliło się swoimi przemyśleniami na temat muzyki, w tym z Szekspirem. Ogólna opinia o muzyce nie zmieniła się od tysięcy lat. Na szczęście mamy dostęp do znacznie większej różnorodności muzyki niż oni.

Tatuaże muzyczne to sposób na wyrażenie naszej miłości do muzyki. Uzyskanie tatuażu, który jest w jakiś sposób związany z ideą muzyki, jest jak przenoszenie muzyki na obrazy. Nuty są znane z tego, że dokładnie to robią, ale są też różne symbole, które mogą nam pomóc wyrazić nasze uczucia wobec muzyki.

Tatuaże muzyczne można podzielić na dwie główne kategorie, a mianowicie dla miłośników muzyki i twórców muzyki. Pierwsza kategoria zazwyczaj zawiera nuty i słuchawki połączone z innymi wizualnie intrygującymi elementami, takimi jak róże, wstążki, serca, kompaktowe kasety i tak dalej. Ponadto zawiera logo zespołu i portrety ulubionych piosenkarzy.

Druga kategoria koncentruje się bardziej na instrumentach muzycznych. W zależności od instrumentu, na którym grają, ludzie otrzymują tatuaże na skrzypce, tatuaże na gitarze, tatuaże perkusyjne, tatuaże na gitarze basowej, tatuaże na mikrofony i tak dalej. Są bardziej zainteresowani techniczną częścią tworzenia muzyki niż jej odczuwaniem.

Proste lub złożone, muzyczne tatuaże są w stanie wyrazić twoją miłość do muzyki w ogóle, pewnego zespołu lub piosenkarza i pewnego instrumentu muzycznego. Podczas projektowania tatuażu możesz być kreatywny, jak chcesz, ale do tej pory przedstawiamy kilka ciekawych przykładów!

50. Kochać dźwięk muzyki

Muzyka Tattoos That Will Make You Want To Get Up Or Get Down

Jest to bardzo prosty muzyczny tatuaż, który wyraża miłość tej osoby do muzyki. Składa się z obrysu serca i ósemki lub ósmej nuty. Nie sądzę, że on lub ona szczególnie lubi dźwięk ósmej nuty, ale to tylko sposób na skondensowanie pomysłu w symbol. Ten typ tatuażu można zaliczyć do kategorii minimalistycznych wzorów, ponieważ jest on jednocześnie bardzo prosty i znaczący.

49. Graj, pauzuj, pomiń i przetasuj

Muzyka Tattoos That Will Make You Want To Get Up Or Get Down

Kolejny prosty wzór, który idealnie pasuje do nadgarstka, jest również ekspresyjnym tatuażem. Jest połączony z technologią, której używamy do słuchania muzyki. Są symbole do odtwarzania, pauzy, pomijania i shuffle, z których korzystamy za każdym razem, gdy chcemy usłyszeć dźwięk muzyki. Czy opcja losowania jest używana? Lubię być zaskoczony przez moje urządzenie, ale to nie tak, że nie znam każdej piosenki z mojej listy odtwarzania.

1

48. Ciało jako kontrabas

Muzyka Tattoos That Will Make You Want To Get Up Or Get Down

Ta pani wytatuowała bardzo małą część swojego ciała, ale przekształciła ją o wiele więcej. Dzięki doskonałemu umieszczeniu dwóch tatuaży muzycznych jej plecy wyglądają teraz jak kontrabas. Ten instrument smyczkowy nie jest dokładnie odwzorowany, ale jeśli spojrzysz na większy obraz, jej pomysł jest niesamowity! Mógłaby być kontrabasistką lub mogła być tancerką.

Weź Darmowy Niestandardowy projekt tatuażu:
Oferta ograniczona czasowo (kliknij zdjęcie)
Kliknij here to get your free custom tattoo design quote.

47. Pieśń dwóch serc

Muzyka Tattoos That Will Make You Want To Get Up Or Get Down

Pięciolinia i cztery nuty, z których dwie tworzą buźkę, są idealnymi zamiennikami na obrączki. Ta para ma dopasowane tatuaże, co prawdopodobnie jest częścią ich ulubionej piosenki. Dodali zabawny element w swoich muzycznych tatuażach, mianowicie krawacie. Używając małego i dużego krawata, stworzyli wrażenie uśmiechniętych twarzy. Doceniam ich kreatywność i nowoczesny sposób wyrażania swojej miłości.

46. ​​Muzyka jest zbawieniem duszy

Muzyka Tattoos That Will Make You Want To Get Up Or Get Down

Napisanie na naszych ciałach wiadomości odnoszących się do muzyki jest tak samo dobre, jak każdy inny projekt. Wydaje się, że ta dziewczyna miała poważne problemy w swoim życiu, a muzyka zawsze służyła jej, by ją pocieszyć. Powiedzenie muzyka uratowała moją duszę jest dość poważnym stwierdzeniem, którego nie należy lekceważyć. Lubię też kaligraficzną czcionkę, którą wybrała do swojego głębokiego tatuażu.

45. Logo Rammstein

Muzyka Tattoos That Will Make You Want To Get Up Or Get Down

Rammstein to niemiecki zespół, który śpiewa industrial metal. Ich logo jest dokładnie takie jak tatuaż tej dziewczyny. Musiała należeć do swoich największych fanów, odkąd zdecydowała się trwale pokryć skórę swoim logo. Wytatuowała go blisko serca, więc to musi znaczyć wiele! Ten obszar nie jest zbyt eksponowany, ale też nie jest ukryty. Podziwiam jej poświęcenie dla tego zespołu, ponieważ wyraźnie nie jest mocno wytatuowana innymi logo zespołu.

44. Klucz wiolinowy i kwiat

Muzyka Tattoos That Will Make You Want To Get Up Or Get Down

Ten wzór jest częścią tatuaży muzycznych i indie tatuaży. Indie to skrót od niezależnego i odnosi się do stylu, który nie jest mainstreamowy. Znakiem muzycznym z wnętrza kwiatu jest klucz wiolinowy lub klucz wiolinowy. Od czasów współczesnych jest szeroko stosowany w muzyce wokalnej. Większość ludzi nie wie o tym, więc po prostu używają tego jako symbolu dla całej muzyki. Ta osoba nie jest wielbicielką żadnego głównego nurtu, więc może znać jej prawdziwe znaczenie.

43. Cienka linia muzyki w sercu

Muzyka Tattoos That Will Make You Want To Get Up Or Get Down

Technika używana do atramentu tego tatuażu nazywa się cienką linią. Jest to oczywiste i bardzo kokieteryjny sposób nadawania szczegółowych wzorów. Potrafię zidentyfikować wiele muzycznych symboli jako część serca, takich jak klucz G, klucz F, ósma, belki i ćwierćnuta. Ma świadomość, jak skomplikowana jest muzyka, dlatego właśnie nie symbolizowała swojej miłości do muzyki jednym symbolem.

42. Symbole muzyczne w kształcie gitary

Muzyka Tattoos That Will Make You Want To Get Up Or Get Down

Inspirowany wybór jako tatuaż na przedramieniu, ta reprezentacja gitary jest pełna muzycznych symboli. W porównaniu do tatuażu, o którym mówiliśmy wcześniej, ten zawiera dodatkowy symbol. Dokładniej, to ten, który wygląda jak apostrof. To jest znak oddechu. Zbyt duże napięcie przyspieszyłoby nasze bicie serca do punktu tachykardii, więc oddech jest zawsze mile widziany! Zakrzywiony akord wygląda ekstra sprężyście!

41. Muzyka łącząca ludzi

Muzyka Tattoos That Will Make You Want To Get Up Or Get Down

Kiedy możesz zsynchronizować bicie serca i ulubioną muzykę z innymi, możesz być kompletny. Czwarta i piąta linia pięciolinii zostają przekształcone w symbol bicia serca, aby wyrazić uczucia. Obie sylwetki wyglądają jak promieniejące uwagi, aby podkreślić połączenie. Nie jestem pewien, dlaczego ta nuta jest w połowie, ale przypuszczam, że chodzi o znalezienie lepszych połówek. Bardzo poruszające!

40. Miłość do U2

Muzyka Tattoos That Will Make You Want To Get Up Or Get Down

Założony w 1976 roku U2 jest jednym z najpopularniejszych zespołów w historii. Ten tatuaż przedstawia jedno z logo zespołu. Nie używali tego samego logo przez dziesięciolecia, ale każdy reprezentował je w pewnym momencie. Są Irlandczykami i śpiewają rock, więc może ten facet lubi rockowy gatunek lub jest też Irlandczykiem. Powstały w początkach istnienia, logo zostało nadrukowane na oficjalnym towarze zespołu. Te poziome linie mają być skrzydłami. Muzyka oczywiście sprawia, że ​​latacie, w przenośni.

39. Nuty jako róża

Muzyka Tattoos That Will Make You Want To Get Up Or Get Down

Aby opisać, jak piękna jest muzyka, można wziąć nutę i ukształtować ją jak różę. Nuty to notacja muzyczna wydrukowana na papierze lub napisana na papierze personelu. To bardzo pomysłowy sposób pokazywania na zdjęciach, ile znaczy dla ciebie muzyka. Podoba mi się, że osoba ta utrzymywała prosty projekt i skupiła się na dostarczaniu wiadomości, a nie na tworzeniu wizualnego arcydzieła.

38. Pokój, muzyka i kwiaty

Muzyka Tattoos That Will Make You Want To Get Up Or Get Down

Lekko zmieniony, ten G clef wygląda ładnie obok pomarańczowego kwiatu. Pośrodku klucza znajduje się symbol pokoju. Muzyka jest spokojna i piękna, więc ten tatuaż ma sens. Wygląda jak projekt spersonalizowany dla konkretnej osoby, nie z albumów pełnych tatuaży. Ta moneta jest tam umieszczona w celu. Ma na celu dać wyobrażenie o tym, jak duży jest ten tatuaż.

37. Ponadwymiarowe słuchawki zapewniające nienaganne brzmienie

Muzyka Tattoos That Will Make You Want To Get Up Or Get Down

Te słuchawki nie są naturalnej wielkości! Są znacznie większe! Wciąż lubię, jak ten przewymiarowany wzór wygląda na żebrach tego faceta. Z pewnością jest pasjonatem muzyki i lubi czysty dźwięk. Tego typu słuchawki są zwykle wyposażone w piankę, która zapewnia długie i wygodne noszenie. Po uzdrowieniu będzie wygodnie nosił swój tatuaż!

36. Wirujące elementy muzyczne

Muzyka Tattoos That Will Make You Want To Get Up Or Get Down

Ta atrakcyjna wizualnie kompozycja zawiera wiele elementów muzycznych. Wśród tatuaży muzycznych, które zawierają więcej niż dwa instrumenty muzyczne, ten ma kształt serca; raczej. Lewa strona składa się z pięciolinii z nutami muzycznymi i części klucza G, podczas gdy prawa strona zawiera klawisze fortepianu i część gitary. Nie potrafię powiedzieć, która część ciała została naniesiona na tusz, ale uwielbiam ogólny wygląd!

35. Nieczytelna gitara Day of the Dead

Muzyka Tattoos That Will Make You Want To Get Up Or Get Down

Ten tatuaż jest połączeniem instrumentu muzycznego, czaszki i logo. Sprawdziłem logo i należy ono do firmy. Właścicielem tej firmy jest ten, który dostał ten tatuaż. Jest kreatywnym facetem, odkąd złożył czaszkę cukru i gitarę w tak fajny sposób. Wiem, że gitara jest rozstrojona, ponieważ jej akordy nie są odpowiednio dokręcone. Znaczenie tych wszystkich jest zbyt osobiste, aby je odróżnić.

34. Śpiewanie wraz z gwiazdami

Muzyka Tattoos That Will Make You Want To Get Up Or Get Down

Sądząc po szczegółach tego tatuażu, osoba, która go otrzymała, jest wokalistą. Mikrofon nie jest jedynym elementem, który mógłby go odciągnąć. Gwiazdy symbolizują chęć osiągnięcia sukcesu i tylko profesjonaliści mogą wiedzieć, że # nie jest hashtagiem do niczego, ale symbolem ostrych nut. Obecność trzydziestosekundowej nuty jest także znakiem wiedzy. Trzydziestosekundowa nuta to ta z dwoma flagami.

33. Boskie dźwięki na czerwonych ustach

Muzyka Tattoos That Will Make You Want To Get Up Or Get Down

Nie ma tajemnicy w tym muzycznym tatuażu. Kobieta zdecydowała się nasycić swoją pasję na skórze lub przedstawić jej miłość do kobiecych głosów. Dźwięk wydobywa się z ładnie określonych ust; jest ostry i zaczyna się kropkowaną nutą. To ostatnie oznacza, że ​​czas trwania nuty jest wydłużony o połowę. Wyobraź sobie kobiecy głos, który podtrzymuje nutę. Kojarzę to ze spokojem i spokojem. Czy ty?

32. Kompaktowa kaseta z komunikatem

Muzyka Tattoos That Will Make You Want To Get Up Or Get Down

Kompaktowe kasety lub kasety audio były modne do wczesnych lat 90., kiedy pojawiły się dyski kompaktowe. Nie sądzę, by ta osoba była staromodna, ale mogłaby znaleźć tę taśmę jako reprezentatywną dla muzyki. Dodana wiadomość mówi, że moje życie to muzyka. Z łatwością możemy stwierdzić, że muzyka jest życiem, niezależnie od formatu, którego używamy, aby go słuchać. W dzisiejszych czasach nie używamy nawet płyt CD, więc wszystko, co związane z muzyką, idzie.

31. Meksykańska wokalistka gitarowa

Muzyka Tattoos That Will Make You Want To Get Up Or Get Down

Biorąc pod uwagę dekoracje z twarzy tego piosenkarza, możemy wywnioskować, że jest Meksykaninem. On też pali cygaro, co może również wiązać się z Meksykiem, a nawet lepiej z Kubą. Jego wyraz twarzy mówi wiele o tym, ile duszy wkłada w swoją muzykę. Być może osoba, która go wybrała, docenia namiętną śpiewaczkę, która może wzbudzić w tobie emocje.

30. Muzyka pieści serce

Muzyka Tattoos That Will Make You Want To Get Up Or Get Down

Personel pełen muzycznych nut otacza jaskrawoczerwone serce jak wstążka. Wygląda na delikatne i rozgrzewające serce. Białe akcenty wyglądają tak ładnie, że sprawiają, że dźwięki błyszczą. Jest to jeden z kobiecych tatuaży muzycznych, które świetnie wyglądałyby na czyimś przedramieniu, nadgarstku lub kostce. Wybierając mały tatuaż, najlepiej go nie nakładać w miejscach, w których większe tatuaże lepiej by pasowały.

29. Udo wysoki z muzyki

Muzyka Tattoos That Will Make You Want To Get Up Or Get Down

Uwodzicielski i kobiecy tatuaż wygląda seksownie! Wygląda na to, że ta kobieta nosi pończochy, podczas gdy w rzeczywistości jej nie ma. Zamiast pończoch o wysokich udach ma na sobie inspirowany muzyką tatuaż. Jest symfonia nieważkości nut na wstążce, która zamyka się łukiem. Ta konstrukcja nie wymaga nawet koloru, ponieważ po prostu się wyróżnia. Czy odważyłbyś się wybrać taki tatuaż??

28. Róże i mikrofon na udzie

Muzyka Tattoos That Will Make You Want To Get Up Or Get Down

Ten tatuaż nie jest tak śmiały jak poprzedni, ale wciąż wygląda fantastycznie! Róże są kobiece, a mikrofon jest mocny! Mikrofon jest staroświecki, ale ładnie wytatuowany z wszystkimi niezbędnymi szczegółami. Nie jestem pewien, czy ludzie nadal używają tego rodzaju mikrofonu, ale wiem, że w pewnym momencie był to element wyposażenia śpiewu.

27. Kontrabas w akwarelach

Muzyka Tattoos That Will Make You Want To Get Up Or Get Down

Czy ten kontrabas nie wygląda tak, jakby kąpał się w akwarelach? Zachowując części oryginalnego koloru, jest również nasycony niebieskim, turkusowym, różowym i czerwonym tuszem. Prawdziwa symfonia kolorów, ten tatuaż wyraża poświęcenie i miłość do muzyki. Nikt nigdy nie wybrałby dużego projektu na coś, co niewiele dla niego znaczy. Dla mnie jest to większe, niż bym chciał, więc może muszę znaleźć instrument, który lepiej pasuje do mojego gustu.

26. Szczyt w zestawie perkusyjnym

Muzyka Tattoos That Will Make You Want To Get Up Or Get Down

Jakby portal o innym wymiarze był otwarty, ten zestaw perkusyjny tajemniczo pojawia się z czarnej dziury. Kontur tego tatuażu jest ciasny i tylko podąża za kształtem bębnów. Trochę zbyt nudny jak na mój gust, ten wzór wygląda ładnie, ale nie wydziela żadnego konkretnego uczucia. Piękno perkusji jest bezsporne, ale myślę, że wiesz o co mi chodzi. Dotknijmy cymbałów!

25. Połączenie mikrofonów i słuchawek

Muzyka Tattoos That Will Make You Want To Get Up Or Get Down

Czarno-biały realistyczny tatuaż, ten oparty jest na wielu pracach cieniowania. Tatuaże muzyczne, które składają się z tej kombinacji, są naprawdę doceniane dzięki ich znaczeniu i wyglądowi. Dźwięk w przenośni trafia do mikrofonu ze słuchawek. Dźwięk muzyki krąży płynnie i dociera nie tylko do naszych uszu, ale także do naszych dusz. Jest to reprezentatywny tatuaż dla kategorii muzycznej.

24. Delikatna ręka na wzmacniaczu dźwięku

Muzyka Tattoos That Will Make You Want To Get Up Or Get Down

Mikrofon jest w zasadzie wzmacniaczem dźwięku. Wokaliści muszą być wysłuchani tak jasno jak to możliwe przez jak najwięcej osób. Jednak ten instrument staje się znacznie bardziej dla tych, którzy śpiewają. Czy zauważysz, jak delikatne jest to rozdanie podczas trzymania mikrofonu? Powiedziałbym, że trzyma bardzo delikatny przedmiot, który może się złamać w dowolnym momencie lub dziecko, a nie solidny mikrofon. Na tym polega cała pasja.

23. Hipnotyzujące dźwięki skrzypiec

Muzyka Tattoos That Will Make You Want To Get Up Or Get Down

Skrzypek lub skrzypce mają tylko cztery struny. Jeśli teraz grasz skrzypce w swojej głowie, czy nie jesteś zdumiony jego złożonością? Tylko delikatne ręce, takie jak te z tego tatuażu i genialny umysł, potrafią tworzyć tak hipnotyzującą muzykę tylko czterema strunami. Samo tuszowanie jest całkiem dobre. Niewielu tatuatorów odniosło sukces, gdy wyciąga ręce.

22. Nowoczesny tatuaż na taśmach i odtwarzaczach audio

Muzyka Tattoos That Will Make You Want To Get Up Or Get Down

Podczas gdy elementy tego muzycznego tatuażu są głównie stare lub przestarzałe, sam styl jest nowoczesny. Ten facet prawdopodobnie pamięta taśmy z mieszankami i muzykę z gett, odkąd napisał te słowa na swojej skórze. Jest też odtwarzacz kasetowy i taśma, a także pomarańczowa strzałka między nimi, wskazująca miejsce, do którego ma trafić taśma. Myślę, że ten tatuaż jest oryginalny i nawet jeśli jego znaczenie jest oczywiste, to jest dla niego bardzo ważne.

21. Punk-rockowa czaszka jest szalona

Muzyka Tattoos That Will Make You Want To Get Up Or Get Down

Niezły kawałek klatki piersiowej, ten tatuaż wygląda trochę z powodu czaszki. Jednak czaszka jest tak niewinna, że ​​ma włosy farbowane w tęczowe kolory. Jego fryzura ujawnia swoją tożsamość jako punk-rocker, a gitary ujawniają jego miłość do muzyki. Prawdopodobnie jedna z niedorzecznych kobiet, która nosiła ten tatuaż wyrażała swoją osobowość w niesamowity sposób. Chciałbym mieć odwagę, by zrobić to samo!

20. Tam, gdzie słowa zawodzą, muzyka przemawia Muzyka Tattoos That Will Make You Want To Get Up Or Get Down

Tatuaż, który rozprzestrzenia się na plecach tej kobiety, jest skomplikowany. Poza gitarą i bardzo przemyślanym przesłaniem zawiera również czaszki, róże i skrzydła. Czaszki mogą nie mieć żadnego związku ze śmiercią kogoś bliskiego. Mogliby przyczynić się do dwoistości życia i śmierci poza słowami. Muzyka nie zawodzi, jeśli chodzi o smutek, żal i inne uczucia. Ta fioletowa gitara wygląda tak, jak należy. Nie zmieniałbym nic na temat tego tatuażu.

19. Muzyka ma wpływ na życie

Muzyka Tattoos That Will Make You Want To Get Up Or Get Down

Gitara, która zamienia się w drzewo, może oznaczać wiele rzeczy. Myślę, że główny pomysł kręci się wokół tego, że muzyka jest uduchowiona. Głęboko uziemione korzenie stanowią podstawę zdrowego drzewa, tak jak dobra piosenka potrzebuje solidnej wiedzy w zakresie gry na instrumencie i komponowania muzyki. Gitara sama w sobie nie wygląda fantazyjnie, ponieważ ma wyrażać zasadę.

18. Uczucie muzyka

Muzyka Tattoos That Will Make You Want To Get Up Or Get Down

Mimika tego mężczyzny jest bezcenna! To naprawdę pokazuje uczucia i treść w stosunku do gitary, którą trzyma. Ponieważ może on grać na 6-strunowej gitarze, musi być utalentowanym artystą. Nie wiem, czy on jest sławny, czy nie, ale byłem głęboko pod wrażeniem tego, jak dobrze jego emocje zostały uchwycone w tym projekcie. Komplementy dla artysty tatuażu, który był w stanie podkreślić jego cechy twarzy! Doceniam również poświęcenie tatuowania bransoletek i zegarków, ponieważ malują obraz tego mężczyzny.

17. Piosenka ptaka Muzyka Tattoos That Will Make You Want To Get Up Or Get Down

Niektóre ptaki śpiewają piękne piosenki, takie jak przedrzeźniacz, kanarek i słowik. Nie jestem pewien, który to ptak, ale myślę, że wygląda trochę jak przedrzeźniacz. Personel jest wypełniony wieloma krótkimi nutami i akcentami poza zwykłymi rytmami. Zdolność śpiewania ptaków jest wrodzona i wyjątkowa u jednego gatunku na drugi. Być może właśnie dlatego ktoś wybrał ten wzór i trwałym atramentem. Jeśli widziałeś Igrzyska Śmierci, to na pewno wiesz, jak brzmi mockingbird.

16. Nazwa dobrej muzyki

Muzyka Tattoos That Will Make You Want To Get Up Or Get Down

Marshall jest producentem sprzętu muzycznego, który jest bardzo ceniony za jakość narzędzi. Ten facet jest oczywiście wielkim fanem tej marki, ponieważ nie pominął tego szczegółu ze swojego tatuażu. Ma dwa podobne tatuaże na różnych ramionach, jeden przedstawiający rodzaj gitary i wzmacniacza, a drugi inny gitarę obok tego samego modelu wzmacniacza. Jest bez wątpienia muzykiem, który ma tatuaż, który wiele mówi o nim i jego pasji.

15. Gramofony w prawie rzeczywistym rozmiarze

Muzyka Tattoos That Will Make You Want To Get Up Or Get Down

Gramofon został wymyślony pod koniec XIX wieku i jest odtwarzaczem muzyki, który nie jest już wykorzystywany do słuchania muzyki. Gramofony, które zostały zachowane, są najczęściej eksponowane w muzeach lub stanowią część osobistych kolekcji. Tatuaż tego faceta wygląda na tak duży, że wydaje mi się, że jest prawie tak duży, jak gramofon na całe życie. Musi być naprawdę w to zaangażowany, odkąd zdecydował się pokryć swoją klatkę piersiową i brzucha swoim obrazem! Niech gra muzyka!

14. Wykwalifikowane palce grające na fortepianie

Muzyka Tattoos That Will Make You Want To Get Up Or Get Down

Ten tatuaż wygląda jak wyrwany ze starego filmu. Tatuaże muzyczne, które wyglądają tak realistycznie, są emocjonalne. Można powiedzieć, że kilka symboli muzycznych i ptak to świetne połączenie. Jednakże, kiedy patrzysz na ten konkretny rysunek, możesz zauważyć, że jest w nim zapisane większe ładunek emocjonalny. Subtelne niebieskie cieniowanie przyczynia się do starych uczuć, które dostaję.

13. Oscylujący muzyczny odcisk

Muzyka Tattoos That Will Make You Want To Get Up Or Get Down

Nie mam pojęcia, jak brzmi ulubiony rytm tego faceta, ale wiem, jak to wygląda. Tego typu tatuaże muzyczne są nowością. Ludzie właśnie zaczęli tatuować ten rodzaj reprezentacji dźwiękowej. Nadal jest uważany za nowy i fajny, więc powinieneś go zdobyć, zanim stanie się starą wiadomością. Wiem, że tak! Nie ograniczaj się do korzystania tylko ze słuchu, kiedy możesz również korzystać ze swojej wizji!

12. Kontrabas zmierzchowy

Muzyka Tattoos That Will Make You Want To Get Up Or Get Down

O zachodzie słońca niebo staje się czerwonawe i żółte, połączenie dwóch! Właśnie to widziałem, kiedy rzuciłem okiem na ten tatuaż. Tatuaże z muzyką mogą być bardzo proste, lub mogą być śmiałe i kolorowe, a ten z pewnością jest.

11. Słuchawki I (serca)

Muzyka Tattoos That Will Make You Want To Get Up Or Get Down

Dźwięk przemierza powietrze, nasze uszy, mózgi i, co najważniejsze, w naszych sercach. Muzyka jest życiem dla tych, którzy wiedzą, jak ją docenić i wykorzystać na swoją korzyść. Anatomicznie poprawne serce z parą słuchawek to nie tylko przyjemność, ale także metafora. Muzyka może nie uzdrawiać chorego serca, ale z pewnością może leczyć złamane serce. Ta osoba miała dużo odwagi, aby uzyskać tak duży tatuaż na tak bolesnym obszarze jak żebra!

10. Umieść gramofon w moim sercu

Muzyka Tattoos That Will Make You Want To Get Up Or Get Down

Aby tworzyć muzykę, trzeba mieć wiedzę. On lub ona musi wiedzieć, jak grać na instrumencie i mieć także inne praktyki teoretyczne. Chociaż wszystkie powyższe są ważne, wynik końcowy nie może się dotknąć, jeśli nie pochodzi z serca. Te rzeczy zostały pięknie wyrażone w tym tatuażu. Serce połączone z gramofonem to emocje, które pompują dźwięk przez ogromny stożek. Jeden z najbardziej poruszających tatuaży muzycznych na tej liście.

9. Muzyka przepływa przez ciało

Muzyka Tattoos That Will Make You Want To Get Up Or Get Down

Taniec to nie jedyny sposób, w jaki możemy przepuścić muzykę przez nasze ciała. Gitarzysta / wokalista tego tatuażu wyraża wściekłość. Wygląda na to, że rozwali tę gitarę, ale nie sądzę, żeby to zrobił. Muzyka może nam pomóc pozbyć się negatywnych uczuć i energii. Kiedy czuję, że w moim ciele gromadzi się zbyt dużo negatywnej energii, idę tańczyć. Ten muzyczny tatuaż jest świetnym sposobem przekazywania emocji.

8. Okno do muzyki

Muzyka Tattoos That Will Make You Want To Get Up Or Get Down

Tatuaże muzyczne są tak różnorodne, że generują najdziwniejsze efekty. Ten krąg wygląda tak, jakby oferował wgląd w inny wymiar, w którym czeka na grę fortepian. Kwiaty wydają się znajdować za nim. Te dwa elementy nie są połączone, ale raczej nakładają się. Równowaga między zimnymi i ciepłymi kolorami jest w tym przypadku idealna, co czyni ten projekt harmonijnym.

7. Zdobiony gramofon i róża

Muzyka Tattoos That Will Make You Want To Get Up Or Get Down

Każdy odtwarzacz audio jest darem niebios dla miłośnika muzyki. Gdy masz możliwość wyboru odtwarzacza audio, który wygląda tak kolorowo i przyjemnie, zamierzasz go oprawić lub wytatuować na skórze. Ta osoba wybrała drugą opcję. Tatuaże muzyczne nie zawsze są głębokie i pełne znaczenia. Są czasem urocze i kolorowe w zależności od gustu i osobowości użytkownika.

6. Francuski róg zanurzył się w skórze

Muzyka Tattoos That Will Make You Want To Get Up Or Get Down

Niektóre tatuaże muzyczne są po prostu. więc. chłodny! Jeśli pytasz mnie, francuski róg w przenośni stał się częścią istoty tego człowieka, więc chciał to dosłownie pokazać. Zgrana skóra i instrument muzyczny to połączenie, które wiele mówi. Wizualnie wydaje się, że skóra rośnie nad rogiem francuskim, tak jak chwasty rosną nad rzeczami, które zostawiamy na ziemi. One się łączą. Róg francuski służy do robienia i grania muzyki jazzowej.

5. Neo-tradycyjny drewniany bęben

Muzyka Tattoos That Will Make You Want To Get Up Or Get Down

To jest szczegółowy obraz neo-tradycyjnego tatuażu. Tatuaże muzyczne są dopasowane do każdego stylu tatuażu. Ta wygląda trochę kreskówkowo, dlatego nie można jej włączyć do kategorii tatuaży tradycyjnych. Nie jestem pewien, co jest powyżej drewnianego bębna, ale uważam, że jest to orzeł lub inny podobny ptak. Trzyma się bębna z pazurami, tak jak bęben jest naprawdę ważny.

4. G klucz ukrywający dwa czerwone ptaki

Muzyka Tattoos That Will Make You Want To Get Up Or Get Down

Szczerze wątpię, by jakakolwiek gałąź mogła naturalnie rosnąć w kształcie g kluczka. Pomysł jest jednak bardzo inspirujący, ponieważ sugeruje, że muzyka jest życiem. Ulotki, kwiatek i fakt, że dwa ładne czerwone ptaki spoczywają na gałęzi G-clef są oznakami atrakcyjności, płodności i stabilności. Czerwone ptaki nie są powszechne w prawdziwym życiu lub życiu tatuaż. Jeśli chcesz zobaczyć więcej tatuaży ptaków, możesz sprawdzić ten link http://www.tattoo-models.net/90-astonishing-bird-tattoos/. Jeśli chodzi o muzyczne tatuaże, ten jest pięknem!

3. Idealny portret piosenkarza

Muzyka Tattoos That Will Make You Want To Get Up Or Get Down

Ten portret jest oszałamiający! Naprawdę nie mogę uwierzyć, jak naprawdę wygląda! Widziałem już niesamowite tatuaże i zdaję sobie sprawę, że jest to możliwe, ale wciąż jestem bardzo zaskoczony, gdy patrzę na takie dzieło sztuki! Osoba, której twarz jest wytatuowana, to Dave Grohl. Jest znany jako wokalista z Foo Fighters. W rzeczywistości był perkusistą z Nirvany i ma wiedzę na każdym poziomie, jeśli chodzi o muzykę. Naprawdę złożony artysta, musiał być inspiracją dla osoby, która dostała ten skomplikowany tatuaż.

2. Kochanie basu elektrycznego

Muzyka Tattoos That Will Make You Want To Get Up Or Get Down

Ten projekt jest poświęcony basowi elektrycznemu. Oprócz tego, że część rysunku zawiera elektryczny bas, znajduje się tam również napisany fragment, w którym mowa jest o basie elektrycznym. Dodatkowo, ten duży czarny symbol muzyki to klucz F, zwany również kluczem basowym. Dlatego ten nowoczesny tatuaż obraca się wokół ulubionego instrumentu tej osoby, a mianowicie elektrycznego basu.

1. Kształt ciała używany jako gitara

Muzyka Tattoos That Will Make You Want To Get Up Or Get Down

Ta dziewczyna wykorzystała swój kształt ciała i sprawiła, że ​​wyglądała jak gitara. Wytatuowała każdą część gitary klasycznej na plecach, z wyjątkiem jej konturu. Jej ciało działa jak kontur wspomnianego instrumentu smyczkowego. Chociaż nie są to prawdziwe struny i progi, jej pomysł jest oryginalny i inteligentny. Mam nadzieję, że zachowa swój wygląd przez lata i nosić jej tatuaż z dumą!

1
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

23 − = 13

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:


map